Joniškio r. Žagarės gimnazija
Duomenys kaupiami
juridinių asmenų registre
Kodas 190565388
Kęstučio1, Žagarė
Joniškio r.
LT-84325
Tel./fax. 8-426 60872
zagaresgimnazija@gmail.com

Bėgimas „Naisiai-Kryžių kalnas-Naisiai"
 2017 m liepos 9 dieną Naisiuose vyko Lietuvos kaimo bendruomenių festivalis „Naisiai - 2017". Šiame festivalyje buvo gausu sportinių ir kultūrinių renginių. Vienas iš jų - bėgimas „Naisiai-Kryžių kalnas-Naisiai", kuriame startavo ir Žagarės gimnazijos lengvaatlečiai.


Bėgimo distancijos buvo kelios: jauniausi bėgo 700 m, šiek tiek vyresni bėgo 1,25 km, dar vyresni - 2,4 km, o vyriausi - pagrindinį nuotolį nuo Naisių Baltų arenos iki Kryžių kalno ir atgal - 17,2 km. Trumpiausiame 700 m nuotolyje tarp mergaičių, gimusių 2006 metais ir jaunesnių, sidabro medalį laimėjo Adrija Prokopenko (2 min 53 sek), bronza atiteko Skaistei Tautkaitei (3 min 00 sek). 1,25 km bėgime (2003-2005 m. g.) startavusi Rusnė Prokopenko liko penkta (6 min 02 sek). 2,4 km distancijoje tarp mergaičių, gimusių 2000-2002 metais, bronzos medaliu pasidabino ir asmeninį rekordą pasiekė Gintarė Misevičiūtė (11 min 20 sek). Toje pačioje grupėje ir tame pačiame nuotolyje penktą vietą laimėjo Airidas Mituzas.
Ekskursijaį Šiaulius

6 - 10 klasių mokiniai birželio 14 d. vyko į Šiaulius. Juos lydėjo mokytojos D. Skirienė ir J. Mitrikienė. Ekskursija prasidėjoUNO parke. Mokiniams laipiojimas medžiuose buvo aktyvi pramoga. Lipti pradėjo nuo lengviausių trasų, horizontaliai įrengtų medžiuose iš virvių, medžio ir tvirtinimo elementų. Baigė įspūdingu šuoliu.Mokiniai išbandė stiprių emocijų suteikusią pramogą, pasidžiaugė gamta!

Vėliau dalyvavo įdomiame ir linksmame edukaciniame užsiėmime „Archeologinis kostiumas ir virvučių vijimas su akmenukais“. Jo metu geležies amžiaus kostiumu apsirengęs archeologas papasakojo apie senovinius drabužius nuo akmens amžiaus iki XVII a. Moksleiviai sužinojo apie siūlus, audinius, galėjo apžiūrėti kostiumų rekonstrukcijas, jais apsirengti ir nusifotografuoti. Archeologas pamokė nusivyti vieną archeologinio kostiumo elementą – spalvotą virvutę, kuri vejama iš vikingų išmoktu būdu, naudojant akmenukus. Mokiniai buvo supažindinti ir su archeologo profesija.

 

Po šių edukacijų atvykome į Chaimo Frenkelio vilą ir dalyvavome naujoje edukacinėje erdvėje – odininko dirbtuvėse.Susipažinome  su muziejininkų parengtomis odininko ir batsiuvio amatą pristatančiomis edukacinėmis programomis, sužinojomeapie garsiausio Šiaulių odininko Chaimo Frenkelio veiklą bei pasigaminome odinesapyrankes.Edukacijos dalyviai galėjo patys išbandyti, kaip veikia odos kirtimo presas, kniedijimas. Pamatė kaip neišvaizdus odos gabalas virsta stilingu gaminiu.

 

Grįžome į namus atsipalaidavę, įgiję naujų praktinių įgūdžių, pasikartoję istoriją ir puikiai nusiteikę vasaros atostogoms.

Biologijos mokytoja metodininkė D. Skirienė

Žagarės gimnazijos mokiniai „Mūsų eksperimentas“ laureatų, finalininkų ir mokytojų apdovanojime

Mūsų gimnazijos moksleiviai, Robotikos būrelio nariai Gintarė Misevičiūtė, Elvina Mikalauskaitė, Paulina Kristinytė, Justas Pamparas, būsimieji devintokai ir būsimieji penktokai Vytautė Kvainauskaitė, Gediminas Lukšas, Robertas Doroškevičius, Aivikas Gricius, Matas Gylys, lydimi mokytojų Astos Radžvilienės ir Daivos Navickaitės išvyko į Vilnių.

