Psichologo konsultacijos nuotoliniu būdu
Padėka
Mokinių, važiuojančių mokykliniais autobusais dėmesiui!
Policijos šuniuko „Amsio“ saugaus elgesio gatvėje pamokėlė

Šiandien pas Žagarės gimnazijos pirmokus  lankėsi  policijos bičiulis Amsis, mielas didžiaakis šunelis, pasipuošęs policininko kepure. Amsį atlydėjo Joniškio rajono policijos komisariato Bendruomenės pareigūnai Daina Kaminskienė ir Sigitas Petraitis.

Mokiniai atidžiai klausėsi policininkų pamokėlės apie saugų elgesį kelyje, kaip pereiti gatvę per pėsčiųjų perėją, išlipus iš autobuso. Pirmokai atliko testus, kur turėrėjo sudėlioti atšvaitus, šviesaforo spalvas ir saugiai pereiti gatvę. Už žinias ir teisingus atsakymus, kaip saugiai elgtis kelyje, policininkas dalino dovanas- atšvaitus.

Kviečiame į Europos paveldo dienų renginius, vyksiančius Žagarės gimnazijoje

Informaciją apie renginius galite pamatyti paspaudę šią nuorodą.

Mokinių pavežėjimas 09-10d. ketvirtadienį
PROJEKTĄ „MOKYKLŲ APRŪPINIMAS GAMTOS IR TECHNOLOGINIŲ MOKSLŲ PRIEMONĖMIS“ (KODAS NR. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001)

Joniškio rajono mokyklas pasiekė planšetiniai kompiuteriai Samsung Galaxy Tab su SIM kortelėmis. Daugiausiai jų, net 60 ir 1 Nešiojamas kompiuteris „HP 250“gavo Žagarės gimnazija.

Tam, kad karantino laikotarpiu būtų galima sėkmingai vykdyti nuotolinį mokymą, būtinos reikiamos priemonės. Ne visi mokiniai turi savo kompiuterius, kurie  svarbūs ir reikalingi.

Planšetės buvo išdalintos mokiniams, o pasibaigus nuotoliniam mokymui jos  buvo sugražintos į mokyklas.

Gerbiamieji Nekilnojamojo kultūros paveldo mylėtojai!

Kviečiame į Europos paveldo dienų renginius, vyksiančius Žagarės gimnazijoje

Organizatorius ir daugiau informacijos teikia  Joniškio r. Žagarės gimnazijos mokytoja Renata Vaineikytė, tel. 8 613 64460, el. p. renata.v@gmail.com

Būtina išankstinė registracija.

Daugiau informacijos rasite paspaudę šią nuorodą:

Mokslo metų pradžios šventė

Dėl „Moksleivių draudimo“ programos

Siekdami sumažinti tėvų išlaidas mokslo metų pradžioje, padidinti saugumo jausmą šeimose bei suteikti vaikams šiuolaikiškas mokymo priemones, „Lietuvos draudimas“ kartu su UAB „E. mokykla“ 2018 metais sukūrė programą „Pradinukų draudimas“, kuri sulaukė didelio susidomėjimo Lietuvos mokyklose. Šiais 2020/2021 m. m. programa plečiasi ir tampa „Moksleivių draudimo“ programa, kuri apima visus Lietuvos moksleivius (0-12 kl.) ir jų mokytojus įskaitant ir priešmokyklinio parengimo klases/ grupes.

Kiekvienam pirmą kartą programoje dalyvaujančiam mokiniui DOVANOJAMA:

1. Moksleivių draudimas. Nelaimingų atsitikimų per eismo įvykį draudimas, galiojantis pėstiesiems ar važiuojantiems dviračiu moksleiviams. Jis galioja 9 mėnesius, visoje Lietuvoje, bet kuriuo paros metu. Draudimo suma – 5 000 Eur.
  2. Elektroninė mokymosi aplinka mokslo metams. Nemokamai suteikiama EMA arba Egzaminatorius.lt vieno mokomojo dalyko licencija 2020–2021 mokslo metams:
  • 1–4 klasės - 1 dalykas pasirinktinai (EMA)
  • 5–8 klasės - Matematika (EMA)
  • 9–12 klasės - Matematika (Egzaminatorius.lt)
1-10 iš 1181 Pirmyn >>