Išsamiau:

Joniškio r. Žagarės gimnazija
Duomenys kaupiami
juridinių asmenų registre
Kodas 190565388
Kęstučio1, Žagarė
Joniškio r.
LT-84325
Tel./fax. 8-426 60872
zagaresgimnazija@gmail.com

6 kl. mokiniams netradicinė krjeros ugdymo pamoka

Karantinas atveria naujų galimybių, leidžia virtualiai bendrauti su įvairių profesijų ir pomėgių žmonėmis. Šiandien (01-21) klasės valandėlės metu klausėmės Lietuvos Tado Ivanausko zoologijos sodo darbuotojos, edukologės Austėjos Rimdžiūtės pasakojimo apie jos studijas Lietuvos Veterinarijos akademijoje , savanorystę , o vėliau ir darbą zoologijos sode. Ji papasakojo, kaip savo meilę gamtai ir pomėgį fotografuoti pavertė savo pragyvenimo šaltiniu. Austėja  pademonstravo nuotraukų , kuriose užfiksuotos akimirkos iš  zoo sodo ir akimirkos iš vykdomo projekto- apuokų veisimo ir paleidimo į laisvę.

Austėja paragino šeštokus jau dabar pagalvoti apie būsimą profesiją, eiti  savanoriauti,  lankyti būrelius.

6 klasės vadovė Vilija Arlauskienė

Susitikimas su 2019 – 2020 m. m. abiturientais

IIg–IVg klasių mokinių nuotolinis susitikimas su buvusiais gimnazijos mokiniais, dabartiniais studentais.

Sausio 14 d. nuotoliniu būdu vyko susitikimas su buvusiais Žagarės gimnazijos abiturientais. Susitikime dalyvavo II g – IV g klasių mokiniai, klasių auklėtojos ir buvusi abiturientų auklėtoja J. Mitrikienė.

Studentai pasakoja apie savo pasirinktas studijas, kas lėmė vienokį ar kitokį pasirinkimą. Fausta Kidelytė -  papasakojo kaip vyksta nuotoliniai egzaminai VU farmacijos fakultete. Priminė mokiniams, kad mėgstamas atsikalbinėjimas „man to gyvenime nereikės“ geriau vengti. Dažnai  labai ir labai tai būna reikalinga. 

 Filomena Urencaitė - pasidalino pirmais studentinio gyvenimo įspūdžiais. Karolis Liepa - džiaugėsi savo pasirinktomis studijomis. Jis mokinius nustebino, kad universitete užduodami namų darbai.

Domas Šimaitis – apgailestavo, kad mažai teko patirti studentiško gyvenimo ir „gyvo“ bendravimo su dėstytojais. Prasidėjus karantinui ir nuotolinėm studijom paskaitos nėra tokios įdomios.

Jūratė Mitrikienė džiaugėsi savo auklėtinių pasiekimais. Linkime studentams sėkmės laikant egzaminus.

Skaityklos darbuotoja Alanta Maižiutė

Vebinaras pradinių klasių tėvams

*Registracija į vebinarą paspaudus nuorodą:

https://forms.gle/mwbHZDjEDHJgUb98A

 

Minint 30-ąsias Sausio 13 –osios metines

Minint 30-ąsias  Sausio 13 –osios  metines , 6, II g ir IVg klasės mokiniams gimnazijoje organizavome integruotą istorijos, lietuvių kalbos ir literatūros, dailės ir muzikos pamoką, kurioje dalyvavo Vytenis Povilas Andriukaitis – gydytojas, istorikas, Lietuvos politinis bei visuomenės veikėjas, Lietuvos nepriklausomos valstybės atstatymo akto signataras bei  žurnalistė Ramunė Sakalauskaitė,1988 m. Sąjūdžio informacijos agentūros (SIA) bendradarbė, 1989-1992 m. dienraščio „Respublika“ reporterė.

Pamoka prasidėjo mokytojos Linos Margytės daina ,, Mėnulis tikras tėvas jo“.  Vytenis Povilas Andriukaitis papasakojo apie to meto sausio įvykius. Jis teigė, kad tikrai nesijaučia didvyriu ir kad  laisvę iškovojo visi tuo metu Lietuvoje gyvenę   žmonės. Justinas Marcinevičius eilėraštyje  rašė : „Stovėk kaip stovi laisvė”. Tuos žodžius  citavo ir svečias, atsakydamas į klausimą, ką jis būtų daręs , jei priešai būtų puolę Seimą.

