Išsamiau:

Joniškio r. Žagarės gimnazija
Duomenys kaupiami
juridinių asmenų registre
Kodas 190565388
Kęstučio1, Žagarė
Joniškio r.
LT-84325
Tel./fax. 8-426 60872
zagaresgimnazija@gmail.com

Popietė „Vaikų Velykėlės“


Žagarės gimnazijos pradinių klasių mokiniai paminėjo ir smagiai praleido laiką popietėje „Vaikų Velykėles” . Velykų Bobutė (Stasė Grinienė) pamokė Velykinių žaidimų ir papasakojo apie papročius. Smagiai rideno kiaušinius ir ieškojo tvirčiausio kiaušinio. Muzikos mokytoja Lina Margytė su mokiniais dainavo supuoklines ir pavasario dainas. Mažieji deklamuotojai gavo padėkas už eilėraščius.


Žagarės gimnazija paminėjo Pasaulinę Autizmo dieną

2007 metų gruodžio 18 dieną Jungtinių Tautų Generalinė Asamblėja paskelbė balandžio 2-ąją Pasauline autizmo diena, kurios tikslas – atkreipti visuomenės dėmesį į autizmą, kaip į sparčiai plintantį sveikatos sutrikimą, paskatinti ankstyvą diagnostiką bei pagalbą.

  

Visi mes skirtingi, visi pasaulį suvokiame kitaip, matome jį skirtingomis spalvomis, bet būtent įvairovė daro šį pasaulį stipresnį ir gražesnį. Tegul  balandžio 2-oji diena bus tokia, kai į pasaulį pažvelgsime kiek kitaip, taip, kaip į jį žvelgia autizmo „dovaną“ turintys vaikai ir suaugusieji! Kiekvienas vaikas, net ir turėdamas skirtingumų ir poreikių gali džiaugtis buvimu kartu, kiekvienas nusipelno gyventi pilnavertį gyvenimą: turėti draugų, švęsti kartu, mokytis.

 

Pasaulio bendruomenė šią dieną pažymi naudodama mėlyną spalvą. Ši spalva – ženklas visame pasaulyje, kad suprantame ir palaikome!

 

Žagarės gimnazijos mokiniai mokyklos duris papuošė mėlynais balionėliais, tuo parodydami, kad mūsų gimnazija atvira visokiems mokiniams. Su mokiniais buvo aptarta ką reiškia žodis Autistas, kuom skiriasi autistai vaikai nuo kitų. Kiekvienas vaikas, net ir turėdamas skirtingumų ir poreikių gali džiaugtis buvimu kartu, kiekvienas nusipelno gyventi pilnavertį gyvenimą: turėti draugų, būti pakviestas švęsti gimtadienį, mokytis. Visi mes skirtingi, visi pasaulį suvokiame kitaip, matome jį skirtingomis spalvomis, bet būtent įvairovė daro šį pasaulį stipresnį ir gražesnį.

 

Socialinė pedagogė Diana Vaičiulienė

Kovas- sąmoningumo didinimo mėnuo Be patyčių

Sąmoningumo didinimo mėnesiui BE PATYČIŲ 2021 „Vaikų linija“ pristato socialinę kampaniją „Praleisk progą pasityčioti“. Šia kampanija norime pakviesti visus tuos, kurie mėgsta pasityčioti iš kitų, inicijuoja patyčias ar jas palaiko, laiku sustoti ir savo neigiamas emocijas išreikšti kitais būdais, neskaudinant ir nežeminant kitų. Kampanija skatiname keisti savo elgesį ir išmokti praleisti progas pasityčioti. Šios iniciatyvos šūkis „Liežuvį dresuoju, prieš išsižiodamas galvoju!

Žagarės gimnazijos mokiniai prisisijungė prie akcijos. Klasės valandėlių metu kalbėjo apie patyčių daromą žalą ir aptarė, kaip galima jų išvengti. Žiūrėjo filmukus, mokančius, kaip laiku sustoti ir nepasityčioti iš kito. Filmukuose atkreipiamas dėmesys į situacijas, kai vaikams kyla impulsas įskaudinti ar pažeminti kitą žmogų, pavyzdžiui, norint pasijusti geriau po nepavykusio atsiskaitymo ar supykus dėl netikėtai nutrūkusio internetinio žaidimo.

Taip pat mokiniai kūrė komplimentų grandinėlę, kurios tikslas išmokti pasakyti draugui kažką gražaus, o neįžeisti.

Socialinė pedagogė Diana Vaičiulienė

Fizinio aktyvumo užsiėmimai su i.Dance kompiuterine įranga

Sugrįžus į mokyklą pradinių klasių mokiniams atsivėrė galimybė pabendrauti, pasimokyti ir pajudėti. Žagarės gimnazijos pradinukai, šią savaitę,  aktyviai įsijungė į projektą „Interaktyvaus fizinio aktyvumo plėtra Joniškio rajone“, kuris finansuojamas sporto rėmimo fondo lėšomis. Vaiko fizinis išsivystymas, jo branda, fizinės ir psichinės sveikatos stiprinimas, tinkamos gyvenimo kokybės užtikrinimas ženkliai priklauso nuo vieno iš svarbiausių vaiko sveikos gyvensenos komponentų – fizinio (judėjimo) aktyvumo .

 

Aktyvūs užsiėmimai – tai vaikams maloni veikla. Labai vertingi bendram vaiko lavinimuisi: ugdo pagrindinių judesių motorinius įgūdžius, tobulina judesių koordinaciją, grūdina organizmą. Pakankamas fizinis (judėjimo) aktyvumas suteikia galimybę augti ir vystytis vaiko organizmui, padeda formuotis taisyklingai laikysenai, stimuliuoja subalansuotą visų organizmo sistemų veiklą.

