Išsamiau:

Joniškio r. Žagarės gimnazija
Duomenys kaupiami
juridinių asmenų registre
Kodas 190565388
Kęstučio1, Žagarė
Joniškio r.
LT-84325
Tel./fax. 8-426 60872
zagaresgimnazija@gmail.com

NUOTOLINĖ AUKŠTOJO IŠSILAVINIMO PARODA

NUOTOLINĖ AUKŠTOJO IŠSILAVINIMO PARODA

 Kada?

Kovo 12 d. - Penktadienis - 14:00-18:00

Kovo 13 d. - Šeštadienis - 12:00-16:00

 REGISTRACIJA į parodą būtina: https://forms.gle/cqPxpPBobuVPEgPf8

 Dalyvavimas parodoje nemokamas.

 Parodos metu galėsite dalyvauti individualiuose susitikimuose, internetiniuose seminaruose, ir universitetų pristatymuose.

 Kas dalyvauja parodoje?

Universitetai ir verslo mokyklos iš Nyderlandų, JK, JAV, Italijos, Šveicarijos, Prancūzijos, Vokietijos, Ispanijos, Norvegijos, Švedijos, Estijos ir kitų šalių. Baltic Council konsultantai baigę studijas užsienio universitetuose.

 Paroda vy ks virtualiu būdu, naudojant „Zoom“ platformą, tad jums tereikia nešiojamojo kompiuterio, išmaniojo telefono, kompiuterio ar bet kurio kito įrenginio su prieiga prie interneto.

 Iki susitikimo parodoje kovo 12 ir 13 dienomis!

Tarptautinės olimpiados „Kings“ padėkos


Dėkojame už dalyvavimą konkurse "Robotai - laisvės gynėjai"

4 klasės mokinys Simonas Pranciulis, dalyvavo UAB Baltic Orbis ir Robotiados asociacijos organizuojamame renginyje „Robotai - laisvės gynėjai!“ ir programuojant robotus CoderZ platformoje piešė piešinį Lietuvos valstybės atkūrimo dienos proga.  Kiekvienas konkurso dalyvis už dalyvavimą konkurse laimėjo dirbtuvių rinkinį Paprastosios mašinos, kuris bus atsiųstas mokyklos adresu.


  


 

Sulaukėme piešinių iš visos Lietuvos ir už juos buvo balsuojama Baltic Orbis Facebook puslapyje. Nugalėtojus sveikino Seimo nariai, profesorius, Lietuvos mokslų akademijos narys Laimutis Telksnys ir humanoidinis robotukas - Ąžuolas!

Po renginio pastebėjome, kad populiariausias robotukas buvo būtent LEGO® Education SPIKE Prime, todėl iki Kovo 11 dienos skelbiame specialią akciją dalyvių mokykloms ir siūlome 10% nuolaidą LEGO® Education SPIKE Prime komplektams! Konkursas parodė, kad Jūsų mokyklos mokiniai turi rimtą potencialą tapti puikais programuotojais, o LEGO Education sprendimai lengvai ir žaismingai padės mokiniams siekti savo tikslo.

Vytauto Didžiojo universitetas kviečia moksleivius dalyvauti virtualiame renginyje „PAmoka/PAskaita“

Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) kovo 12 dieną nuo 9 val. kviečia moksleivius dalyvauti virtualiame renginyje „PAmoka/PAskaita“ ir taip paįvairinti pamokas bei nuotoliniu būdu apsilankyti universiteto dėstytojų pamokose / paskaitose. Tai puiki galimybė mokytojams praturtinti vedamų pamokų turinį, o 9-12 klasių moksleiviams – praplėsti žinias įvairiose srityse.

 Kiekvienos pamokos / paskaitos metu dalyviai galės užduoti rūpimus klausimus platformoje www.slido.com, naudodami  grotažymę #vduni.

 Individuali registracija: https://www.apklausk.lt/s/603cc94387f0f

Moksleivių grupės registruojamos el.paštu vdu@vdu.lt arba telefonais: 8 37 323206 arba +370 65547241.

Renginio transliacija: nuorodą atsiųsime kiekvienam užsiregistravusiam registracijoje nurodytu el. paštu.

Daugiau informacijos: https://www.vdu.lt/lt/moksleivius-suburs-virtualus-renginys-pamoka-paskaita/

Informaciją apie renginį sekite Facebook: https://www.facebook.com/events/981904975674257/

 Renginio programa:


Renginys „Gamtos kodų labirintai“

2021-02-26 (penktadienį) vyko  rajoninis 7-8 klasių renginys „Gamtos kodų labirintai", kurį organizavo Žagarės gimnazija. Renginį vedė ir fizikos turui užduotis kūrė fizikos mokytoja Asta Radžvilienė. Biologijos užduotis kūrė  mokytoja Daiva Skirienė, Lietuvos geografijos turui- mokytoja Alma Kančelskienė, chemijos užduotis parengė  mokytoja Renata Vaineikytė.

