Išsamiau:

Joniškio r. Žagarės gimnazija
Duomenys kaupiami
juridinių asmenų registre
Kodas 190565388
Kęstučio1, Žagarė
Joniškio r.
LT-84325
Tel./fax. 8-426 60872
zagaresgimnazija@gmail.com

BRANDOS ATESTATŲ įteikimų šventė!
Brain-Boy® aparatas logopedo darbe

Siekdama gilinti savo žinias dalyvavau nacionalinės švietimo agentūros projekte „Įtraukiojo ugdymo galimybių plėtra, I etapas“ mokymuose, kuriuos vedė mokymų lektorė Katažyna Labanienė.

Mokymų metu įgijau teorinių žinių bei praktinių įgūdžių darbui su Brain-Boy® aparatu. Aparatas skirtas mokinių, turinčių fonologinių kalbos sutrikimų, girdimųjų, regimųjų ir motorinių funkcijų vertinimui.

Norint pasiekti gerus  girdimųjų, regimųjų ir motorinių funkcijų vertinimus, mokiniams, dirbant su šiuo aparatu, reikia sutelkti dėmesį visose trijose funkcijose, nesiblaškyti. Iš karto pasiekti gerų vertinimų sunku. Antros klasės mokiniai tuo įsitikino atlikdami užduotis. Visų šių funkcijų lavinimas užtrunka pakankamai ilgai. Šiuo metu logopedo kabinete turime tik vieną Brain-Boy®  aparatą. 

        

 

                                                                                                                   Logopedė Laima Radvilienė

„Kastu International“

Dvyliktokai kviečiami į nemokamą renginį „Studentas per 20 minučių”, kuris vyks birželio 10,11 dienomis.

Renginio metu mokiniai, sudalyvavę 20 minučių trukmės video pokalbyje su Anglijos universiteto atstovu, galės gauti priėmimo laišką. 

Tai - unikali galimybė dvyliktokams, kadangi įprastai stojimo į Anglijos universitetus procesas būna daug sudėtingesnis ir trunka net kelis mėnesius. Šio renginio metu priėmimo laiškas gali būti gautas vien pasikalbėjus su universitetu ir parodžius savo motyvaciją.

Dalyvavimas šiame renginyje yra ir puiki proga pasitikrinti savo anglų kalbos kalbėjimo žinias, nes teks 20 minučių bendrauti su universiteto atstovu, kurio gimtoji kalba yra anglų. Šis video pokalbis (mokinys gali dalyvauti trijuose skirtinguose pokalbiuose su trimis skirtignais Anglijos universitetais) gali padėti dvyliktokams geriau pasiruošti anglų kalbos įskaitai. 

Jokio įsipareigojimo vykti studijuoti į Angliją nėra, netgi jeigu bus gautas priėmimo laiškas.

 Būčiau be galo dėkingas, jei galėtumėte apie šią puikią galimybę pasidalinti su savo dvyliktokais. 

Visa informacija apie renginį: https://www.kastu.lt/studentas_per_20min

VYTAUTAS MURAUSKAS
Studijų užsienyje koordinatorius

Kastu International
+370 684 44220
vytautas@kastu.lt
www.kastu.lt

75 abiturientų laidos Paskutinio skambučio šventė

Šią saulėtą dieną 75 laidos abiturientus pakvietėme į lauko klasę, kur mokiniai išgirdo paskutinio mokyklinio skambučio skambėjimą. Susirinkę šventės dalyviai dėvėjo kaukes ir laikėsi saugaus atstumo.

Mokinių pasveikinti atvyko rajono mero pavaduotoja Vaida Aleknavičienė, Žagarės miesto seniūnas Saulius Kužmarskis. Padėkos raštus mokiniams įteikė gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui, laikinai einanti direktoriaus pareigas Rita Milenčienė. Sveikinimo dainelę sudainavo pirmokė Adrija Strelčiūnaitė, o Kordelija su Austėja padedamos mokytojos V. Briedienės abiturientams padovanojo po pliušinį žaislą. Prisiminimais pasidalino ir dovanėles įteikė  klasės auklėtoja Jūratė Mitrikienė, mokinių savivaldos kuratorė mokytoja Justė Puipaitė- Žabarauskienė. Gimnazijos mokinių vokalinis ansamblis, vadovaujamas mokytojos Linos Margytės, pasveikino abiturientus daina.

Šventę vainikavo buvusio direktoriaus Virgilijaus Kančelskio į dangų paleisti balionai.

Šventę paruošė renginių organizatorė Stasė Grinienė, o jai talkino III g kl. mokiniai.

Socialinė pedagogė Diana Vaičiulienė
Sveikinimas abiturientams
Finansų studijos Šiauliuose

Nuolat girdime, jog finansų analitika, modeliavimas ir prognozavimas verslui, draudimui ar medicinai – ateinančio dešimtmečio geriausiai apmokamos specialybės.
 
Nesnausk! Rinkis FINANSŲ MATEMATIKOS studijas Šiaulių universitete* ir per 3,5 metų tapk vienu iš geidžiamiausių specialistų darbo rinkoje!