 

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Irena Malinauskienė

Kviečiame susipažinti su studijomis įvairiuose VU fakultetuose

Kviečiame dalyvauti studijų mugėje, kuri šiemet pirmą kartą vyks kitaip – virtualiai! 💻✨ Kovo 24 – balandžio 2 dienomis turėsite galimybę susipažinti su studijomis įvairiuose VU fakultetuose, dalyvauti pirmosiose paskaitose ir informatyviose diskusijose.

Norintieji daugiau sužinoti apie konkrečias studijų programas, susipažinti su būsimais dėstytojais ir jų dėstomais dalykais ar pasikalbėti apie priėmimo reikalavimus turės galimybę prisijungti į atskiras konsultavimo erdves. Šiose erdvėse jūsų lauks ir esami VU studentai, kurie ne tik atvirai papasakos apie studentiško gyvenimo ypatumus, bet ir pristatys laisvalaikio bei savirealizacijos galimybes universiteto bendruomenėje.

 

✔️ Registracija ir renginio programahttps://www.vu.lt/studiju-muge  


DALYVAVIMAS RAJONINIAME KŪRYBINIAME PROJEKTE - PARODOJE „AŠ PALAIKAU SAULYTES“

Gimanazijos 2 ir 3 klasės mokiniai, paraginti vyr. logopedės Laimos Radvilienės,  dalyvavo rajoniniame kūrybiniame projekte – parodoje „Aš palaikau saulytes“, skirtoje Pasaulinei Dauno sindromo dienai paminėti, kuri minima kovo 21 d. Projekto – parodos tikslas skatinti toleranciją Dauno sindromą turintiems žmonėms  ir jų šeimoms bei formuoti sveiką visuomenės požiūrį į žmones su negalia.

Mokiniai savo paramą jautriai visuomenės grupei išreiškė dėvėdami skirtingų spalvų kojinaites ir fiksuodami tai nuotraukose. Dalis mokinių ne tik nusifotografavo dėvėdami skirtingas kojinaites, bet ir piešė skirtingas kojinaites, naudodami pasirinktą techniką, ir jas fotografavo.

Smagu, kad antros klasės mokiniai  Domas ir Arnas į  projektą įtraukė  ir savo šeimos narius. Domo mama, tėtis ir abi sesutės nusifotografavo mūvėdami skirtingas kojinaites, o Arno nuotraukoje skirtingomis kojinaitėmis mūvi broliukai ir sesutės.

Nuoširdus ačiū visiems, kurie dalyvavo Pasaulinės Dauno sindromo dienos paminėjime.

 

Vyr. logopedė Laima Radvilienė

Mokinių, važiuojančių mokykliniais autobusais dėmesiui!
Naujos kartos bakalauro studijų programa ISM universitete!

Apie inovatyvaus verslo perspektyvą bei tech pasaulį drauge su TOP tech pasaulio atstovais diskutuosime kovo 18 d. 17 val. nuotolinėje diskusijoje „Tech pasaulis laukia: ar Lietuva spės pasiruošti?“. Renginio metu TOP tech pasaulio atstovai kels klausimus, kokios aplinkos reikia tech pasaulio klestėjimui, kokios sritys plečiasi sparčiausiai, koks Lietuvos potencialas, kokių talentų reikia tech pasauliui ir startuoliams.

Renginyje savo įžvalgomis dalinsis:
• Milda Mitkutė, „Vinted“ bendraįkūrėja, ISM EMBA programos studentė
• Jonas Karklys, „Tesonet“ bendraįkūrėjas
• Dr. Dalius Misiūnas, ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto rektorius
• Dr. Eigirdas Žemaitis, lektorius, verslo kūrybiškumo ir inovacijų konsultantas
• Eimantas Norkūnas, „Unicorns.lt“ įkūrėjas

Webinaras vyks „Zoom“ platformoje.

Prisijungti prie renginio galite čia: ism.zoomtv.lt; slaptažodis: ismgoestech

Profesijų dienas 2021

Šiaulių profesinio rengimo centras kviečia į virtualias Profesijų dienas 2021, kurios vyks balandžio 12-16 dienomis. Kiekvieną dieną bus pristatomos skirtingų skyrių profesinio mokymo programos, mokymosi aplinka, priėmimo sąlygos.

Prisijungimai prie renginio bus išsiųsti atskiru laišku.

Visą skelbimą apie profesijų dienas galite pamatyti paspaudę šią nuorodą.

Knygnešio dienos paminėjimas Žagarės gimnazijoje

Kovo 16 dieną, Knygnešio dienos proga, per antrą pamoką, per zoom platformą prisijungė virš 60 pradinukų. Smagu buvo nors mažuose langeliuose pamatyti vieni kitus. Truputį pabendravę, pakvietėme  Žagarės bibliotekos vedėją Aušrą Jonuitytę. Ji papasakojo vaikams apie knygnešių veiklą, mūsų krašto knygnešį Matą Slančiauską.

Mokiniai pasidalino vieni su kitais ką naujo sužinojo apie knygnešius, aktyviai dalyvavo viktorinoje apie knygnešius, pasakojo apie savo skaitomas knygas. Pradinukai jau buvo padarę  knygų skirtukus, juos fotografavo ir siuntė mokytojoms, kurios nuotraukas persiuntė į bibliotekos elektroninį paštą. Iš atsiųstų nuotraukų buvo sukurta vaizdo paroda, kurią galite pažiūrėti Žagarės bibliotekos Facebook paskyroje. Vaikai patenkinti renginiu atsisveikino ir pageidavo, kad tokių bendrų renginukų būtų daugiau.

Mokytoja Nijolė Vadapalienė

1-10 iš 1255 Pirmyn >>

Canadian pharmacy mail order