Joniškio r. Žagarės gimnazija
Duomenys kaupiami
juridinių asmenų registre
Kodas 190565388
Kęstučio1, Žagarė
Joniškio r.
LT-84325
Tel./fax. 8-426 60872
zagaresgimnazija@gmail.com

Tolerancijos diena Žagarės gimnazijoje
 
Lapkričio 16 d. Tarptautinė tolerancijos diena minima nuo 1995 m. UNESCO sprendimu. 1996 m. šią šventę minėti paskatino ir Jungtinių tautų organizacija. Šią dieną skatinama atkreipti visuomenės dėmesį į skirtingų nuomonių, skirtingų tautybių žmonių, sergančiųjų ir turinčių problemų toleranciją. Įvairiose šalyse organizuojami renginiai, skirti ugdyti toleranciją, pakantumą, gebėjimą suprasti kitus, kantrybę. Tolerancija (lot. tolerantia – kantrybė).

Šios idėjos esmė – žmogaus rankomis pasaulyje daromi geri ir blogi darbai. Rankos sukuria ir rankos sugriauna.

                                        

Žagarės gimnazijos bendruomenė prisidėjo prie šios akcijos. Mokiniai iš popieriaus iškirpo savo rankos iškarpas ir iš rankų suformavo Tolerancijos medį. Klasės auklėtojos mokinias priminė, kas yra tolerancija, kaip nuo žodžių gali būti pereinama prie darbų. Su mokiniais buvo aptariami nepakantumo, netolerancijos atvejai mokykloje. Kokios yra tolerancijos ribos ir tai, kad toleravimas negali virsti abejingumu.

                                               


Socialinė pedagogė Diana Vaičiulienė
Kvietimas į „Pyrago dieną“ Žagarės gimnazijoje
Rudenėlio šventė

Ketvirtadienio popietę į miesto biblioteką sugužėjo visi gimnazijos pradinukai. Draugiškai susitalpinome ir paminėjome Rudenėlio šventę. Kalbėjom apie rudenį, pasidžiaugėm rudenėlio dovanomis, splvomis, prisiminėm žaidimus, kuriuos smagu žaisti namuose arba klasėje, kai lauke lyja.

 
Vyko rudeninių madų paradas, įvertinom ir apdovanojom piešinių konkurso „Rudeninės mados“dalyviu. Vaikai džiaugėsi vaisių ir arbatžolių rinkinukais.
            
                                      
Pradinių klasių mokytoja metodininkė Nijolė Vadapalienė
Trečios klasės mokiniai lankėsi Akmenės krašto muziejuje

Lapkričio 3 d. trečios klasės mokiniai lankėsi  Akmenės krašto muziejuje. Ekskursija prasidėjo edukacinėje klasėje. Mokiniai dalyvavo edukacinėje programoje „Vilna, vilnele, parink drugelį“,  mokėsi velti drugelius. Užsiėmimo vadovei parodžius,kaip reikia velti vilną, vaikai kibo į darbą.Netrukus visi jau džiaugėsi savo kūriniais  – spalvingais drugeliais.Juos visi parsivežė į namus.

 

 

Po užsiėmimo visų  laukė gidas Mindaugas Laukys. Jis papasakojo apie drugelių kolekciją, surinktą iš viso pasaulio. Mokiniai gėrėjosi drugelių įvairove, jų dydžiais ir  spalvomis, apžiūrėjo drugelių kambarį. Trečiokams labai patiko muziejuje surinkta pašto ženklų ir akmenų kolekcija. Dauguma vaikų muziejuje lankėsi pirmą kartą, todėl ši išvyka paliko didelį įspūdį.Neaplankytas neliko ir Akmenės gamtos bei kultūros parkas.Čia, visi papietavę ir papramogavę,grįžome namo.

 

Išvyka į Akmenės krašto muziejų visiems  labai patiko, mokiniai praplėtė akiratį, naudingai ir smagiai praleido laiką.

Dėkojame mokytojai Alantai už pagalbą ekskursijos metu.

