Išsamiau:

Joniškio r. Žagarės gimnazija
Duomenys kaupiami
juridinių asmenų registre
Kodas 190565388
Kęstučio1, Žagarė
Joniškio r.
LT-84325
Tel./fax. 8-426 60872
zagaresgimnazija@gmail.com

8-asis Solidarumo bėgimas

Spalio 21 dieną Žagarės gimnazijos mokiniai dalyvavo Solidarumo bėgime. Šiemet Solidarumo bėgimo tikslai yra pozityvios tėvystės programos įgyvendinimas Lietuvoje, kurios dėka vaikai galės džiaugtis saugia vaikyste. Taip pat  pagalba negalią turintiems vaikams Ukrainoje. Jiems bus perkami vežimėliai, įtvarai. Su mokiniais klasių auklėtojai aptarė, kodėl yra svarbu būti vieningiems ir ištiesti pagalbos ranką tiems, kuriems to reikia.

Dėkojame aukojusiems ir bėgusiems Solidarumo kilometrus.

 

 

 

 

 

 

 

Socialinė pedagogė Diana Vaičiulienė  

Vilniaus kolegijos karjeros renginį Studijos. Praktika. Karjera 2021


Tradiciškai kviečiame lapkričio 15-19 d. visus moksleivius, mokytojus ir karjeros konsultantus į nuotolinį Vilniaus kolegijos karjeros renginį Studijos. Praktika. Karjera 2021.

Lapkričio 15 d. PIRMADIENIS. Studijų diena.
Lapkričio 16 d. ANTRADIENIS. Kūrybiškumo diena.
Lapkričio 17 d. TREČIADIENIS. Karjeros diena.
Lapkričio 18 d. KETVIRTADIENIS. Konsultacijų diena.
Lapkričio 19 d. PENKTADIENIS. Seminarų mokytojams diena.

 

Rudenėlio šventė

Žagarės gimnazijoje pradinukai spalio 21 d.šventė Rudenėlio šventės dieną. Visi labai smagiai, naudingai ir sveikai praleido dieną. Pirmokai ryte mankštinosi pagal marsiečius, šoko vaisių ir daržovių šokį. Skaitė knygutę apie skruzdėliuką Nežiniuką.

 

,,Stiklainiuose“ konservavo (piešė) vaisius ir daržoves. Spalvino linksmas mišrainės daržoves. Iš kaštonų sudėliojo ir sulipdė AVIETĘ. Ragavo obuolių, šermukšnių ir kriaušių spanguolių uogienes su pyragu ir pienu, skanavo džiovintus svarainius. Antrokai nuo pat ryto linksminosi žaidimais, šokiais ,dainomis apie rudenį.

 

Kalbėjosi apie metų laikus, kodėl patinka ruduo, kokias žino ir mėgsta daržoves, vaisius. Skaitė ir iliustravo pasaką, išmoko padeklamuoti eilėraštį apie rudenį. Piešė obuolius. Buvo prie rudenėjančios upės, rinko lapus.Tėveliai nepagailėjo įdėti vaikučiams įvairiausių vaisių. Juos ragavome, gaminome vėrinukus. Jų gavosi tiek daug, kad vaikai parnešė pavaišinti namiškius. Trečiokai skaitė ir iliustravo ,,Rudens pasaką“. Klausėsi dainelių apie rudenį. Kūrė įvairius eksponatus iš moliūgų. Jais papuošė koridoriaus palangę.

 

Diskutavo apie vaisių ir daržovių naudą sveikatai. Iš gamtinės medžiagos sukūrė Dėdės Rudenėlio portretą, o iš sudžiovintų klevo lapų – darbelių parodėlę. Smagiausiai buvo gaminti gaivias vaisių salotas ir jomis vaišintis.

 

Ketvirtokai žaidė žaidimus, kūrė įvairius darbelius iš medžių lapų. Gamino vaisių salotas iš obuolių, kriaušių ir vynuogių. Buvo labai skanu. Sulipdė „moliūgą“ iš kaštonų. Sveikatos priežiūros specialistė I.Malinauskienė su pradinukais dažnai kalbasi apie vaisių ir daržovių naudą. Skatina kuo dažniau ragauti, valgyti kuo įvairesnių vaisių ir daržovių. Vaikai ne tik linksmai praleido dieną, tačiau daugiau sužinojo apie rudenį, jo gėrybes, parodė savo kūrybiškumą kurdami įvairius darbelius, daugiau bendravo su klasės draugais ir mokytojomis.

Pradinių klasių mokytoja metodininkė Nijolė Vadapalienė

Gamtos Herojai'21
Mokinių savarankiškas testavimas

Spalio 11-15 dienomis gimnazijoje  profilaktiškai savikontrolės greituoju antigeno testu testavosi  206 mokiniai. Visi mėginiai neigiami.

Džiaugiamės mokyklos bendruomene, kad aktyviai testuojasi – saugo savo ir aplinkinių sveikatą!

„Paguodos skrynelė“
Spalio 14 d. Joniškio r. Žagarės gimnazijos 4 klasės mokiniams vyko užsiėmimas „Paguodos skrynelė“. Su vaikais buvo aptartos pagrindinės emocijos, išklausėmė pasakos apie Guanarą ir Aną, surašėme ant lapo ką daryti kai liūdna, bijome,pykstame. Kiekvienas atskirai užsirašė kokius sau širdžiai mielus daiktus įsidėtų į savo skrynelę. Po teorinės dalies iš kartono ruošinių mokiniai išsilankstė savo Paguodos skrynutes ir jas gražiai papuošė.

   

Užsiėmimą vedė visuomenės sveikatos specialistė vykdanti sveikatos priežiūrą mokykloje Irena Malinauskienė

Mokinių, važiuojančių mokykliniais autobusais dėmesiui!

Mokinių savarankiškas testavimas

Spalio 8 – 11 dienomis gimnazijoje  profilaktiškai savikontrolės greituoju antigeno testu testavosi  195 mokiniai. Rasti 2 teigiami mėginiai.

Džiaugiamės mokyklos bendruomene, kad aktyviai testuojasi – saugo savo ir aplinkinių sveikatą!

Sveikinimas
Mokinių, važiuojančių mokykliniais autobusais dėmesiui!
1-10 iš 1303 Pirmyn >>

Canadian pharmacy mail order