Joniškio r. Žagarės gimnazija
Duomenys kaupiami
juridinių asmenų registre
Kodas 190565388
Kęstučio1, Žagarė
Joniškio r.
LT-84325
Tel./fax. 8-426 60872
zagaresgimnazija@gmail.com

Joniškyje vyko bėgimas „Bėgam už laimingą vaikystę“

Birželio 1 dieną, vaikų gynimo dienos proga, Joniškyje vyko bėgimas „Bėgam už laimingą vaikystę“. Čia labai gausiai ir sėkmingai pasirodė Žagarės gimnazijos bėgikai. Patys jauniausieji varžėsi 1 km distancijoje. Mergaičių tarpe puikiai pasirodė Deimilė Šimaitytė, kuri iškovojo auksą ir Saulė Kragaitė, kuriai atiteko bronza. Berniukų tarpe antrą vietą laimėjo Lukas Veikalas, trečią – Tomas Gakas. 2003-2006 m. g. vaikų tarpe 2 km distancijoje trečią vietą laimėjo Adrija Prokopenko, berniukų tarpe taip pat trečias finišavo Lukas Danilevičius. 2000-2002 m. g. berniukų tarpe pirmą vietą laimėjo Edgaras Lakačiauskas. Varžybų prizininkai buvo apdovanoti atminimo medaliais ir taurėmis, o visi dalyviai, kurie įveikė trasą, galėjo vaišintis ledais ir mėgautis batutais.

Žagarės gimnazijos lengvaatlečiai savo jėgas išbandė Aukštaitijos sostinėje Panevėžyje

Birželio 2 dieną Žagarės gimnazijos lengvaatlečiai savo jėgas išbandė Aukštaitijos sostinėje Panevėžyje, Senvagėje, kur liepsnojo olimpinės dienos deglas ir įsikūrė ištisas aktyvaus laisvalaikio ir sporto miestelis. Stendai, aikštelės, išbandymų trasos, 83 sporto šakos ir rungtys, kurias nemokamai galėjo išbandyti kiekvienas. Rytas prasidėjo masine „Impuls“ mankšta ir tradiciniu olimpinės mylios bėgimu (1988 m). Užsiregistravę dalyviai gavo dalyvio pasus, kuriuose už kiekvieną išbandytą rungtį rinko taškus ir galiausiai keitė į rėmėjų įsteigtus prizus: LTeam marškinėlius, kaklaskares, Audimas kepuraites, medalius, sportines kuprines, lipdukus.

Kai kuriose rungtyse buvo galima laimėti ir piniginių prizų. 300 m irklavimo rungtyje puikiai pasirodė Rusnė Prokopenko ir Danielius Cerezuela, kurie iki 14 m amžiaus vaikų grupėse iškovojo pirmąsias vietas ir laimėjo po 100 eurų grynaisiais. Dieną vainikavo Radistų ir Ievos Zasimauskaitės pasirodymai.

Šiauliuose vyko Šiaulių miesto jaunučių ir jaunių lengvosios atletikos pirmenybės

Gegužės 22-23 dienomis Šiauliuose vyko Šiaulių miesto jaunučių ir jaunių lengvosios atletikos pirmenybės. Čia susirinko lengvaatlečiai iš Alytaus, Utenos, Kelmės bei kitų Lietuvos miestų bei rajonų. Varžybose startavo ir Žagarės gimnazijos lengvaatlečiai. Net du sidabro medalius merginų jaunių grupėje iškovojo Gintarė Misevičiūtė, kuri 3 kg rutulį nustūmė 10,53 m, o 1 kg diską nusviedė 23,85 m. Vaikinų jaunių grupėje 4 kg rutulio stūmimo rungtyje trečią vietą laimėjo Aironas Zubkovas (11,75 m).

Žagarės gimnazijos bėgikai dalyvavo didžiausiame bėgimo renginyje Pabaltyje – Rygos maratonas 2018

Sekmadienį (gegužės 20 d.) Žagarės gimnazijos bėgikai dalyvavo didžiausiame bėgimo renginyje Pabaltyje – Rygos maratonas 2018. Čia susirinko virš 30 tūkst. bėgikų iš viso pasaulio (virš 70 šalių atstovai). Sportininkai varžėsi maratono (42,195 km), pusmaratonio (21 km), 10 km ir 6 km distancijose.

Mūsų gimnazijos atstovai bėgo 6 km ir 10 km distancijose. Tarptautinė lengvosios atletikos federacija įvertino Rygos maratoną kaip vieną iš geriausių pasaulyje suteikdama prestižinį IAAF „Bronze Label“ statusą, patvirtinantį jo aukštą kokybę bei puikų organizacinį lygį. Lattelecom Rygos maratonas 2018 ypatingas tuo, kad tai -  Latvijos šimtmečio maratonas. Šiais metais Latvijai sukako 100 metų. Dainų šventės ir liaudies folkloro elementai, muzika, ypatingi šimtmečio punktai trasoje, specialiai šimtmečiui sukurtas medalis, marškinėliai, dovanos bei visiškai nauji trasos etapai – tai tik keletas ypatingojo šimtmečio maratono elementų. Trasa driekėsi per patį Rygos miesto centrą, bėgikai mėgavosi didžiausio Baltijos šalių miesto žavesiu.