Moksleiviai dalyvavo Energetikos ir technikos muziejuje surengtoje STEAM mokslų konkurso „Mūsų eksperimentas“ laureatų, finalininkų ir mokytojų apdovanojime.

Būsimieji devintokai iš Švietimo ir mokslo ministrės J. Petrauskienės rankų gavo II laipsnio diplomą ir kelionę į Mokslo centrą „EXPERYMENT“ Gdynėje ir Olštyno planetariumą (Lenkijoje), bei A. Sakevičiaus Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro direktoriaus atminimo dovanėles.Mokytojai A. Radžvilienei įteikti du padėkos raštai už paruoštus komandų darbus ir atminimo dovanėlės.

Būsimieji penktokai, užėmę III vietą respublikoje, gavo komandinį III laipsnio diplomą, padėkas ir vertingas dovanėles. Mokytojai D. Navickaitei – padėka ir atminimo dovanėlė.

Mokiniai susipažino su Energetikos ir technikos muziejaus eksponatais, pabuvojo Gedimino kalne, Katedros aikštėje, Katedroje,Bernardinų sode, apžiūrėjo Onos bažnyčią. Puikios nuotaikos ir su teigiamomis emocijomis grįžo namo.

Ačiū mokytojai A. Radžvilienei už puikiai paruoštus mokinius.

Pradinių klasių mokytoja metodininkė Daiva Navickaitė

Mokytojų konsultacijų grafikas

Anglų kalbos mokytoja Aldona Bagdonienė 44 kab.

Pirmadienis   9.00 - 11.00 val.
Antradienis    9.00 - 11.00 val.
Ketvirtadienis 9.00 - 11.00 val.

Matematikos mokytoja Emilija Jančauskienė 33 kab.

Pirmadienis   9.00 - 11.00 val.
Trečiadienis   9.00 - 11.00 val.
Ketvirtadienis 9.00 - 11.00 val.

Matematikos mokytoja Gražina Kardušienė 41 kab.

Pirmadienis   9.00 - 11.00 val.
Trečiadienis   9.00 - 11.00 val.
Penktadienis  9.00 - 11.00 val.

Rusų k. mokytoja Dalia Miniotaitė 47 kab.

Birželio 5,7, 8 dienomis nuo 8.00 val.

Anglų k. / rusų k. mokytoja Vida Doviltienė 39 kab.

Pirmadienis   9.00
Antradienis    9.00
Ketvirtadienis 9.00

Technologijų, žmogaus saugos ir braižybos mokytojas Saulius Gedžius

Antradienis      9.00
Ketvirtadienis   9.00
Penktadienis    9.00

Lauks prie gimnazijos valgyklos.


Dieninė vasaros stovykla „Sveika,vasarėle!”

Birželio 5 – 9 dienomis mokiniai, kuriems skirtas nemokamas maitinimas, susirinko į dieninę vasaros stovyklą „Sveika vasarėle!”. Stovykloje vyko įvairi sportinė, meninė, pažintinė ir kūrybinė veikla.

Mokiniai kūrė stovyklos taisykles, rašė stovyklos veiklos planą. Aktyviai dalyvavo sportinėje veikloje.

                              
 

Žaidė sportinius ir judriuosius žaidimus, treniravosi su naujais treniruokliais, kurie įrengti prie Švėtės upės.

Ugdymo karjerai dienos metu lankėsi Žagarės gaisrinėje. Čia susipažino su ugniagesio – gelbėtojo profesija, turima technika.

Miesto bibliotekoje darbuotojos suorganizavo edukacinį užsiėmimą, kurio metu vaikai gamino sveikinimo atvirukus tėčiui. Tačiau įsimintiniausia stovyklautojams buvo išvyka į E. Vaičiulio sodybą. Čia ne tik apžiūrėjome „puodų namą“, bet dar  Vakario tėvelis Edmundas visiems parodė savo surinktą senovinių daiktų kolekciją, jo paties padarytas medines kaukes. Užteko laiko šioje sodyboje ir pramogoms.

Paskutinę stovyklos dieną  prisiminėme saugaus elgesio taisykles vasaros atostogų metu ir atsisveikinome iki kitų mokslo metų. Nepamiršome padėkoti ir valgyklos darbuotojams, kurie visą stovyklėlės laiką sočiai ir skaniai maitino stovyklautojus.

