Joniškio r. Žagarės gimnazija
Duomenys kaupiami
juridinių asmenų registre
Kodas 190565388
Kęstučio1, Žagarė
Joniškio r.
LT-84325
Tel./fax. 8-426 60872
zagaresgimnazija@gmail.com

Kalėdų popietė Žagarės gimnazijoje „Kaip įvairių profesijų atstovai Kalėdas šventė?“

Praėjusių metų gruodžio 23-oji buvo paskutinė diena prieš mokinių žiemos atostogas. Tai buvo netradicinio ugdymo diena, kurios metu visa mokyklos bendruomenė linksmai leido laiką.

Veikla prasidėjo iš pat ryto.  1-4 klasių mokiniai kartu su savo mokytojomis bei tėveliais žaidė įvairiausius žaidimus, dainavo daineles, ieškojo mokykloje paslėpto kalėdinio lobio bei kitaip pramogavo. Pramogaujant juos aplankė Kalėdų senelis, kuris atnešė saldžių dovanėlių bei diplomas už šauniai papuoštas klases.

 

Vyresniųjų klasių mokiniai tuo metu ruošė šventinius pasirodymus Kalėdų popietei  „Kaip įvairių profesijų atstovai Kalėdas šventė?“. 5 klasės mokiniai virto buhalteriais, 6 klasės mokiniai vairuotojais, 7 klasės mokiniai statybininkais, 8a klasės mokiniai buvo Kalėdų seneliai ir snieguolės, 8b – kiemsargiai, Ig – ūkininkai, IIg – mokytojai, IIIg – vienuoliai ir vienuolės, o IVg – menininkai. Kalėdinius pasirodymus taip pat paruošė mokytojai, kurie tądien tapo kareiviais, Tėvų taryba parodijavo gydytojus, o Mokinių tarybos nariams ir jų kuratorei Tomai Kiminienei teko būti mokslininkais ir žūtbūt pagaminti „Kalėdinį paštą“. Renginys „Labas vakaras, Kalėdine Lietuva“ prasidėjo 11val., o jį vedė dvi žavios IIIg klasės mokinės Toma Petrylaitė ir Sandra Lešinskaitė.

 

Po pasirodymų buvo paskelbti „Kalėdinio klasės interjero“ bei „Geriausio Kalėdinio pasirodymo“ rinkimų rezultatai. Saldžiaisiais rėmėjų prizais buvo apdovanoti visi:

5 klasė už „Moderniausią Kalėdinį klasės interjerą“;

6 klasė už „Angeliškiausią Kalėdinį klasės interjerą“;

7 klasė – III vietos diplomai už „Skoningiausią Kalėdinį klasės interjerą“ bei „Geriausią Kalėdinį pasirodymą“;

8a klasė – I vietos diplomas už „Meniškiausią Kalėdinį klasės interjerą“;

8b klasė už „Kruopščiausią Kalėdinį klasės interjerą“;

Ig klasė – I vietos diplomas už „Geriausią Kalėdinį pasirodymą“ bei II vietos diplomas už „Žiemiškiausią Kalėdinį klasės interjerą“;

IIg klasė už „Linksmiausią Kalėdinį klasės interjerą“;

IIIg klasė už „Kukliausią Kalėdinį klasės interjerą“;

IVg klasė už „Spalvingiausią Kalėdinį klasės interjerą“ bei II vietos diplomą už „Geriausią Kalėdinį pasirodymą“.

Pasibaigus renginiui visi grįžo į klases aptarti popietės įspūdžių.

Renginio scenarijų ruošė neformaliojo ugdymo ir šokių mokytoja Rita Raubickienė, sceną puošė neformaliojo ugdymo mokytoja Stasė Grinienė bei dailės ir technologijų mokytoja Aušra Petrauskienė.

Daugiau nuotraukų galite pamatyti fotogalerijoje arba paspaudę šią nuorodą.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Toma Kiminienė

Žagarės gimnazijos lengvaatlečiai dalyvavo tradicinėse tarptautinėse varžybose „Sprinto diena Panevėžyje“.

