Išsamiau:

Joniškio r. Žagarės gimnazija
Duomenys kaupiami
juridinių asmenų registre
Kodas 190565388
Kęstučio1, Žagarė
Joniškio r.
LT-84325
Tel./fax. 8-426 60872
zagaresgimnazija@gmail.com

Nemokamas maitinimas ir parama mokinio reikmenims – viskas, ką reikia žinoti

Su finansiniais sunkumais susiduriančios šeimos, auginančios priešmokyklinukus ir moksleivius, gali gauti nemokamą maitinimą ir paramą mokinio reikmenims įsigyti. Pateikti prašymus dėl socialinės paramos mokiniams kviečiama jau dabar. Taip pat, nuo 2021 metų rugsėjo mėnesio be atskiro prašymo pateikimo nemokamus pietus gaus visi priešmokyklinukai ir pirmokai bei antrokai, nepriklausomai nuo šeimos pajamų. 

„Prasidedant naujiems mokslo metams, mokiniams iš mažesnes pajamas gaunančių šeimų skiriamas nemokamas maitinimas mokykloje ir parama mokinio reikmenims įsigyti. Prašymai dėl socialinės paramos mokiniams jau priimami.. Kviečiame nedelsti ir kreiptis į savivaldybes, kad vaikai mokinio reikmenimis būtų aprūpinti laiku ir nemokamas maitinimas būtų skiriamas nuo mokslo metų pradžios“, – sako socialinės apsaugos ir darbo ministrė Monika Navickienė.

Plačiau apie paramą skaitykite p[aspaudę šią nuorodą: Pagalba patiriantiems finansinių sunkumų

Mokinių, važiuojančių mokykliniais autobusais dėmesiui!
Psichinės sveikatos stiprinimo mokymai pradinių klasių mokiniams

Birželio 4 dieną visiems pradinių klasių mokiniams vyko psichinės sveikatos stiprinimo mokymai. Šių mokymų metu jie mokėsi atpažinti ir reikšti emocijas per žaidybinę veiklą.

 

 

 

Renginį organizavo Joniškio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras, vykdydamas Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų bendrai finansuojamą projektą „Joniškio rajono gyventojų sveikatos stiprinimas ir ligų prevencijos vykdymas“ Nr 08.4.2-ESFA-R-630-61-0002.

 

Dėkojame psichologei Aušrai Sakalienei.


 
Būsimų pirmokų mokytoja Daiva laukia vasaros mokyklėlėje
Padėka už ambasadorystę ,,Europos egzamine”
Mokinių, važiuojančių mokykliniais autobusais dėmesiui!
Paskutinio skambučio šventė abiturientams

Gegužės 21 d. nuskambėjo paskutinis skambutis Žagarės gimnazijos 76-ajai laidai. Nors oras nelepino, tačiau dėl Covid-19 pandemijos šventė vyko gimnazijos kieme. III gimnazijos klasės mokiniai, jų klasės auklėtoja Lina Margytė ir renginių organizatorė Stasė Grinienė surengė nepamirštamą šventę abiturientams. Šventę pradėjo pirmokai, atlydėję savo vyresniuosius draugus, skyrė jiems eilėraštuką.

 

Abiturientai šoko tradicinį valsą. Dainavo dainas mergaičių ansamblis, šokius šoko antrokai ir trečiokai, nuotaikingą šokį šoko ir III gimnazijos klasės mokiniai. Pasveikinti abiturientų atvyko Žagarės seniūnas Saulius Kužmarskis, klebonas Andrius Valčiukas ir „Spalvotas veidas“ prezidentė Sarah Mitrike.

 

Gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui, laikinai einanti direktoriaus pareigas Rita Milenčienė apdovanojo abiturientus padėkos raštais. Už vaikams įdiegtą motyvuotą požiūrį į mokymąsi, gerus mokymosi rezultatus, kultūringą elgesį buvo apdovanoti ir mokinių tėvai.

 

Nuoširdžius žodžius mokiniams ir mokytojams skyrė, abiturientų tėvelių vardu Kristina Mikalauskienė.

 

AČIŪ už gražią šventę rengėjams, o abiturientams linkime gerai išlaikyti egzaminus ir siekti savo svajonės.

Daugiau šventės nuotraukų galite rasti paspaudę šią nuorodą.

 

Socialinė pedagogė Diana Vaičiulienė
Ministrės sveikinimas Paskutinio skambučio proga
Seimo nario Liudo Jonaičio sveikinimas abiturientams
Užsiėmimas pradinių klasių mokiniams „Mieste be cigarečių“

Žagarės gimnazijoje gegužės 6 d.,13 dienomis, klasės valandėlės metu, 1 klasės mokiniams vyko užsiėmimai  apie rūkymo žalą. Vaikai klausė pasakojimo ir spalvino paveikslėlius apie tris keliaujančius vaikus, kurie netikėtai pateko į cigarečių pavergtą miestą. Šiame mieste žmonėms buvo blogi, tačiau vaikams pavyko pabėgti ir išsigelbėti…

Šis trumpas pasakojimas apie cigarečių miestą padėjo mokiniams suprasti, jog rūkymas yra žalingas sveikatai, vaikai žadėjo, kad nepradės rūkyti ir kitiems papasakos, kokios piktos yra cigaretės. Užsiėmimų pabaigoje vaikai išreiškė savo nuomonę, kad jie norėtų gyventi - „Mieste be cigarečių“.

Visuomenės sveikatos specialistė Irena Malinauskienė


1-10 iš 1273 Pirmyn >>

Canadian pharmacy mail order