Joniškio r. Žagarės gimnazija
Duomenys kaupiami
juridinių asmenų registre
Kodas 190565388
Kęstučio1, Žagarė
Joniškio r.
LT-84325
Tel./fax. 8-426 60872
zagaresgimnazija@gmail.com

Skaistgirio gimnazijoje vyko rajoninė prevencinė stovykla „Snaigė“

Skaistgirio gimnazijos mokytoja, SJK prezidentė Edita Burbienė pakvietė Žagarės gimnazijos 10-14 metų moksleivius į organizuojamą prevencinę stovyklą „Snaigė“. Stovykloje dalyvavo Skaistgirio gimnazijos mokiniai, Joniškio „Saulės“ pagrindinės mokyklos mokiniai.


Stovykloje vyko užsiėmimai, kurių metu formuojamas atsparumas bendraamžių spaudimui pradėti vartoti svaigalus, užbėgama už akių galimam mokinių pasirinkimui, kurį gali įtakoti nemokėjimas atsispirti ar tiesiog neįvertinti žalingo poveikio.

Stovyklos metu jaunimas smagiai leido laiką, šiltai bendravo, šoko, rengė pasirodymus, dirbo grupėse. Gerai praleistas savaitgalis, nauji draugai ir įgyta nauja patirtis manau uždegė mūsų gimnazijos moksleives įsijungti į prevencinę veiklą.

Socialinė pedagogė Diana Vaičiulienė
Joniškio rajono metų mokytoja 2018 Asta Radžvilienė

Metų mokytojo vardas teikiamas kiekvienų metų spalio mėnesį Mokytojo dienos paminėjimo iškilmėse. Metų mokytojų titulą pelniusių pedagogių  laukia kelionė į Briuselį.

Šiemet dėl metų mokytojos titulo rinkimuose dalyvavo fizikos ir informacinių technologijų mokytoja Asta Radžvilienė. Metų mokytojo finaliniame etape varžėsi dešimt rajono mokytojų.

Konkursui kiekviena ugdymo įstaiga pristatė po vieną kandidatą. Už juos buvo balsuojama socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje Joniškio rajono Metų Mokytojo rinkimai arba TS- LKD Joniškio skyriaus būstinėje. Konkurso iniciatorė – LR Seimo narė Gintarė Skaistė.

Sveikiname kolegę Astą iškovojus rajono Metų Mokytojos vardą.

Minėdami Mokytojų dieną, lankėmės Zanavykų krašte

 

Žagarės gimnazijos mokytojai laikosi gražios tradicijos- du kartus per metus vyksta į ekskursijas. Minėdami Mokytojų dieną, lankėmės Zanavykų krašte. Pasigrožėję Gelgaudiškio dvaro sodyba, pasivaikščioję išpuoselėtais parko takeliais,pasukome į Šakius.

 

 

 

Miesto aikštėje klausėmės 24 varpų muzikos , sklindančios iš  karilijono, apžiūrėjome Šv. Jono Krikštytojo bažnyčią,kurią projektavo V. Landsbergis- Žemkalnis. Sudomino ir paminklas lietuvių kalbai ,,Simboliai laike".

 

Trumpam stabtelėję Lukšiuose, pasiekėme Zyplių dvaro kompleksą. Zanavykų muziejuje ne tik susidomėję apžiūrėjome eksponatus, bet ir marginome kraičio skrynias.

Vėliau restorane,,Kuchmistrai" dalyvavome edukacinėje programoje ,, Zanavykų ragaučius", ragavome pagal LDK kuchmistrų ( virėjų) tradicijas pagamintų patiekalų, sužinojome daug šio turtingo krašto papročių ir tradicijų. Grįždami namo aplankėme Vaiguvos upę-gatvę, Šventaduobę, Sudargo piliakalnių kompleksą. Ši išvyka tik dar kartą patvirtino, kokia graži mūsų Lietuva, kiek joje yra nuostabių vietų.

Lietuvių kalbos vyr. mokytoja Vilija Arlauskienė

 

5 - tasis solidarumo bėgimas

Jau tapo tradicija, kad kiekvieną rudenį Žagarės gimnazijos mokiniai ir mokytojai prisijungia prie „Gelbėkit vaikus“ organizacijos inicijuojamo solidarumo bėgimo. Šio bėgimo misija - pasaulį daryti geresne vieta, skatinti solidarumą ir renkant paramą tiems, kam jos labiausiai reikia. Solidarumo bėgimą globoja LR Prezidentė Dalia Grybauskaitė, palaiko LR Švietimo ir mokslo ministerija bei Ukrainos ambasada Lietuvoje.

 
Solidarumo bėgimo tikslai ugdyti vaikų socialinę atsakomybę, sąmoningumą bei solidarumą, suteikti pagalbą Lietuvos ir Ukrainos vaikams.
 

5- tojo solidarumo bėgimo metu surinkta parama bus skirta: organizacijos „Gelbėkit vaikus“ vaikų dienos centrus Lietuvoje lankančių vaikų gerovei užtikrinti ir vaikų žaidimų aikštelėms Rusijos okupuotose Ukrainos teritorijose įrengti.