 Šeštadienį (01.07) Žagarės gimnazijos lengvaatlečiai dalyvavo tradicinėse tarptautinėse varžybose „Sprinto diena Panevėžyje“. Čia susirinko apie 300 sprinterių iš įvairių Lietuvos miestų bei rajonų, taip pat varžybose dalyvavo Daugpilio, Iecavos ir Rygos (Latvija) sportininkai. Bėgikai varžėsi penkiose amžiaus grupėse. Nugalėtojai buvo apdovanoti taurėmis, medaliais ir diplomais, o prizininkai – atitinkamo laipsnio diplomais ir medaliais.

2004 -2005 m. g. vaikų grupėje puikiai pasirodė Daniel Cerezuela, kuris tapo dvikovės (60 m + 30 m „iš eigos“) nugalėtoju. Jo rezultatas: 60 m – 8,23 s; 30 m „iš eigos“ – 3,59 s.

Jaunučių mergaičių tarpe septintą vietą iškovojo Elvina Mikalauskaitė. Jos rezultatas: 60 m – 9,36 s; 30 m „iš eigos“ - 4,07 s. Dešimtą vietą laimėjo Gintarė Misevičiūtė (60 m – 9,58 s; 30 m „iš eigos“ – 4,17 s).  Rusnė Prokopenko liko dvylikta (60 m – 9,63 s; 30 m „iš eigos“ – 4,39 s). Jaunių vaikinų grupėje aštuntą vietą laimėjo Liudas Karpačiovas (60 m – 7,92 s; 30 m „iš eigos“ – 3,35 s), dešimtas liko Airidas Mituzas (60 m – 8,03 s, 30 m „iš eigos“ – 3,44 s).

Šeštokai ugdosi socialinę atsakomybę

Žagarės gimnazijos šeštos klasės moksleiviai, kaip ir pernai, prieš Kalėdų atostogas surengė akciją ,,Padėkime beglobiams gyvūnams“. Žinia, jog pamestų, be priežiūros paliktų beglobių gyvūnų nemažėja, jais paprastai rūpinasi savanoriai. Kadangi gyvūnų globos įstaigos įsikūrusios gana toli nuo Žagarės, savanoriška veikla tokiose įstaigose vaikams neįmanoma. Tačiau galime suteikti kitokią pagalbą. Tad šeštokai paaukojo beglobiams gyvūnams maisto. Surinkta 10 kilogramų maisto šuniukams ir kačiukams, kuris bus perduotas Šiaulių gyvūnų prieglaudai.

Džiugu, jog šeštokai neliko abejingi ir mielai įsitraukė į šią gerumo iniciatyvą. Tokia veikla skatina domėtis šalia mūsų gyvenančiomis gyvomis būtybėmis, ugdo socialinę mokinių atsakomybę ir atjautą. Dėkoju tėveliams, kurie palaikė vaikus ir jų norą padėti beglobiams gyvūnams.

6 kl. vadovė Aušra Lukšaitė-Lapinskienė

Svečiuose teatras vaikams „Birbironas“

 

Gruodžio 14 d. gimnazijoje lankėsi Šiaulių teatras vaikams „Birbironas“. Daug smagių akimirkų pradinukai patyrė žiūrėdami spektaklį „Stebuklų šalis“. Vaikus džiugino linksmos fėjos, sniego žmogus, šaltoji Ledo karalienė. O visų laukiamas Kalėdų senelis mokinukus  linksmino žaidimais, pokštais ir gera nuotaika! Neliko mažieji ir be dovanų. Kiekviena klasė gavo po didžiulį maišą saldainių!

 

Pradinių klasių mokytoja metodininkė Virginija Briedienė

Popietė ,,Laukiu Kalėdų su draugu“

 Gruodžio 15  dieną mūsų gimnazijoje vyko popietė ,,Laukiu Kalėdų su draugu“. Renginyje dalyvavo  2-8 klasių, I g klasės mokiniai, jų mokytojai, tėveliai. Kiekvienas dalyvaujantis mokinys pasikvietė į šį renginį savo draugą. Šią popietę pradėjo  mokytoja  Vilija, ji  pasakojo susirinkusiems apie Adventą.

 

Mokiniai deklamavo, skaitė eilėraščius, rodė pateiktis apie žiemą, žiemos pramogas ir švenčių laukimo džiaugsmą. Eilėraščiai, pasakojimai apie žiemą skambėjo lietuvių, anglų, rusų kalbomis.