Atvira pamoka – viktorina „Įdomioji logopedija“

Gimnazijos ketvirtokų komanda, vadovaujama logopedės Laimos Radvilienės, dalyvavo rajoninėje, jau tradicine tapusioje atviroje pamokoje – viktorinoje „Įdomioji logopedija“. Šiais metais rajono ketvirtokai buvo pakviesti į Gataučių Marcės Katiliūtės mokyklą. Bendraamžiams iš Saulės progimnazijos, Žagarės gimnazijos, Gataučių ir Gasčiūnų mokyklų teko prisiminti per keturis metus įgytas žinias ir įveikti specialiosios pedagogės – logopedės Renatos Kvedaraitės sumaniai parengtas užduotis.

Savo žinias ir gebėjimus teko parodyti ir komandas lydėjusioms logopedėms. Naudojantis planšetiniais kompiuteriais, teko išspręsti kryžiažodį „Skaitmeninis muziejus“. Pedagogių draugiškumas ir tarpusavio pagalba padėjo susidoroti su užduotimi. Atlikusios užduotį, logopedės buvo maloniai nustebintos, nes kryžiažodžio atsakymas nurodė vietą, kur paslėpti komandų vadovėms skirti prizai.

Po konkurso komandos ir jų vadovės buvo apdovanoti padėkomis ir saldžiais prizais.

Logopedė Laima Radvilienė

Žagarės gimnazija dalyvauja projekte
Gimnazija dalyvauja projekte Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001).

Žagarės gimnazijos jaunųjų lengvaatlečių sėkmė varžybose

Trečiadienį (gegužės 16 d.) patys jauniausi Žagarės gimnazijos lengvaatlečiai varžėsi Gasčiūnuose, kur vyko Joniškio rajono vaikų pirmenybės (varžybos vyko ryte) ir Šiauliuose, kur vyko Šiaulių miesto vaikų pirmenybės (varžybos vyko po pietų). Gasčiūnuose aukso medalį iškovojo ir asmeninį rezultatą 5 cm pagerino Adrija Prokopenko (1,30 m).

Šiauliuose vaikai rungėsi dvejose amžiaus grupėse – 2005-2006 m. g. ir 2007 m. g. ir jaunesni. Varžybų prizininkai buvo apdovanoti diplomais ir medaliais. Vyresniųjų mergaičių grupėje dvi trečiąsias vietas iškovojo Adrija Prokopenko – 60 m b/b ir šuolio į aukštį sektoriuje. Jauniausiųjų sportininkų grupėje aukso medalius laimėjo Aurimas Vipartas (kamuoliukas), Aistis Grikis (300 m), Deimilė Šimaitytė (300 m), Saulė Kragaitė (600 m), Kristina Goštavičiūtė (1000 m) ir Kajus Sebežinkovas (1000 m). Sidabro medalį 600 m bėgimo rungtyje iškovojo Lukas Veikalas.

Konkursas ,,Sakau žodį paraidžiui“

Gegužės 16 d. Joniškio rajono švietimo centre vyko konkursas ,,Sakau žodį paraidžiui“. Konkurse dalyvavo pirmos klasės  mokinės: Viktorija Šilianskaitė ir Ugnė Šutkutė, trečios klasės mokinė Karolina Grigonytė.

   

Dėkoju mokinukėm už dalyvavimą konkurse, už parodytas žinias ir gerą nuotaiką.

 Spec.pedagogė Rasma Biliūnienė

Kviečiame į renginį skirtą Šeimos dienai

Latvijos mokiniai dalyvavo integruotoje robotikos-istorijos-fizikos pamokoje „Lenktyninių automobilių istorija ir evoliucija”

Balandžio 27 d. į Žagarės gimnaziją   atvyko Latvijos Respublikos Augstkalnės  vidurinės mokyklos informatikos ir biologijos  mokytojai ir dalis 6 - 8 klasės mokinių, kurie dalyvavo integruotoje  robotikos-istorijos-fizikos pamokoje „Lenktyninių automobilių istorija ir evoliucija”.

Moksleiviams buvo papasakota apie pirmuosius lenktyninius automobilius. Jie aktyviai diskutavo,  kaip keitėsi ir didėjo jų greitis. Moksleiviai patys konstravo lenktyninius automobilius, lenktyniavo ir  juos tobulino.

 

Greitai prabėgo integruota pamoka.  Augstkalnės vidurinės mokyklos moksleiviai ir mokytojai žavėjosi moksleiviams suteiktomis ugdymo galimybėmis ir  priemonėmis,  klasės įrangos pritaikymu robotikos užsiėmimams. Kolegos iš Augstkalnės norėtų dar bent vieno edukacinio užsiėmimo šiais mokslo metais.

 

Robotikos pamoką vedė fizikos- robotikos mokytoja metodininkė Asta Radžvilienė, iš ir į latvių kalbą vertė  specialioji pedagogė  Rasma Biliūnienė.

Mokytoja metodininkė Asta Radžvilienė

1-10 iš 932 Pirmyn >>

Canadian pharmacy mail order