Pradinių klasių mokytoja metodininkė Virginija Briedienė

Kelmėje vyko tradicinis bėgimas Graužikai-Kelmė, Vladui Rimkui atminti


2017 m lapkričio 5 d Kelmėje vyko tradicinis bėgimas Graužikai-Kelmė, Vladui Rimkui atminti. Pagrindinės trasos nuotolis buvo apie 8,1 km iš Graužikų kaimo iki Kelmės dvaro, trumpesnės - apie 3,3 km, kurią įveikinėjo jaunesni dalyviai. Varžybų prizinis fondas buvo daugiau kaip 1000 eurų, todėl čia pakovoti dėl piniginių prizų susirinko didelis būrys pajėgių bėgikų. Varžybose startavo itin gausus Žagarės gimnazijos bėgikų būrys. 3,3 km nuotolyje tarp mergaičių, gimusių 2005 m. ir jaunesnių, amžiaus grupėje antrą vietą iškovojo Adrija Prokopenko (16 min 22 sek), bronzą laimėjo Skaistė Tautkaitė (16 min 37 sek). Penkta finišavo Atlanta Venckutė (17 min 22 sek.). Tais pačiais metais gimusių berniukų tarpe  tik 26 sek iki trečios vietos pritrūko Aivikui Griciui (15 min 25 sek). 7as atbėgo jaunasis Ernestas Kavoliūnas, kuris kovojo su keturiais metais vyresniais varžovais ( 17 min 09 sek). Toje pat distancijoje tarp vaikinų, gimusių 2002-2004 m., visai nedaug iki bronzos medalio pritrūko ir Lukui Danilevičiui (13 min 05 sek). Lukas liko ketvirtas. Vaikinų, gimusių 1998-2001 m, grupėje 8,1 km distancijoje šeštas atbėgo buvęs Žagarės gimnazijos auklėtinis Egidijus Balsys ( 34 min 25 sek). To paties amžiaus merginų grupėje 8,1 km distancijoje asmeninį rekordą pasiekė ir devinta finišavo Viltė Prokopenko (44 min 03 sek). 1958-1976 m. g . vyrų grupėje ketvirtas atbėgo treneris Ruslanas Prokopenko (34 min 30 sek). Parbėgus buvo galima susišildyti karšta arbata. Visi finišavusieji gavo atminimo medalius ir šokoladus. Amžiaus grupių nugalėtojai buvo apdovanoti taurėmis, medaliais ir piniginiais prizais, prizininkai - medaliais ir piniginiais prizais. Kaip pati masiškiausia komanda, Žagarės gimnazijos komanda buvo apdovanota didžiuliu naminiu šakočiu ir dar papildomai šokolado.
Informacija

Žagarės gimnazijoje vykstant renovacijos darbams prašome skambinti telefonais:

8611 30674 – direktorius Virgilijus Kančelskis

868256705– direktoriaus pavaduotoja ugdymui Rita Milenčienė arba (8 426) 60 874

8611 50732 – direktoriaus pavaduotojas ūkio reikalams Darius Laukutis

8611 22509 – vyr. buhalterė Gražina Liakienė

8617 39518 – buhalterė Edita Kučikienė

8612 29859 – visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Irena Malinauskienė

8604 29420 – raštvedė Lidija Venskutė arba (8 426) 60 874

861150512 – sekretorė Laimutė Valantinienė arba (8 426) 60 874

Konkursas „SVEIKUOLIŲ SVEIKUOLIAI“

Spalio 26 d. Žagarės gimnazijos septintų ir trečių klasių mokinių komandos dalyvavo Tarptautiniame vaikų, mokinių, pedagogų ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistų konkurse “Sveikuolių sveikuoliai”. Šiuo konkursu siekiama ugdyti vaikų ir mokinių gebėjimus saugoti bei stiprinti savo ir kitų sveikatą, skatinti vaikų, mokinių, mokytojų ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistų bendradarbiavimą, vertinti savo ir kitų galimybes  dirbant komandoje. Komandas sudarė 5 mokiniai, 1 mokytojas ir 1 visuomenės sveikatos priežiūros specialistas.

