Išsamiau:

Joniškio r. Žagarės gimnazija
Duomenys kaupiami
juridinių asmenų registre
Kodas 190565388
Kęstučio1, Žagarė
Joniškio r.
LT-84325
Tel./fax. 8-426 60872
zagaresgimnazija@gmail.com

Fizinio aktyvumo pertrauka Žagarės gimnazijos pradinukams

Gegužės 10-oji – Pasaulinė judėjimo sveikatos labui diena. Žagarės gimnazijos pradinių klasių mokiniams mokytojos priminė kas yra  FIZINIS AKTYVUMAS ir kodėl reikia žmogui judėti. Kodėl svarbu būti gryname ore. Pertraukų metu mokiniai atliko mankštą mokyklos sporto aikštelėje, bėgo aplink mokyklą.

Mokinių, važiuojančių mokykliniais autobusais dėmesiui!
Šiaulių krašto mokinių vieno žanro kūrybos konkursas „Kuriame baladę“ 2021 m.
8 klasių rajoninė anglų kalbos olimpiada

Žagarės gimnazijos 8 kl. mokiniai dalyvavo rajoninėje anglų kalbos olimpiadoje. Mokinius ruošia anglų kalbos vyresnioji mokytoja Vida Doviltienė.

 

7- 8 klasių Lietuvos mokinių geografijos olimpiada

Žagarės gimnazijos mokiniai dalyvavo 7-8 klasių Lietuvos mokinių geografijos olimpiadoje  I ture.  Trys mūsų gimnazijos mokiniai pateko į II turą.

7 kl. Matas Alejūnas
8 kl. Adrija Prokopenko
8 kl. Skaistė Tautkaitė
                                                                                                                                                                                    Mokinius geografijos moko mokytoja metodininkė Alma Kančelskienė.

 
Pradinių klasių šokių turnyras

Pradinių klasių mokiniai šiais mokslo metais dalyvavo projektinėje veikloje „Interaktyvaus fizinio aktyvumo plėtra Joniškio rajone „Nr. SRF-SIĮ-2019-1-0352“. Projekto tikslas - skatinti mokinių fizinį aktyvumą naudojant interaktyvią fizinio aktyvumo skatinimo sistemą „iDance“.

 

Atsisveikinant su šiuo projektu, balandžio 16 d. surengtas šokių turnyras. Aktyviausi dalyviai apdovanoti Joniškio rajono sveikatos biuro prizais.

 

Visuomenės sveikatos biuro specialistė Irena Malinauskienė
Padėkos raštai už dalyvavimą konkurse „Paukščiai vėl sugrįžta į namus“


Tarptautinis projektas „F.A.S.T“

Balandžio 15 dieną, Žagarės gimnazijoje, startavo puikus tarptautinis projektas - F.A.S.T. Joniškio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras ir Joniškio rajono švietimo centras vieni iš pirmųjų Lietuvoje prisijungė prie šios edukacinės iniciatyvos, kurios metu vaikai dovanos savo seneliams nuostabią dovaną - žinias, kurios vieną dieną gali išgelbėti jiems gyvybes.

PSO duomenimis, insultą patiria vienas iš keturių žmonių. Trečdalis insultą patyrusių žmonių visą likusį gyvenimą kenčia negalią, negali džiaugtis gyvenimu su savo vaikaičiais ir šeimomis taip, kaip buvo įpratę.  

Žagarės gimnazijos 1-3 klasių mokiniai ir jų mokytojos - Virginija, Elena, Nijolė, visuomenės sveikatos specialistė Irena, dalyvauja šiame projekte, kuris yra svarbus mums visiems, o vaikai ne tik smagiai praleis laiką, bet ir atliks įvairias užduotis spalvingose ir įdomiose pratybose. Kiekvieną savaitę vaikai išmoks vieną insulto požymį. Ugdymas bus vykdomas taikant skirtingas pedagoginio, pramoginio ir žaidybinio pobūdžio veiklas. Ugdymo procese vaikams draugiją palaikys trys „Senjorai Superherojai“. Kiekvienas superherojus padės vaikams išmokti tam tikrą insulto požymį susiedami jį su vienu skaičiumi iš Europos bendrojo pagalbos numerio 112.

Misijai užbaigti paprašysime šeimų kiekvieną savaitę prisijungti prie interneto svetainės fastheroes.com. Šioje svetainėje visa šeima galės stebėti smagų trumpą animacinį filmuką.

Pasistenkime, kad mūsų Senjorai  Herojai (močiutės ir seneliai) dar ilgai galėtų dovanoti savo vaikaičiams besąlygiška meilę, švelnumą, kantrybę, juoką bei gyvenimišką patirtį.

Visuomenės sveikatos specialistė, vykdanti sveikatos priežiūrą mokykloje Irena Malinauskienė 

Popietė „Vaikų Velykėlės“


Žagarės gimnazijos pradinių klasių mokiniai paminėjo ir smagiai praleido laiką popietėje „Vaikų Velykėles” . Velykų Bobutė (Stasė Grinienė) pamokė Velykinių žaidimų ir papasakojo apie papročius. Smagiai rideno kiaušinius ir ieškojo tvirčiausio kiaušinio. Muzikos mokytoja Lina Margytė su mokiniais dainavo supuoklines ir pavasario dainas. Mažieji deklamuotojai gavo padėkas už eilėraščius.


Žagarės gimnazija paminėjo Pasaulinę Autizmo dieną

2007 metų gruodžio 18 dieną Jungtinių Tautų Generalinė Asamblėja paskelbė balandžio 2-ąją Pasauline autizmo diena, kurios tikslas – atkreipti visuomenės dėmesį į autizmą, kaip į sparčiai plintantį sveikatos sutrikimą, paskatinti ankstyvą diagnostiką bei pagalbą.

  

Visi mes skirtingi, visi pasaulį suvokiame kitaip, matome jį skirtingomis spalvomis, bet būtent įvairovė daro šį pasaulį stipresnį ir gražesnį. Tegul  balandžio 2-oji diena bus tokia, kai į pasaulį pažvelgsime kiek kitaip, taip, kaip į jį žvelgia autizmo „dovaną“ turintys vaikai ir suaugusieji! Kiekvienas vaikas, net ir turėdamas skirtingumų ir poreikių gali džiaugtis buvimu kartu, kiekvienas nusipelno gyventi pilnavertį gyvenimą: turėti draugų, švęsti kartu, mokytis.

 

Pasaulio bendruomenė šią dieną pažymi naudodama mėlyną spalvą. Ši spalva – ženklas visame pasaulyje, kad suprantame ir palaikome!

 

Žagarės gimnazijos mokiniai mokyklos duris papuošė mėlynais balionėliais, tuo parodydami, kad mūsų gimnazija atvira visokiems mokiniams. Su mokiniais buvo aptarta ką reiškia žodis Autistas, kuom skiriasi autistai vaikai nuo kitų. Kiekvienas vaikas, net ir turėdamas skirtingumų ir poreikių gali džiaugtis buvimu kartu, kiekvienas nusipelno gyventi pilnavertį gyvenimą: turėti draugų, būti pakviestas švęsti gimtadienį, mokytis. Visi mes skirtingi, visi pasaulį suvokiame kitaip, matome jį skirtingomis spalvomis, bet būtent įvairovė daro šį pasaulį stipresnį ir gražesnį.

 

Socialinė pedagogė Diana Vaičiulienė

1-10 iš 1263 Pirmyn >>

Canadian pharmacy mail order