Išsamiau:

Joniškio r. Žagarės gimnazija
Duomenys kaupiami
juridinių asmenų registre
Kodas 190565388
Kęstučio1, Žagarė
Joniškio r.
LT-84325
Tel./fax. 8-426 60872
zagaresgimnazija@gmail.com

Mokinių, važiuojančių mokykliniais autobusais dėmesiui!
Psichinės sveikatos stiprinimo mokymai pradinių klasių mokiniams

Birželio 4 dieną visiems pradinių klasių mokiniams vyko psichinės sveikatos stiprinimo mokymai. Šių mokymų metu jie mokėsi atpažinti ir reikšti emocijas per žaidybinę veiklą.

 

 

 

Renginį organizavo Joniškio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras, vykdydamas Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų bendrai finansuojamą projektą „Joniškio rajono gyventojų sveikatos stiprinimas ir ligų prevencijos vykdymas“ Nr 08.4.2-ESFA-R-630-61-0002.

 

Dėkojame psichologei Aušrai Sakalienei.


 
Būsimų pirmokų mokytoja Daiva laukia vasaros mokyklėlėje
Padėka už ambasadorystę ,,Europos egzamine”
Mokinių, važiuojančių mokykliniais autobusais dėmesiui!
Paskutinio skambučio šventė abiturientams

Gegužės 21 d. nuskambėjo paskutinis skambutis Žagarės gimnazijos 76-ajai laidai. Nors oras nelepino, tačiau dėl Covid-19 pandemijos šventė vyko gimnazijos kieme. III gimnazijos klasės mokiniai, jų klasės auklėtoja Lina Margytė ir renginių organizatorė Stasė Grinienė surengė nepamirštamą šventę abiturientams. Šventę pradėjo pirmokai, atlydėję savo vyresniuosius draugus, skyrė jiems eilėraštuką.

 

Abiturientai šoko tradicinį valsą. Dainavo dainas mergaičių ansamblis, šokius šoko antrokai ir trečiokai, nuotaikingą šokį šoko ir III gimnazijos klasės mokiniai. Pasveikinti abiturientų atvyko Žagarės seniūnas Saulius Kužmarskis, klebonas Andrius Valčiukas ir „Spalvotas veidas“ prezidentė Sarah Mitrike.

 

Gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui, laikinai einanti direktoriaus pareigas Rita Milenčienė apdovanojo abiturientus padėkos raštais. Už vaikams įdiegtą motyvuotą požiūrį į mokymąsi, gerus mokymosi rezultatus, kultūringą elgesį buvo apdovanoti ir mokinių tėvai.

 

Nuoširdžius žodžius mokiniams ir mokytojams skyrė, abiturientų tėvelių vardu Kristina Mikalauskienė.

 

AČIŪ už gražią šventę rengėjams, o abiturientams linkime gerai išlaikyti egzaminus ir siekti savo svajonės.

Daugiau šventės nuotraukų galite rasti paspaudę šią nuorodą.

 

Socialinė pedagogė Diana Vaičiulienė
Ministrės sveikinimas Paskutinio skambučio proga
Seimo nario Liudo Jonaičio sveikinimas abiturientams
Užsiėmimas pradinių klasių mokiniams „Mieste be cigarečių“

Žagarės gimnazijoje gegužės 6 d.,13 dienomis, klasės valandėlės metu, 1 klasės mokiniams vyko užsiėmimai  apie rūkymo žalą. Vaikai klausė pasakojimo ir spalvino paveikslėlius apie tris keliaujančius vaikus, kurie netikėtai pateko į cigarečių pavergtą miestą. Šiame mieste žmonėms buvo blogi, tačiau vaikams pavyko pabėgti ir išsigelbėti…

Šis trumpas pasakojimas apie cigarečių miestą padėjo mokiniams suprasti, jog rūkymas yra žalingas sveikatai, vaikai žadėjo, kad nepradės rūkyti ir kitiems papasakos, kokios piktos yra cigaretės. Užsiėmimų pabaigoje vaikai išreiškė savo nuomonę, kad jie norėtų gyventi - „Mieste be cigarečių“.

Visuomenės sveikatos specialistė Irena Malinauskienė


Fizinio aktyvumo pertrauka Žagarės gimnazijos pradinukams

Gegužės 10-oji – Pasaulinė judėjimo sveikatos labui diena. Žagarės gimnazijos pradinių klasių mokiniams mokytojos priminė kas yra  FIZINIS AKTYVUMAS ir kodėl reikia žmogui judėti. Kodėl svarbu būti gryname ore. Pertraukų metu mokiniai atliko mankštą mokyklos sporto aikštelėje, bėgo aplink mokyklą.

1-10 iš 1272 Pirmyn >>

Canadian pharmacy mail order