Viso gero, stovyklėle! Viso gero, mokytojos!

Stovyklautojai ir stovyklos vadovė pradinių klasių mokytoja V. Briedienė.

Stovyklautojai dalyvavo Žagarės miesto bibliotekoje – edukaciniame užsiėmime

Žagarės gimnazijos pirmų – penktų klasių mokinių vasaros stovyklėlės „Sveika, vasarėle“ stovyklautojai turiningai leidžia poilsį. Birželio 4 dieną, stovyklautojai dalyvavo Žagarės miesto bibliotekoje – edukaciniame užsiėmime. Užsiėmimą vedė bibliotekininkė Vitalija Kurauskienė. Ji pamokė vaikus, kaip pasigaminti atviruką – sveikinimą tėvo dienai. Atvirukas „Frakas“ skirtas ne tik tėčiui, bet ir seneliui, dėdei, broliui.

 

Stovyklautojai kartu gamino atvirukus, pasitelkę savo fantaziją juos gražino, kūrė ir rašė padėkos žodžius. Padėkoję už pamokėlę, grįžome į gimnazijos kiemą. Sporto aikštelėje berniukai ir mergaitės piešė kreida, mokėsi žaisti „klasę“. Po sočių pietų, išsiskirstė į namus.

 

Pradinių klasių mokytoja metodininkė  Daiva Navickaitė

Apie mus rašo: https://www.joniskis.rvb.lt/lt/naujienos/1144-edukacinis-uzsiemimas-nustebinsiu-teveli

Ketvirtokai išvyko į teminį pramogų ir poilsio parką DINO Radailiuose

Ketvirtokai, gavę Pradinio ugdymo programos baigimo pažymėjimus, išvyko į teminį pramogų ir poilsio parką DINO Radailiuose.

Pramogų parke mokiniai susipažino su 50 natūralaus dydžio, riaumojančiais, judančiais, purškiančiais vandenį dinozaurais. Klausėsi nuotaikingos ekskursijos gidės pasakojimo, atlikinėjo įdomias užduotis.

 

Laikas parke prabėgo labai greitai. Ketvirtokai lankėsi 5D ekstremalaus kino teatre, kai kurio sugebėjo pamatyti net penkis filmus. Patikrino savo sugebėjimus veidrodžių labirinte, energetiniuose Dino labirintuose. Išbandė žaidimų aikštelės malonumus, batutus. Muzikinius gabumus vaikai demonstravo prie didžiųjų muzikos instrumentų.

 

Nykštukų miestelyje – tapo nykštukais, patiekė magišką patiekalą ant stebuklingo stalo (savo galvytes lėkštėje). Berniukai azartiškai važinėjosi keistųjų dviračių alėjoje, dalyvavo elektromobilių mūšyje, dinozaurų radeo. Mergaitės sukosi arkliukų karuselėje, riedėjo traukinuku. Visi stebėjo, kaip iš didžiulio dinozauro kiaušinio lukštenasi dinozauriukas.

Mokiniai išbandė visas pramogas po keletą kartų. Apsilankė ir keistame name – apverstame name, vaikščiojo lubomis.

Grįždami namo, užsukome į Papilės apžvalgos bokštą.

Ačiū tėveliams už suteiktas laimingas malonumo akimirkas.

SĖKMĖS VAIKAI!

Ketvirtokų mokytoja Daiva Navickaitė

Joniškio rajono lengvosios atletikos pirmenybės
Gasčiūnuose birželio 4 d vyko Joniškio rajono lengvosios atletikos pirmenybės. Varžybose nebuvo amžiaus grupiü, jose galėjo dalyvauti visi buvę ir esami Joniškio rajono gyventojai. Jose puikiai pasirodė buvę ir esami Žagarės gimnazijos auklėtiniai. Net tris medalius iškovojo Gintarė Misevičiūtė, kuri 3 kg rutulio stūmimo sektoriuje buvo antra (11,37 m), 400 m bėgimo takelyje ji laimėjo taip pat sidabro medalį, o 100 m bėgime jai atiteko bronza! Taurę ir aukso medalį 3000 m bėgime iškovojo Egidijus Balsys (11 min 06 sek), sidabras atiteko treneriui Ruslanui Prokopenko (11 min 49 sek), o bronza - Aleksandrui Mirončuk (12 min 52 sek). 1000 m bègimo takelyje trečià vietã iškovojo Airidas Mituzas (3 min 26 sek). Šuolio į aukštį sektoriuje trečias taip pat liko Laurynas Laukutis (1,65 m)
Žagarės gimnazijos mokinių būrys kartu su Žagarės gimnazijos mokytojais pasitiko aktyviai ir prisijungė prie pasaulio lietuvių bėgimo – 5 už Lietuvą