 

Konkursas prasidėjo komandų prisistatymu, vėliau jėgas moksleiviai išbandė atlikdami teorinę užduotį – testą, praktinę užduotį – kryžiažodį, atsakinėjo į viktorinos klausimus,dėliojo dėliones, atliko ir judriąsias užduotis. Mokytojos taip pat  turėjo pademonstruoti pedagogikos ir sveikatos žinias. Po pakankamai atkaklios kovos trečiokų komanda “Vyšniukai” iškovojo 3 vietą, o mūsų septintokų komanda – 4 vietą.

 

 Visi dalyviai buvo apdovanoti padėkomis  ir prizais. Namo grįžome puikios nuotaikos bei džiaugdamiesi pasiektu rezultatu, puikiu komandiniu darbu.

 

Dėkojame visuomenės sveikatos priežiūros specialistei Irenai Malinauskienei už paskatinimą dalyvauti šiame konkurse.

Pradinių klasių mokytoja metodininkė Virginija Briedienė

Šiauliuose vyko Šiaulių miesto vaikų lengvosios atletikos pirmenybės

Spalio 26 d Šiauliuose vyko Šiaulių miesto vaikų lengvosios atletikos pirmenybės. Čia labai sėkmingai pasirodė jaunieji Žagarės gimnazijos lengvaatlečiai. Prizininkai medaliais ir diplomais buvo apdovanoti dvejose amžiaus kategorijose - 2004 - 2005 m. g. ir 2006 m. g. ir jaunesni. Net du aukso medalius iškovojo Adrija Prokopenko - 60 m barjeriniame bėgime (13.03 s) ir šuolio į aukštį rungtyje (1,20 m). 3 kg rutulio stūmimo rungtyje antrąją vietą laimėjo Rytis Kiškis (9.32 m), trečias liko Justas Simutis (9.00 m). 600 m berniukų bėgimo rungtyje bronzą laimėjo Mantas Patarakas (2 min 24 sek). Mergaičių 600 m rungtyje Skaistė Tautkaitė atbėgo  taip pat trečia (2 min 24 sek). Berniukų 60 m rungtyje į finalą patiko ir penktą vietą užėmė Mantas Patarakas.

Gasčiūnuose vyko vaikų lengvosios atletikos varžybos „Kaimynų startai"

Gasčiūnuose vyko vaikų (gimusių 2005 metais ir jaunesnių) lengvosios atletikos varžybos „Kaimynų startai". Čia dalyvavo jaunieji sportininkai iš Joniškio, Gasčiūnų, Žagarės bei Meškuičių. Mergaičių grupėje du aukso medalius laimėjo Brigita Budreckaitė - 60 m bėgimo takelyje (8,93 s) ir šuolio į tolį sektoriuje (4,09 m). Du sidabro medalius laimėjo Adrija Prokopenko (600 m - 2:20,2 ir šuolis į aukštį - 1,20 m). Mergaičių 300 m distancijoje trečiąją vietą laimėjo Atlanta Venckutė (1:04,8). Berniukų 60 m rungtyje sidabrą iškovojo Jonas Radionovas (9,92 s), bronzą - Matas Alejūnas (9,97 s). Berniukų 3 kg rutulio stūmimo rungtyje trečią vietą laimėjo Robertas Doroškevičius (6,95 m). Kamuoliuko metimo rungtyje trečia vietą laimėjo Rokas Keturakis (41,93 m). Visai nedaug iki medalio pritrūko Aivikui Griciui (40,43 m). Aivikui tik 19 cm iki medalio pritrūko ir šuolio į tolį sektoriuje (3,79 m). Asmeninį rekordą pasigerino ir vyresniems savo varžovams „ant kulnų lipa" jaunasis Aurimas Vipartas (34,18 m).

Tėvelių, globėjų dėmesiui
1-10 iš 853 Pirmyn >>

Canadian pharmacy mail order