 

Mergaičių ansamblis padainavo kelias dainas apie žiemą, Kalėdas. Renginio pabaigoje mokytoja Rasma perskaitė eilėraštį apie Kalėdas latvių kalba. Klausydamiesi mokiniai lygino latviškus ir lietuviškus žodžius, kurie turi panašią reikšmę ir sąskambį. Po renginio visi pasivaišino arbata, saldainiais ir sausainiais. Tikimės, kad šis renginys taps tradiciniu mūsų gimnazijoje.

 

Specialioji pedagogė Rasma Biliūnienė

Rajono padėkos

Gruodžio 19 dieną mūsų gimnazijos mokinius pasiekė Joniškio rajono savivaldybės administracijos apdovanojimai  už reklaminio skydelio, skirto korupcijos prevencijai, kūrimą.

Ketvirtokai užėmę 2 vietą rajone dovanų gavo padėkos raštą, atmintuką, puodelį su užrašu „Specialiųjų tyrimų tarnyba“  ir knygą „Stot! Humoras eina!“

4 vietos nugalėtoja - I gimnazijos klasės moksleivė Filomena Urencaitė  -  padėkos raštą, puodelį ir atšvaitą.

Pradinių klasių mokytoja metodininkė Daiva Navickaitė

AUKŠTOSIOS MOKYKLOS KVIES STOJANČIUOSIUS Į MUGĘ KAUNO ŽALGIRIO ARENOJE

2017 m. sausio 18 d. Kauno Žalgirio arenoje vyksiančioje „Aukštųjų mokyklų mugėje“ po vienu stogu susirinkusios 36 šalies aukštosios mokyklos pristatys studijų programas, savo studijų specifiką ir naujoves, išskirtinumus. Mugę organizuoja Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacija bendrajam priėmimui organizuoti (LAMA BPO). Renginyje laukiamas gausus būrys lankytojų iš visos Lietuvos. Laukiami moksleiviai, jų tėvai, mokytojai ir karjeros ugdymo specialistai, padedantys mokiniams apsispręsti renkantis specialybę.

Pirmą kartą ši mugė vyks didžiausioje Lietuvoje arenoje pačiame Kauno centre. Ją sudarys ne tik išradingi ir patrauklūs stendai, kuriuose aukštųjų mokyklų atstovai kvies susipažinti su vykdomomis studijų programomis, dalins informacinę medžiagą ir konsultuos būsimus studentus. Aukštosios mokyklos taip pat pristatys ir savo inovacijas, išradimus, o arenos amfiteatre planuojami renginiai, kurių metu vyks įvairių sričių profesionalų diskusijos.

Lankytojai bus supažindinti su naujovėmis, priėmimo sąlygomis, siūlomomis studijų programomis, dėstomais dalykais, tarptautinėmis mainų programomis, praktikos ir karjeros galimybėmis baigus studijas. Studentai dalinsis įspūdžiais ir papasakos apie studentišką visuomeninę veiklą, laisvalaikį, studijas, galimybes išvykti studijuoti ar atlikti praktiką užsienio partnerių universitetuose. Mugėje bus sudarytos visos sąlygos skleisti žinią ir apie vykdomus mokslinius tyrimus, išradimus, todėl šiemet jų pristatymų bus itin gausu.

Įdomių dalykų bus daug – atvykite, pamatysite. Jau arenos prieigose lankytojai bus kviečiami į infomobilį – įspūdingą laboratoriją ant ratų, kur mobilios STEAM laboratorijos įrangos pagalba bus pristatytos inžinerinės krypties karjeros subtilybės. Taip pat bus galima apžiūrėti Autoklubo lenktyninius automobilius, pabendrauti su klubo nariais.

Savo sugebėjimais stebins robotai, pasitelkiant virtualią realybę bus galima apsižvalgyti iš „paukščio skrydžio“, mobiliuoju telefonu valdyti / keisti meno kūrinį, esantį už 5 km nuo Kauno Žalgirio arenos, intriguos ir kiti interaktyvūs užsiėmimai.

Atvykusieji turės galimybę išbandyti raumenų stimuliatorių, daugiau sužinoti apie raumenų veiklą ir jų skleidžiamus signalus, net pasitikrinti raumens gebėjimą pasipriešinti raumenų stimuliatoriui. Susipažins su sparčiai besivystančia aviacijos sritimi – autonominiais orlaiviais ir jų sistemomis ir galės praktiškai išbandyti virtualioje erdvėje valdyti daugiasraigtį orlaivį (droną).

