Joniškio r. Žagarės gimnazija
Duomenys kaupiami
juridinių asmenų registre
Kodas 190565388
Kęstučio1, Žagarė
Joniškio r.
LT-84325
Tel./fax. 8-426 60872
zagaresgimnazija@gmail.com

ŽAGARĖS GIMNAZIJOJE STARTAVO LMS METINĖ VEIKLOS PROGRAMA „ŽALIŲ EKOLOGIŠKŲ MOKYKLŲ ERDVĖ“

Lietuvos moksleivių sąjunga – visuomeninė, savanoriška, pelno nesiekianti, vienintelė Lietuvos moksleivių interesams atstovaujanti bei Lietuvos mokinių savivaldas vienijanti organizacija. LMS, bendradarbiaudama su LR Seimo Aplinkos apsaugos komiteto pirmininko pavaduotoju Simonu Gentvilu, reaguodama į šiandieninius Lietuvos ir pasaulio įvykius ir siekdama atkreipti visuomenės, o ypač̌ moksleivių, dėmesį̨ į sparčiai besivystančias problemas susijusias su aplinkosauga, inicijuoja metinę programą, skirtą raginti visos šalies moksleivius veikti ir daryti savo mokyklas kuo draugiškesnes aplinkai bei suprasti ekologinių problemų̨ svarbą ir ieškoti jų̨ sprendimo būdų̨. 2019 m. spalio 14 d. startavo LMS metinė veiklos programa „Žalių̨ ekologiškų̨ mokyklų̨ erdvė“
Žagarės gimnazija taip pat įsitraukė į šį projektą ir kartu su Žagarės gimnazijos moksleiviais, ambasadore ELVINA MIKALAUSKAITE ir mokinių savivaldos pirmininku JUSTU PAMPARU visus metus vykdys įvairaus pobūdžio veiklas, sieks mokykloje besimokančius moksleivius, bei mokyklos bendruomenę atkreipti dėmesį į ekologijos, aplinkosaugos svarbą ir stengsis keisti mokyklos požiūrį ir įpročius taip, kad jose vykstantys kasdieniniai procesai taptų mažiau žalingi aplinkai.

Pirmadienį (12.02) vyko edukacinė veikla 1-3 klasių mokiniams. Jos metu pradinukai su savo klasės auklėtojomis ir Elvina susipažino su rūšiavimu ir piešė piešinius atspindinčius aplinkosaugos ir rūšiavimo svarbą.
Taip pat trečiadienį (12.04) klasės valandėlės metu vyks 5-12 klasėms skirtas pristatymas ir susipažinimas su ekologinėmis problemomis ir edukacinė veikla.

Ambasadorė Žagarės gimnazijoje Elvina Mikalauskaitė

Advento padėkos popietė „Širdies Betliejus“

Lapkričio 27 dieną gimnazijoje įvyko Advento pradžios padėkos popietė „Širdies Betliejus“. Į popietę buvo sukviesta gimnazijos bendruomenė - mokiniai, jų tėvai, mokytojai , gimnazijos darbuotojai, svečiai iš meno mokyklos ir Žagarės parapijos klebonas.

Gimnazijos renginių organizatorė S. Grinienė priminė visiems apie Advento reikšmę, papasakojo ką reiškia keturios šios tradicijos savaitės. Šokių mokytojas pamokė kokius šokius ir žaidimus galima žaisti Advento metu. Mokiniai paruošti meno mokyklos mokytojos I. Stripinienės atliko adventines giesmes. Taip pat pasirodė gimnazijos mergaičių ansambliai vadovaujami mokytojos L. Margytės.

Žagarės gimnazijos administracija padėkojo tėveliams už aktyvų dalyvavimą gimnazijos veiklose, už jų vaikų gerą mokymąsi ir pamokų lankymą ir įteikė padėkos raštus. Taip pat pasveikinimo žodį pasakė Žagarės parapijos klebonas A. Valčiukas.

Visi susirinkę nuoširdžiai praleido vakaronę, pasivaišino  senoviniu papročiu virtų bulvių su lupyna, pagal S. Grinienės receptą pagamintu sėmenų pagardu, žolelių arbata.

Daugiau nuotraukų galite pamatyti paspaudę šią nuorodą į fotogaleriją.

III gimnazijos klasės mokinės interaktyvaus protmūšio „ Ką žinai apie savo miestą ir rajoną?“ nugalėtojos

Lapkričio 25 dieną Joniškio rajono savivaldybės Jono Avyžiaus viešoji biblioteka organizavo protmūšio  „Ką žinai apie savo miestą ir rajoną?“ finalinį žaidimą, kuriame  dalyvavo vienuolika moksleivių  komandų iš visų rajono mokymo įstaigų. Buvo pateikta įvairaus pobūdžio klausimų, susijusių su gamta, literatūra, žmonių ūkine veikla ir pan.

Sėkmė nusišypsojo mūsų gimnazijos vienuoliktokėms Gabrielei Šliažaitei ir Mildai Navickaitei. Jos užėmė pirmąją vietą ir buvo apdovanotos asmeninėmis dovanėlėmis bei diplomais.