 

 
                                
Ačiū Žagarės gimnazijos mokiniams ir mokytojams už dalyvavimą  ir paaukotas lėšas.
Mokiniai laikė Konstitucijos egzaminą
Spalio 4 dieną istorijos mokytoja Jūratė Mitrikienė sukvietė Žagarės gimnazijos mokinius pasitikrinti savo žinias Konstitucijos egzamine. Jau dvyliktus metus iš eilės visi Lietuvos piliečiai kviečiami laikyti Konstitucijos egzaminą. Šiais metais pasitikrini Konstitucijos žinias panoro  41 mokinys iš 8- IVg klasių.
Augstkalnės vidurinės mokyklos padėka už Baltų vienybės dieną
Žagarės gimnazijos sportininkai dalyvavo įspūdingame – BEACTIVE NIGHT RUNNING – naktiniame bėgime

   Rugsėjo 29 d. Žagarės gimnazijos sportininkai dalyvavo įspūdingame – BEACTIVE NIGHT RUNNING – naktiniame bėgime, kuris uždarė pirmąją Vilniaus sporto ir kultūros festivalio dieną. Varžybų trasoje buvo įrengti vandens punktai bei pramoginiai taškai skirti pagyvinti ir apšviesti trasą. Dalyvių taip pat laukė įvairios staigmenos, siurprizai ir nepakartojami įspūdžiai.

1 km vaikų bėgime pirmąją ir antrąją vietas laimėjo sesės Deimantė ir Deimilė Šimaitytės, ketvirtą vietą laimėjo Saulė Kragaitė. Festivalio metu vaikai susipažino su daugybės kultūros ir meno organizacijų, sporto, sveikatingumo klubų, būrelių bei įvairiausių sporto prekių ženklų atstovais, profesionaliais sportininkais ir sveikos gyvensenos šalininkais.

Žagarės gimnazijos jauniausieji bėgikai varžėsi Mažeikiuose bėgime „Už sveiką širdį“

2018 m rugsėjo 28 d. Žagarės gimnazijos jauniausieji bėgikai varžėsi Mažeikiuose, kur Mažeikių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras organizavo bėgimą „Už sveiką širdį“ pasaulinei širdies dienai paminėti.

Čia puikiai sekėsi ir berniukams, ir mergaitėms. 2009 m. g. ir jaunesniųjų berniukų amžiaus grupėje 200 m distancijoje nepralenkiamas buvo Aistis Grikis, tik per žingsnį nuo jo atsiliko ir sidabrą laimėjo Lukas Veikalas, ketvirtas liko Kajus Sebežinkovas. Tarp to paties amžiaus mergaičių pirmoji finišo liniją kirto Deimilė Šimaitytė, sidabras atiteko Saulei Kragaitei. 2005-2006 m. g. mergaičių tarpe 1000 m distancijoje trečiąją vietą iškovojo Deimantė Šimaitytė. Nugalėtojai bei prizininkai buvo apdovanoti medaliais ir įvairiais prizais, o visi dalyviai vaišinami sveikais užkandžiais.

Papilėje (Akmenės rajonas) vyko XXVI tradicinis bėgimas „Simono Daukanto takais“

2018 m rugsėjo 28 d. Papilėje (Akmenės rajonas) vyko XXVI tradicinis bėgimas „Simono  Daukanto takais“. Jame savo jėgas išmėgino ir Žagarės gimnazijos bėgikai. Nuotoliai buvo įvairūs nuo 500 m iki 8,7 km. 500 m distancijoje mažiausiųjų vaikų grupėje (2008 m. g. ir jaunesnių) penktąją vietą laimėjo Deimilė Šimaitytė. greičiausiųjų dešimtukus taip pat pateko Saulė Kragaitė, Lukas Veikalas, Kajus Sebežinkovas ir Aistis Grikis. Pagrindiniame 8,7 km nuotolyje tarp vyrų, gimusių 1976 m ir vyresnių, amžiaus grupėje pirmas finišo liniją kirto treneris Ruslanas Prokopenko (39:05). Visi bėgimo dalyviai sėkmingai įveikę bėgimo nuotolius, gavo magnetukus su bėgimo simbolika. Nugalėtojai buvo apdovanoti originaliais prizais ir medaliais, prizininkai – medaliais.

 

Baltų vienybės dienos minėjimas

Rugsėjo 21 dieną kartu su Latvijos Augstkalnės vidurinės mokyklos svečiais, mokytojais ir mokiniais, minėjome Baltų vienybės dieną Žagarės miesto centre. Visus susirinkusius pasveikino Žagarės kultūros centro darbuotoja ir pakvietė į orentacines varžybas „Baltų ornamentai ir Žagarės architektūra“.

 

Išsiskirstę mišriomis komandomis visi pasklido po Žagarės centrą ieškoti nurodytų ornamentų ant miestelio pastatų. Atradusi reikiamą ornamentą,  komanda turėjo pasidaryti asmenukę. Po smagių varžybų vyko apdovanojimai, visų komandų laukė prizai.

 

Po to patraukėme į ekskursiją po Žagarės lankytinas vietas. Ekskursija baigėme Kaliausių fabrikėlio kieme, kur mus pasitiko ir baltų papročius pristatė mokytoja S. Grinienė, o mokytoja A. Petrauskienė pakvietė pasigaminti magnetuką su baltų ornamentais.

 

 

1-10 iš 953 Pirmyn >>

Canadian pharmacy mail order