Išsamiau:

Joniškio r. Žagarės gimnazija
Duomenys kaupiami
juridinių asmenų registre
Kodas 190565388
Kęstučio1, Žagarė
Joniškio r.
LT-84325
Tel./fax. 8-426 60872
zagaresgimnazija@gmail.com

Gimnazijoje ES programavimo savaitė

Gimnazijoje ES programavimo savaitė, kuri šiais metais vyksta spalio 10-25 dienomis, yra visuomeninė iniciatyva, kuria skatinamas kūrybiškumas, problemų sprendimas ir bendradarbiavimas pasitelkiant programavimą ir kitą technologinę veiklą. Šios iniciatyvos tikslas yra populiarinti programavimą, parodyti, kaip žmonės gali įgyvendinti idėjas programuodami, susipažinti su programavimo įgūdžiais ir suburti motyvuotus žmones mokytis.

Gimnazijoje keletas robotikos užsiėmimų  ir IT pamokų buvo skirta  šiai iniciatyvai paminėti. Aktyviai programavo ir konstravo robotikos būrelio mokinukai, su Micro bitais kūrė skaičiuoklius ir mini filmukus 6-ai. Šokantį žmogeliuką statė ir programavo pirmokai. Pinigų skaičiavimo mašiną – ketvirtokai.

 

                                        

Kiekviena veikla buvo įvertinta ES programavimo savaitės sertifikatu.

                                           

 

 

 

 

 

Fizikos ir informacinių technologijų mokytoja metodininkė Asta Radžvilienė

Mokinių gaunančių nemokamą maitinimą tėvelių dėmesiui!

Įsakymas dėl ugdymo proceso organizavimo

Direktoriaus įsakymą rasite paspaudę šią nuorodą.

Žagarės gimnazijos „Garbės galėrijos“ nario netektis

Su liūdesiu Žagarės gimnazijos bendruomenė sutiko žinią apie iškilaus menininko, operos solisto, buvusio gimnazijos mokinio Vaclovo Daunoro netektį. Nuo 2013  m. žymus operos bosas pagal projektą „Drąsinkime ateitį“ buvo mūsų gimnazijos „Garbės galerijos“ narys ir šviesus jo atminimas lieka Žagarės gimnazijos istorijoje.

Žagarės gimnazijos bendruomenė reiškia nuoširdžią užuojautą Vaclovo Daunoro artimiesiems.

Antrokai lankėsi Venecijos stiklo dirbtuvėlėse

Spalio 15 d. Žagarės gimnazijos  2 klasės mokiniai lankėsi stiklo dirbtuvėlėse, kurios įsikūrusios  Raktuvės gatvėje. Antrokai ne tik grožėjosi dirbtuvėlėse esančiais  dirbiniais, įvairiais papuošalais, tačiau ir stebėjo pačią darbų eigą, kaip  gaminami karoliukai papuošalams verti.

 

Menininkė, dirbtuvėlių įkūrėja Jurga Alminaitė, papasakojo vaikams apie Venecijos stiklą ir pademonstravo darbo procesą: vienspalvį stiklo strypelį  kaitino 800 laipsnių temperatūroje, kol jis pradėjo lydytis ir  buvo  sukamas ant vario lazdelės kaip siūlas, kol įgavo rutuliuko formą. Tokį rutuliuką  buvo galima ištempti ir  suploti. Tada  gaminys buvo  atvėsintas pelenuose.

 

Antrokai taip pat stebėjo, kaip menininkė stiklą pavertė vėžliuku, žuvyte. Vaikams kėlė nuostabą, kad tokius gražius dirbinius galima sukurti rankomis. Antrokai pasižadėjo būtinai sužinoti, kur yra Venecijos miestas, o kelios mergaitės jau svajoja kurti papuošalus.

 

Mokytoja Virginija

Neakivaizdinės aktorių, jaunųjų dailininkų, japonų, kinų kalbos ir kultūros studijos

Kviečiame 9-10 klasių mokinius į neakivaizdines aktorių, jaunųjų dailininkų, japonų, kinų kalbos ir kultūros mokyklas 2021/2022 mokslo metams. Naujų narių priėmimas vyksta iki 2020 m. gruodžio 14 d.

 
https://www.lmnsc.lt/aktoriu_mokykla/;

https://www.lmnsc.lt/japonu_kalba_kultura/;

https://www.lmnsc.lt/kinu-kalbos-ir-kulturos/

https://www.lmnsc.lt/aktoriu_mokykla/

 
„Alkoholio, tabako ir kitų psichoaktyvių medžiagų vartojimo mokymai"

Žagarės gimnazijos IIg klasės mokiniams spalio 13 dieną vyko „Alkoholio, tabako ir kitų psichoaktyvių medžiagų vartojimo mokymai", pagal Joniškio sveikatos biuro projekto „Joniškio r.gyventojų sveikatos stiprinimas ir ligų prevencija 08.4.2-ESFA-R-630-61-002" veiklą. Su šia problema visuomenė susiduria vis ankstyvesniame amžiuje. Tai didelė grėsmė vaikų vystymuisi ir augimui. Apie neigiamą alkoholio, tabako ir kitų psichoaktyvių medžiagų vartojimo poveikį žmogaus sveikatai ir visuomenei išsamiai pristatė lektorius D.Joneikis. Norisi tikėti, kad mokiniai suvoks, jog yra daugybė veiklų, kuriose gali save realizuoti nekenkdami savo sveikatai.

 

 

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė I.Malinauskienė
Mokinių, važiuojančių mokykliniais autobusais dėmesiui!
Mokinių, važiuojančių mokykliniais autobusais dėmesiui!
Antrokai susipažino su ugniagesių –gelbėtojų profesija

Rugsėjo 25 d. Žagarės gimnazijos antros klasės moksleiviai buvo pakviesti susipažinti su  Joniškio r. savivaldybės priešgaisrinės tarnybos Žagarės ugniagesių komandos darbu. Apie ugniagesių – gelbėtojų darbą, kaip reikia elgtis gaisro metu, kokiu numeriu reikia kviesti pagalbą, antrokams papasakojo Dinos ir Kipro tėvelis, kuris  dirba Žagarės gaisrinėje.

 

Vaikai sužinojo, kokiomis savybėmis turi pasižymėti ugniagesys- gelbėtojas, apžiūrėjo gaisrinės patalpas, mašinas. Džiugu, kad antrokai domėjosi šia profesija, darbuotojams uždavė daug klausimų. Tačiau smagiausia visiems buvo pasėdėti gaisrinės mašinose, užsidėti ugniagesių- gelbėtojų šalmus. Grįžę į klasę, antrokai savo įspūdžius išreiškė piešiniuose. Dėkojame Dinos ir Kipro tėveliui už šaunią išvyką!

 

 

 

                  

 

 Mokytoja Virginija

1-10 iš 1195 Pirmyn >>

Canadian pharmacy mail order