Antrosios  mūsų gimnazijos komandos nariai  Matas Dunauskas ir Mantas Pokvytis  liko penkti. Jiems  taip pat įteiktos asmeninės dovanėlės.

 Sveikiname visus dalyvius ir džiaugiamės jų sėkme.

Pasibaigus protmūšiui, aplankėme Joniškyje įsikūrusius stalo teniso ir krepšinio muziejus ir namą, kuriame gimė Sofija Kymantaitė – Čiurlionienė, apžiūrėjome Joniškio namų fasadus puošiančias žymių žmonių freskas.

Grįžome daugiau pamatę ir sužinoję apie Joniškį.

 

                                                                                                                                Geografijos mokytoja Alma Kančelskienė

Edukacinė pamoka Akmenės krašto muziejuje

Lapkričio 12 d. 6, 7 kl. mokiniai vyko į Akmenės krašto muziejų. Susipažino su  eksponuojama įvairių akmenų kolekcija, akmeniškio Stanislovo Sungailos kaupta 30 metų (du tūkstančiai eksponatų).

 

Netradicinės pamokos metu išsiaiškino, kad didžiąją dalį kolekcijos sudaro Papilės juros periodo uolienos su fosilinės faunos ir floros liekanomis: belemnitais, amonitais, oolitais, fosilijos.

 

Mokėsi iš muziejuje atidarytos didžiausios Lietuvoje dieninių drugelių ekspozicijos (B. Izenbeko kolekcijos), stebėjo gyvų egzotinių drugių gyvenimą „drugelių namelyje“.

 

Aplankė tautodailės ekspoziciją.

 

Dalyvavo edukaciniame užsiėmime ,,Dinozaurų pėdsakais”.

 

Biologijos mokytoja D. Skirienė

MOKINIŲ IR JŲ TĖVŲ DĖMESIUI!

 

2019 m. lapkričio 28 d. (ketvirtadienį) nuo 8.00 val. iki 10.00 val. gimnazijoje vyks pedagogų įspėjamasis streikas.

            Į gimnaziją mokiniai renkasi 10 val. į 3–čią pamoką.

            Autobusai mokinius į gimnaziją veš:

       9.05 val. Miknaičiai;  9.12 val.  Juodeikiai;   9.20 val. Gaižaičiai;

       9.25 val. Raistai;  9.29 val. Martyniškiai;  9.34 val. Minčaičiai       

       9.25 val. Bružas 2;  9.30 val. Bružas 11-2;  9.40 val. Daukšiai

 

            UAB Joniškio autobusų parko mokyklinis autobusas mokinius veš:

       9.10 val.  Gražaičiai;  9.15 val. Žadeikiai;   9.23 val.  Veršiai;  9.26 val. Veršiai;

       9.30 val. Stungiai;  9.33 val. Stungiai (prie parduotuvės)

                                                                                                                                                                                                                                                        Administracija

Advento padėkos popietė „Širdies Betliejus“
Lapkričio 22 d. kviečiame į „Blusų turgų“ Žagarės gimnazijoje

Lapkričio 20 d. „Pyragų diena“ Žagarės gimnazijoje

Skelbiamas fotorepotražų konkursas

Pasitikdami mokyklų bendruomenių metus (LR seimas 2020-uosius paskelbė mokyklų bendruomenių metais) organizuojame foto ir vaizdo reportažų konkursus ir siūlome pasidalinti  mokyklų renginių akimirkomis, iniciatyvomis, projektais, moksleivių pasiekimais ir kt.

Kviečiame lapkričio mėnesį dalyvauti respublikiniuose mokinių darbų konkursuose:

-          fotoreportažų konkurse „Krištolinis objektyvas“,  daugiau informacijos http://www.kadras.lt/fotoreportazu-konkursas-kristolinis-objektyvas-2

-          vaizdo reportažų konkurse „Kadro nominacijos“,  daugiau informacijos http://www.kadras.lt/vaizdo-reportazu-konkursas-kadro-nominacijos-2019

Darbus siųsti el. p. kadronominacijos@gmail.com, kristolinisobjektyvas@gmail.com

Konkursų organizatoriai

Kauno moksleivių techninės kūrybos centro

Medijų skyriaus vadovas Jonas Kuzminas,  tel. 8 698 10456, jonas@kadras.lt

Meno vadovė Danguolė Čiurlionienė, tel. 8 699 31324, danguole@kadras.lt

Pasaulinė akcija „Pamoka lauke“

Žagarės gimnazijos mokytojos Renata Vaineikytė ir Daiva Navickaitė su mokiniais prisijungė prie pasaulinės akcijos „Pamoka lauke“. Tūkstančiai pasaulio mokyklų rengia pamokas lauke, mokiniai leidžia laiką ne mokyklose. Mokydamiesi lauke vaikai stiprina savo sveikatą, jie labiau įsitraukia į mokymosi procesą bei stiprina ryšį su gamta.

1-10 iš 1093 Pirmyn >>

Canadian pharmacy mail order