Kalbų kursai moksleiviams

Vytauto Didžiojo universiteto Užsienio kalbų institutas kviečia moksleivius ne jaunesnius nei 14-os metų amžiaus registruotis į nuotolinius kalbų kursus.

Pilietinių iniciatyvų projektas „Kuriame Lietuvą 2021"

Žagarės gimnazijos  mokiniai, tėveliai ir mokytojai prisijungė prie Pilietinių iniciatyvų projekto „Kuriame Lietuvą 2021".
Klimato kaita yra viena didžiausių mūsų aplinkosauginių, socialinių ir ekonominių grėsmių. Vienas labiausiai klimato atšilimą
skatinančių veiksnių yra su žmogaus veikla susijęs šiltnamio efektą sukeliančių dujų išmetimas.Būdas mažinti šiltnamio
efektą yra biodegalų gamybą iš perdirbto panaudoto aliejaus. Panaudotas aliejus – atlieka, kurios  negalima išmesti
į buitinių atliekų konteinerius. Išvežtas į sąvartyną jis gali patekti į paviršinius vandenis ir sutrikdyti ekosistemą. Jo
negalima pilti į kanalizaciją, nes riebalai prilimpa prie vamzdžių sienelių ir ilgainiui gali visiškai užkimšti vamzdynus.

Kartu sukurkime sėkmingą panaudoto aliejaus kelią!

Mokinių, važiuojančių mokykliniais autobusais dėmesiui!
Pirmokus aplankė Joniškio rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnai

Rugsėjo 13 dieną Žagarės gimnazijos pirmokus aplankė rajono policijos bendruomenės pareigūnai, juos atlydėjo policijos šuniukas Amsis. Pareigūnai priminė mokiniams apie saugaus eismo taisykles gatvėje, kaip reikia teisingai pereiti gatvę pėsčiųjų perėjoje. Aptarė važiavimo autobusu ir nuosavu automobiliu taisykles. Mokiniai atliko saugaus eismo testą. Visi pirmokai gavo dovanų po atšvaitą. Pareigūnai priminė kaip teisingai reikia nešioti atšvaitus.

III g klasės mokiniai užsiprogramavo sėkmei

2021 m. rugsėjo 2 dieną  Žagarės gimnazijos III g klasės mokiniai užsiprogramavo sėkmei. Kas gali sutrukdyti siekti tikslo užrašė ant baliono ir paleido skristi.

Visiems Žagarės gimnazijos mokiniams ir mokytojams linkiu sėkmingų mokslo metų.

III g klasės auklėtoja Alanta Maižiutė

MOKINIŲ, VAŽIUOJANČIŲ MOKYKLINIAIS AUTOBUSAIS, DĖMESIUI!
MOKINIŲ, VAŽIUOJANČIŲ MOKYKLINIAIS AUTOBUSAIS, DĖMESIO!
Mokinių, važiuojančių mokykliniais autobusais dėmesiui!
MOKINIŲ, VAŽIUOJANČIŲ MOKYKLINIAIS AUTOBUSAIS, DĖMESIO!
1-10 iš 1289 Pirmyn >>