Ramunė Sakalauskaitė pasakojo, kaip tuo sunkiu metu, kai buvo užimti Spaudos rūmai, leido ir platino laikraštį ,, Laisva Lietuva“. Pamokos pabaigoje buvo parodytas filmukas, kuriame skambėjo mokytojos Linos, Justo, Agotos, Elvinos ir Paulinos atliekama daina, šeštokų atsakymai į klausimus ,,Kas man yra laisvė ?“ bei gimnazijos mokinių piešiniai. Integruotą pamoką organizavo mokytojos L. Margytė, A. Petrauskienė, J. Mitrikienė, V. Arlauskienė.

 

Lietuvos geomokslų olimpiada

Lietuvos geomokslų olimpiados organizatoriai dėkoja Jums už moksleivių ugdymą ir puikų paruošimą pirmajam Lietuvos geomokslų olimpiados turui! Tikimės, kad niekada nenustosite domėtis ir žavėtis mūsų nuostabia Žeme bei nenustosite įkvėpti tą daryti ir jaunąją  kartą! Olimpiadoje dalyvavo 8  moksleiviai.

Tariame Jums didelį AČIŪ!

 

TARPTAUTINĖ „AČIŪ“ SAKYMO DIENA

Sausio 11  švenčiama Tarptautinė AČIŪ sakymo diena. Tai nuostabus, mažytis žodelis, kuris gali labai daug. Šiandien visos pirmokų nuotolinės pamokos vyko su įvairiausiais dėkingumo ženklais. Pokalbiai, padėkos, gražūs žodžiai, šypsenos, mankštelė pagal Kakės Makės dainelę „Ačiū“. Nupiešėme ir padėkos atvirukus. Širdingą AČIŪ tariu pirmokėliams ir jų tėveliams už nuoširdų darbą, bendradarbiavimą, pastangas.

Mokytoja NIJOLĖ VADAPALIENĖ

„Riešutėliai gudrioms galvelėms"

Žagarės gimnazijos 5 kl. mokiniai, gruodžio mėn. dalyvavo matematikos viktorinoje „Riešutėliai gudrioms galvelėms". Mokiniai dirbo grupėse, atsakinėjo į loginius klausimus, taip pat kūrė žodžius iš raidžių MATEMATIKA. Laimėjo komanda „Great team" (Mantas P., Denas D., Deimilė. Š., Adelė L.).

Matematikos  mokytojos Justė Puipaitė-Žabarauskienė ir Laima Levinskienė

Padėka Žagarės gimnazijos bendruomenei
Informacija mokiniams

                                              Saugių, sveikų švenčių ir gerų 2021 metų!
                                                  Likite namuose. Saugokite save.


Žiemos (Kalėdų atostogos):
1–4 kl. mokiniams – 2020 m. gruodžio 14 d. – 2021 m. sausio 3 d. (ugdymo procesas prasideda
2021 m. sausio 4 d.)
5–8 kl., I–IVg klasių mokiniams – 2020 m. gruodžio 23 d. – 2021 m. sausio 5 d. (ugdymo procesas
prasideda 2021 m. sausio 6 d.)

 

Informatikos ir informatinio mąstymo konkursas „Bebras“

Informatikos ir informatinio mąstymo konkursas „Bebras“ įsteigtas Lietuvoje 2004 metais. Greitai tapo tarptautiniu, kasmet prie jo prisijungia vis naujos šalys.

Šiais mokslo metais konkursas vyko sudėtingomis sąlygomis, dalyvavo 38 Žagarės gimnazijos moksleiviai. Dalis moksleivių sudalyvavo nuotoliniu būdu, 4-ai ir 5-ai konkurso užduotis įveikė mokykloje. Patys mažiausieji, dėl karantino, šiais mokslo metais konkurse nedalyvavo.

Rajono geriausiųjų dešimtukuose ir Žagarės gimnazijos moksleiviai:

Ketvirtokai:

Armandas Butvilas                                      I vieta

Viktorija Šilinskaitė                                     II vieta

Tarp šauniausių:  Gustės Stenianskytė (IV), Patricijus Šimkus  (8) Goda Žilinskaitė ir Simonas Pranciulis (IX).

Penktokai

Mantas Petkus                         I vieta

Deimilė Šimaitytė                     II vieta

Vakaris Vaičiulis                      III vieta

Geriausiųjų dešimtuke  šeštokės Elinga Uogelytė (IV)  ir Ula Veikalaitė (V) , dešimtokė Santa Devėnaitė (IX).

IIIg klasės moksleivis Justas Stabrauskas užėmė II vietą. Nenusileido ir klasės draugai Karolis Laukutis (IV), Samanta Mituzaitė (V), Vanesa Mereckytė (VI).

Džiaugiamės ir sveikiname visus dalyvavusius BEBRO konkurse.  

Informacinių technologijų mokytoja metodininkė A. Radžvilienė

1-10 iš 1230 Pirmyn >>

Canadian pharmacy mail order