„Moterys Lietuvos kariuomenėje: karjeros galimybės“

Kviečiame 8–11 klasių mokinius, jų tėvus į nuotolinį informacinį renginį „Moterys Lietuvos kariuomenėje: karjeros galimybės“.

Renginys vyks gruodžio 3 d. (ketvirtadienį), pradžia – 15 val. Planuojama trukmė – 1 val. Prisijungimo nuoroda bus siunčiama užsiregistravusiems dalyviams prieš renginį.

Renginio metu su Vilniaus karo prievolės ir komplektavimo skyriaus atstovu aptarsime šiuos klausimus:

·        Moterų vaidmuo kariuomenės istorijoje.

·        Moterų karjeros galimybės krašto apsaugos sistemoje.

·        Moterų, dirbančių kariuomenėje, pasiekimai tarptautinėse operacijose.

Vietų skaičius ribotas. Būtina registracija internetu.

Virtualios MRU Atvirų durų dienos „Žinios išsipildo“!

Norėtume priminti apie visą lapkritį vykstančias virtualias MRU Atvirų durų dienas „ŽINIOS IŠSIPILDO!

Šią savaitę vyks paskutinės atvirų durų dienų tiesioginės transliacijos Universiteto Facebook paskyroje, kurių metu Mykolo Romerio universiteto dėstytojai, studentai, alumnai ir mentoriai kalba aktualiais klausimai.
Covid-19 situacija koreguoja mūsų pranešėjų planus, todėl keičiasi pranešimų tinklelis.

Paskutinės lapkričio mėn. transliacijos vyks:

Lapkričio 26 d.

13:00 val. "Paauglys renkasi profesiją: patarti ar susilaikyti?"
        14:30 val. "Ko reikia darbo rinkai žvelgiant į darbo skelbimus?"

Lapkričio 27 d.

13:00 val. "MRU mentorystės programa pirmo kurso studentams"
         14:30 val. "MRU: nuo Vilniaus iki Seulo"
         16:00 val. " Politikos mokslai. Kam, kodėl, kaip?"

Visą atvirų durų dienų transliacijų tinklelį galite rasti Mykolo Romerio universiteto Facebook paskyroje. Jei negalėjote dalyvauti anksčiau vykusiose MRU Atvirų durų dienose, transliacjų vaizdo įrašus apie teisės, kalbų, finansų, psichologijos, socialinio darbo ir viešojo administravimo studijas galite rasti mūsų vaizdo įrašų galerijoje.

Atsakymą – ar ketinate dalyvauti ir kylančius klausimus siųskite el. pašto adresu: priemimas@mruni.eu arba skambinkite tel. +370 686 17431

Mokinių gaunančių nemokamą maitinimą tėvelių dėmesiui!
Lietuvos moksleivius ir jų mokytojus kviečiame į susitikimus su Vilniaus universiteto atstovais
Lietuvos moksleivius ir jų mokytojus kviečiame į susitikimus su Vilniaus universiteto atstovais, kurie šiuo metu yra vykdomi nuotoliniu būdu

Vizitų metu sužinosite apie studijų galimybes, studentiškas veiklas ir organizacijas, universiteto atstovai atsakys į moksleiviams rūpimus klausimus apie studijų programas. Konsultacijos orientuotos į 9-12 klasių moksleivių grupes/klases.

Registruoti moksleivių grupę nuotoliniam vizitui galite čia https://www.vu.lt/kviecia-vu/vizitai
Pristatymo trukmė 40 min (paliekama laiko klausimams ir konsultacijoms).
Individualios moksleivių konsultacijos vyksta prisijungus prie Klausk studento iniciatyvos. Į klausimus apie studijų programas atsakys patys VU studentai https://www.vu.lt/studijos/stojantiesiems/klausk-studento
El. paštu – konsultavimas@vu.lt
Telefonu – +370 5 219 3144

Mokinių, važiuojančių mokykliniais autobusais dėmesiui!
Nuotolinio mokymo savanorių pagalbos centras
Tėvų ir paauglių santykiai: kaip susikalbėti „ta pačia“ kalba, išvengti autoritarinio valdymo ir išnaudoti karantino privalumus?

Sakoma, kad pastaraisiais metais išlaikyti harmoningus, pagarba ir tarpusavio supratimu paremtus santykius tarp paauglių ir tėvų darosi vis sudėtingiau, nes jaunoji karta pernelyg susikoncentravusi į medijų ir socialinių tinklų pasaulį. Problemos mastas dar labiau išryškėja karantino akivaizdoje, kai dauguma veiklų, įskaitant ugdymo įstaigas ir popamokinius užsiėmimus, yra perkeliami į namus. Kaip išlošti šioje situacijoje ir santykius perkelti į naują, aukštesnį lygmenį, o galbūt draugystė tarp tėvų ir paauglių jau seniai nebėra madinga?

Mokinių gaunančių nemokamą maitinimą tėvelių dėmesiui!
Mokinių, važiuojančių mokykliniais autobusais dėmesiui!

Tarptautinę Tolerancijos dieną minint

Žagarės gimnazijos mokiniai paminėjo Tarptautinę Toliarancijos dieną. Mokiniai su klasės auklėtojais diskutavo, išsiaiškino, išanalizavo žodžio Tolerancija reikšmę. Aptarė su mokiniais – ar mes gyvename Tolerantiškoje visuomenėje, ar tolerancija vyrauja vienas kito atžvilgiu, kokius netolerancijos / tolerancijos pavyzdžius mokiniai žino, prisimena. Aptarė XX a. istorijos pavyzdžius, susijusius su netolerancija kitai tautai, religijai ar rasei. Analizavo, kokias žiaurias pasekmes gali sukelti netolerancija, priešiškumas kitam, kitokiam. Kalbėjo apie  XX a. Lietuvos istorijos faktus (nacių ir sovietų okupacijų laikotarpius) ieškojo  tolerancijos / netolerancijos pavyzdžių mūsų Lietuvos istorijoje ar jos vertinime.

2020 metų Tolerancijos dienos idėja – Tolerancijos dėlionė. Dėlionės tema reiškia nedideles detales, kurias sujungus į vieną visumą, gauname piešinį ar paveikslą tam tikra tema. Šių metų temą padiktavo išgirsta mintis, jog mūsų visuomenė – kaip dėlionė, sudaryta iš skirtingų gabalėlių, kurias sujungus – gauname visos visuomenės paveikslą. Visuomenę sudaro skirtingi žmonės pagal amžių, lytį, socialinę padėtį, išsilavinimą, pažiūras, pomėgius, gyvenimo būdą.

Socialinė pedagogė Diana Vaičiulienė

1-10 iš 1212 Pirmyn >>