Šiais metais šis renginys  ,,Gamtos kodų labirintai" buvo kitoks, nes vyko nuotoliniu būdu ir jame mokiniai ,,kovėsi” kiekvienas už save. Jėgas išmėgino 38 moksleiviai iš 5 rajono mokyklų: Saulės pagrindinės, M. Slančiausko progimnazijos, Kriukų pagrindinės, Skaistgirio ir Žagarės gimnazijų. Dalyviai „Kahoot!“ platformoje atliko užduotis iš biologijos, fizikos, chemijos ir Lietuvos geografijos.

Biologijos  ture daugiausia taškų surinko ir užėmė I vietą Skaistė iš Žagarės gimnazijos. Lietuvos geografijos ir chemijos  turuose daugiausia taškų surinko ir užėmė I vietą Adrija iš Žagarės gimnazijos, o fizikos  ture geriausiai sekėsi 7 klasės mokinei Tėjai iš M. Slančiausko progimnazijos. Susumavus visų turų rezultatus paaiškėjo, kad I vietą užėmė Adrija iš Žagarės gimnazijos, II  vieta atiteko  Skaistėi iš Žagarės gimnazijos, o III vieta - Emilijai iš Slančiausko progimnazijos. Renginyje dalyvaujančius moksleivius ir jų mokytojus sveikino Žagarės regioninio parko  darbuotojai bei Žagarės gimnazijos pavaduotoja l. e. direktorės pareigas Rita Milenčienė.

Dėkojame renginio rėmėjui Žagarės regioniniui parkui, džiaugiamės gausiai renginyje dalyvavusiais moksleiviais ir mokytojais.

Chemijos mokytoja Renata Vaineikytė

MRU kviečia į nemokamas individualias arba grupines konsultacijas

Žinome, kad ruošiantis stojimo į aukštąsias mokyklas etapui kyla daugybė klausimų: kaip skaičiuojamas konkursinis balas, kada ir kokiu būdu teikiami dokumentai, kuo skiriasi vienos studijų programos nuo kitų, kiek kainuoja studijuoti vieną ar kitą programą, kokios yra studijų kainos refinansavimo galimybės, kaip pasitikrinti, ar geidžiama specialybė man tinkama ir t.t.

Mykolo Romerio universitetas yra pasiruošęs abiturientams, jų tėvams, klasių auklėtojams ir mokytojams atsakyti į visus kylančius klausimus nuotolinių individualių arba grupinių konsultacijų metu.

Į grupines konsultacijas kviečiame registruoti visą klasę ar mokyklą, tuo tarpu individualios konsultacijos yra itin tinkamos tėvams, besirūpinantiems teisingu savo vaikų sprendimu.

Spauskite mygtuką apačioje ir registracijos puslapyje pasirinkite konsultacijos tipą, temą ir Jums patogiausią laiką.

 

VDU – nuotoliniai parengiamieji kursai abiturientams

Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) kovo 15 – gegužės 1 dienomis abiturientus kviečia į nemokamus parengiamuosius kursus, skirtus pasiruošti artėjantiems brandos egzaminams. Nuotoliniu būdu vyksiančiuose kursuose abiturientai turės galimybę gauti lietuvių kalbos ir literatūros, matematikos, biologijos, istorijos, geografijos ir lenkų kalbos. Kursai vyks VDU nuotolinių studijų interaktyvioje platformoje, kurioje kiekvieną savaitę bus gilinamasi į skirtingo dalyko specifiką. Su abiturientais dirbs vieni geriausių savo sričių ekspertai, kurie pateiks gaires į ką svarbu atkreipti dėmesį ruošiantis brandos egzaminams bei siekiant geriausių rezultatų, taip pat pateiks užduočių sprendimo pavyzdžių ir atsakys į abiturientų užduodamus klausimus.

Parengiamųjų kursų tvarkaraštį galite rasti čia.

Registracija į kiekvienos savaitės kursus bus vykdoma kiekvieną savaitę atskirai. Registraciją į kovo 15-20 dienos konsultacijas rasite čia.

Registracijos nuorodas į kitų savaičių kursus skelbsime Facebook grupėje VDU abiturientams, tad labai kviečiame abiturientus prisijungti ir sekti visą aktualią informaciją. 

Daugiau informacijos.