Diskusijų amfiteatre savo įspūdžiais iš stažuotės NASA dalinsis studentė, kuri kartu su dar trisdešimt atrinktų studentų iš viso pasaulio 10 savaičių stažavosi JAV Nacionalinės aeronautikos ir kosmoso administracijos (NASA) Ameso mokslinių tyrimų centre.

Tai tik maža dalis to, kas laukia „Aukštųjų mokyklų mugė 2017“ lankytojų. Konsultacijomis, sėkmės istorijomis, išradimais ir naujovėmis aukštųjų mokyklų atstovai dalinsis su kiekvienu norinčiu tinkamai pasirinkti savo tolesnį kelią ir ateityje pasinaudoti neribotomis galimybėmis siekti aukštumų savo karjeroje.
 
Daugiau informacijos: www.lamabpo.lt

Diplomas

 

Sveikiname 8 klasės mokinę Justiną Domkutę su

 pasiekimais nacionaliniame matematinio ir

gamtamokslio raštingumo konkurse.

 

Žagarės gimnazijos mokiniai dalyvavo XIII-ajame Kauno Kalėdiniame bėgime Panemunės šile

      Žagarės gimnazijos mokiniai (kartu jie ir NVŠ būrelio „Gyvenk sveikai – bėk, važiuok, žaisk...“ nariai), dalyvavo tradiciniame jau XIII-ajame Kauno Kalėdiniame bėgime Panemunės šile. Daugiau kaip 800 dalyvių varžėsi trejose distancijose: 2,3 km, 5,8 km ir 11,6 km. Visi finišavę gavo šventinius sertifikatus su savo asmeniniais pasiekimais: pasiektu rezultatu ir vieta savo amžiaus grupėje (kurių buvo net 11-a). Taip pat visi gavo unikalius bėgimo medalius, atminimo dovanėles. Po sunkios ledu padengtos trasos įveikimo, visi dalyviai dvi valandas galėjo atsigauti plaukiodami baseine bei mėgautis pirčių malonumais. Visi važiavę Žagarės gimnazijos mokiniai priklauso Bėgimo klubui, kuris neseniai jau atšventė trejų metų gimtadienį ir vienija apie 20 tūkst. bėgimo entuziastų ne tik visoje Lietuvoje, bet ir užsienyje. Klubo įkurėja Agnė Siaurytė gyvena Olandijoje. Varžybose bronzos medalį ir taurę V18 grupėje iškovojo Egidijus Balsys (11,6 km – 47 min 30 sek). Vyrų grupėje Žilvinas Balsys liko septintas (11,6 km – 50 min 13 sek). V40 metų grupėje Joniškio sporto centro treneris Ruslanas Prokopenko užėmė vienuoliktą vietą (11,6 km – 51 min 42 sek).

      Po varžybų Žagarės socialinių paslaugų centro bėgikus apdovanojo Bėgimo klubas. 6 vaikai dovanų gavo sportinius bėgimo batelius , sportines kojines ir atšvaitus bėgimui tamsoje. Ir ateityje jiems buvo pažadėta įvairiapusė parama.

      Visą rudenį Bėgimo klubo nariai iš įvairių miestų varžėsi dėl Sportiškiausio miesto taurės. Kiekvieną savaitę buvo atliekamos įvairios užduotys ir jos vertinamos taškais. Susumavus galutinius rezultatus, paaiškėjo, kad Sportiškiausio Miesto Taurė šiais metais atiteko Žagarės gimnazijos mokiniams.

Perdirbto meno festivalis „Vilnius Recycled Art festival“

Žagarės gimnazijos moksleiviai dalyvavo finaliniame renginyje Lietuvos vaikų ir jaunimo centre (2016 12 15 ).

 

Festivalio metu moksleiviams buvo surengtos kūrybinės dirbtuvės, kurias vedė profesionalūs menininkai bei neformalaus ugdymo pedagogai. Kūrybinių dirbtuvių metu moksleiviai iš senų, jau praradusių savo tikrąją paskirtį daiktų kūrė įvairius netikėtus meninius dirbinius.

 

 

                                  

Dailės ir technologijų mokytoja Aušra Petrauskienė
1-10 iš 738 Pirmyn >>

Canadian pharmacy mail order