Pirmąjį vasaros savaitgalį gausus Žagarės gimnazijos mokinių būrys kartu su Žagarės gimnazijos mokytojais pasitiko aktyviai ir prisijungė prie pasaulio lietuvių bėgimo – 5 už Lietuvą. Žagariečiai pasipuošė tautine simbolika ir su trispalvėmis vėliavomis vieningai ir draugiškai įveikė apsibrėžtą distanciją bei įrodė sau ir kitiems, kad esame vieninga, draugiška, sveika ir laiminga tauta. Toks ir yra šio renginio vienas iš siekių. 5 už Lietuvą - tai renginys, vienijantis visus pasaulio lietuvius, kuris buvo inicijuotas Estijos ir Suomijos lietuvių jaunimo asociacijų. Ši iniciatyva organizuojama jau ketverius metus iš eilės.

Pirmąjį birželio sekmadienį įvairiose užsienio šalyse (daugelyje Europos šalių, JAV, Kanadoje, Indijoje, Australijoje, Naujoje Zelandijoje, Kinijoje, Pietų Afrikos Respublikoje ir kitose valstybėse) judėjimo laisvę pamilę tautiečiai organizuoja ir dalyvauja simboliniame 5 kilometrų bėgime.

Prisimindami tėvynę ir kartu sportiškai (bėgdami ir eidami) praleidžia sekmadienį, linkėdami Lietuvai būti sveikai, aktyviai, kūrybingai ir vieningai. Renginio tikslas – pilietiško ir aktyvaus lietuvio įvaizdžio užsienyje kūrimas, tautiečių bendradarbiavimo ir vienybės skatinimas.

Olimpinės dienos deglas šiemet liepsnojo Alytuje

Olimpinės dienos deglas šiemet liepsnojo Alytuje. Daugiau kaip 40 hektarų plote čia įsikūrė ištisas aktyvaus laisvalaikio ir sporto miestelis. Čia sportiškai, energingai, aktyviai, emocingai dieną praleido ir Žagarės gimnazijos auklėtiniai.

 

Stendai, aikštelės, išbandymų trasos, pirmą kartą Lietuvoje buvo pristatytas pripučiamų kliūčių ruožas ir renginio pabaigoje – „ Lilas@Innomine“ grupės koncertas. Joniškio sporto centro auklėtiniai pirmiausia prasibėgo lietuvišką olimpinę mylią, o tada jau prasidėjo „laisva“ programa: kas bėgo 5 km, kas dalyvavo „Cross-training challenge“ turnyre, kas šiaip bandė visas rungtis iš eilės (rungčių buvo virš 40) ir rinko taškus į dalyvio pasą, o vėliau tuos taškus buvo galima pasikeisti į puikius prizus: Olimpinės dienos marškinėlius, medalius, „LTeam“ kuprines, Audimas kepuraites ir net profesionalius lėkščiasvydžio diskus.

 

Žagarės gimnazijos auklėtiniai puikiai pasirodė „consept2“ (irklavimo varžybose), kur iki 14-os metų mergaičių grupėje pirmąją vietą iškovojo Gintarė Misevičiūtė (300 m – 1 min 07 sek), antroji vieta atiteko Rusnei Prokopenko (300 m – 1 min 08 sek) ir trečioji vieta – Elvinai Mikalauskaitei (300 m – 1min 15 sek). Vyresnių merginų grupėje antrąją vietą laimėjo Viltė Prokopenko (1 min 02 sek).

Berniukų iki 14-os metų tarpe antrą vietą laimėjo Aironas Zubkovas (500 m – 1 min 52 sek). puikius prizus ir gražuoles taures vaikai laimėjo ir „Crossfit training challenge“ varžybose: mergaičių tarpe nugalėtojomis tapo vėl visos žagarietės: pirma vieta – Gintarei Misevičiūtei, antra – Rusnei Prokopenko ir trečia – Robertai Šilianskaitei. Vaikinų tarpe antrą vietą laimėjo Airidas Mituzas.

   

1-10 iš 828 Pirmyn >>

Canadian pharmacy mail order