Taip pat norime atkreipti dėmesį, kad jau prasideda konsultacijos dėl stojamųjų egzaminų. VDU Menų fakultetas, VDU Muzikos akademija, VDU Švietimo akademija kvies dalyvauti nuotolinėse konsultacijose, stojantiems į Atlikimo menąNaujųjų medijų menąMuzikos produkcijąMuzikos pedagogikąŠokio pedagogiką ir Dailės pedagogiką.

Daugiau informacijos.

Registracija į konsultacijas vykdoma šalia konsultacijos nurodytu elektroniniu paštu arba telefonu.

Daugiau informacijos dėl parengiamųjų kursų galite teirautis:

El. paštu: vdu@vdu.lt bei šiais telefono numeriais – +370 37 323206 ir +370 65547241

 Ketvirtos klasės mokiniai dalyvavo Nacionalinėje saugesnio interneto viktorinoje

 

Saugesnio interneto diena

Saugesnio interneto diena (Safer internet day), tai daugelyje pasaulio šalių minima iniciatyva, kuri tapo svarbiu įvykiu informacinio raštingumo kalendoriuje. Prasidėjusi nuo ES SafeBorders iniciatyvos 2004 m. Saugesnio interneto diena išplėtė savo geografines ribas ir dabar minima 150 pasaulio šalių.

Iniciatyvos tikslas – atkreipti dėmesį į aktualius skaitmeninius iššūkius, skatinti saugesnį, ypač vaikų ir jaunuolių, naudojimąsi internetu ir skaitmeninėmis technologijomis.

Saugesnio interneto savaitė paminėta Žagarės gimnazijos 5, 6, 7 ir IIg programuotojų IT pamokose. Su moksleiviais prisiminėme kokie pavojai slypi interneto platybėse, kaip elgtis, kad jų išvengti. Žinių pasitikrinimui žaidėme Kahoot žaidimą.

Žaidimo lyderiai:                                  penktokai

Mantas, Vakaris, Deimilė

šeštokai

Vilius, Ula, Samanta

septintokai

Edvinas, Gabrielė, Domantas

IIg moksleivės

Santa, Adelina, Eva

2021 m. Šauniausio gimnazisto rinkimai

Vasario 12 dieną Žagarės gimnazijoje įvyko „Šauniausio gimnazisto rinkimai 2021“. Dėl karantino rinkimai vyko ZOOM platformoje. Varžytis dėl šauniausiojo vardo panoro šeši gimnazinių klasių mokiniai, tai I g kl. Vestina Mereckytė, II g kl. Gabrielė Mitrikaitė, II g kl. Rugilė Jurgilevičiūtė, III g kl. Austėja Griciūtė, III g kl. Matas Dunauskas ir IV g kl. Elvina Mikalauskaitė.

Gimnazistams buvo paruošti trys užduočių etapai, kurių metu buvo vertinamos žinios, kūrybiškumas ir sumanumas. Rinkimus stebėjo ir vertino žiuri komisija: Žagarės miesto seniūnas Saulius Kužmarskis, regioninio parko direktorius Mindaugas Balčiūnas, gimnazijos pavaduotoja ugdymui, laikinai einanti direktoriaus pareigas Rita Milenčienė, gimnazijos tėvų tarybos narė Virginija Strelčiūnienė ir 2020 m. Šauniausia gimnazistė III g kl. mokinė Samanta Mituzaitė.

Susumavus visus rezultatus 2021 metų Šauniausia gimnaziste tapo IV g klasės mokinė Elvina Mikalauskaitė. Nuoširdžiausi sveikinimai Elvinai.

Visi dalyviai buvo apdovanoti padėkomis ir asmeninėmis dovanomis, kurias įsteigė Swedbank Joniškio skyrius, Žagarės seniūnijos seniūnas Saulius Kužmarskis, Žagarės regioninio parko direktorius Mindaugas Balčiūnas, ūkininkas, verslininkas, įvairių iniciatyvų bei visuomeninių organizacijų rėmėjas Gintaras Damalakas, ūkininkė, buvusi gimnazijos auklėtinė Akvilė Masiulytė, ŽŪB VIRČIUVIS direktorius Vigantas Striūga, UAB Joniškio duona dalyvius pavaišino gardžiuoju „Tinginiu“.

Renginį organizavo mokinių savivalda, kurią kuruoja mokytoja Justė Puipaitė - Žabarauskienė. Renginį vedė ne mažiau šaunūs gimnazistai II g kl. mokinė Augustina Kučinskaitė ir IV g kl. mokinys Justas Pamparas.

Dėkojame organizatorių komandai už puikiai organizuotą renginį.

Socialinė pedagogė Diana Vaičiulienė

1-10 iš 1247 Pirmyn >>

Canadian pharmacy mail order