Plačiau apie studijų programą skaitykite ŠU tinklalapyje arba:  https://bit.ly/stojimasfm

Apie studijas mintimis dalinasi Šiaulių universiteto absolventai Gediminas ir Aistis – https://youtu.be/7jYztXj-JIs

*Vyriausybei įgyvendinant universitetų tinklo pertvarką, numatoma, kad nuo 2020 m. liepos 1 d. Šiaulių universitetas taps Vilniaus universiteto Šiaulių akademija.


Kodėl verta rinktis bakalauro studijas Šiaulių universitete?

 

Norinčius tapti savo srities specialistais kviečiame įgyti žinių ir gebėjimų ugdymo, humanitarinių, informatikos, socialinių, inžinerijos, matematikos mokslų, verslo ir viešosios vadybos srityse. Mokyklų karjeros specialistams, klasių vadovams tenka nelengva užduotis patarti, paskatinti, nukreipti palaikyti moksleivius karjeros planavimo klausimais.

Dalijamės nuorodomis ir priedais, kurių dėka galėsite susipažinti patys ir supažindinti moksleivius su studijų ir karjeros galimybėmis Šiaulių universitete:

Studijos Šiaulių universitete 2020 (studijų programų sąrašas, priėmimo sąlygos, kontaktai, laisvalaikio erdvės, papidomos veiklos po paskaitų ir kt.) – https://bit.ly/2xqtodL;
trumpi pristatomieje fimukai apie studijas (iki 1 min. 30 sek.) „Darome geriausiai!“, „Studijos Šiaulių universitete“ – https://bit.ly/2XfRGQd   (nuoroda aktyvi savaitę). 
karjeros orientavimo projektas „Verta rinktis“http://bit.ly/2x8J30p;
nuotolinės konsultacijos apie studijomis https://bit.ly/3fGuJOw;
• specialiai mokykloms skirta informacinė platforma – https://bit.ly/36n05Wj
• studijų pristatymas nuotoliniu būdu – mob. +370 696 65235; el. p. sonata.tenyte@su.lt
Kodėl verta rinktis bakalauro studijas Šiaulių universitete?
 • Valstybės finansuojamos vietos besirenkantiems ugdymo mokslų srities studijas.
 • Universitete vystoma materialinio skatinimo sistema:
  - galimybė pretenduoti į 300 Eur/mėn. tikslines stipendijas pretenduojantiems į ugdymo srities studijas;
  - galimybė pretenduoti į skatinamąsias ir mecenatų įsteigtas stipendijas;
  - pirmo kurso studentai gali siekti ir mecenato prof. K. Butkaus fondo ar pedagoginių studijų stipendijos;
  - galimybė pretenduoti į Šiaulių miesto savivaldybės steigiamas skatinamąsias stipendijas ir kt.
 • Lankstus požiūris į studijų organizavimą – dalis studijų vyksta nuotoliniu būdu, todėl galėsite laisvai planuoti savo asmeninį gyvenimą, papildomas veiklas.
 • 100 % tarpkultūrinė patirtis – aukštas studijų tarptautiškumo lygis, galimybė studijuoti, mokytis ir diskutuoti su aukštos kvalifikacijos Šiaulių universiteto ir kitų užsienio šalių dėstytojais, praktikos pasirinktose įmonėse, organizacijose.
 • Baigus studijas – sėkminga karjera darbo rinkoje ir galimybė gilinti žinias aukštesnėse studijų pakopose.
 • Inovatyvi infrastruktūra, kurioje rengiami minėtų mokslų sričių specialistai:
  - logopedijos laboratorija, multisensorinis kambarys, garso įrašų studija, išmanioji mokymo ir mokymosi laboratorija – SMART‘labor, profesinės reabilitacijos laboratorija ir kt.

  - Sveikatinimo, hipoterapijos ir sporto centre vykdomi tarpdisciplininiai sveikatinimo bei sveikatos ugdymo taikomieji tyrimai bei eksperimentinės plėtros veiklos.

  - moderni Biblioteka su naujausia įranga, skirta neįgalaus jaunimo integracijai į mokymosi procesą;

  -studentų mokslinėms veikloms,  moksleivių edukacijoms, savanorystei, miestiečiams ir miesto svečiams atviras Botanikos sodas ir kt.

Mielas abituriente, turi galimybę gauti papildomus balus!

NORI STUDIJUOTI universitete, bet nepavyko surinkti 5,4 konkursinio balo – NENUSIMINK.

RINKIS STUDIJUOTI VDU inžinerijos mokslų programas valstybės nefinansuojamoje vietoje ir GAUK PAPILDOMAI 1,4 BALO ir DAUGIAU.

TAI PASIEKTI GALI, jeigu TAVO penkių mokomųjų dalykų geriausių metinių įvertinimų ARITMETINIS VIDURKIS NE MAŽESNIS NEGU 7.

RINKIS vieną iš VDU Žemės ūkio inžinerijos fakulteto siūlomų studijų programų.

Daugiau informacijos https://zua.vdu.lt/fakultetai/zemes-ukio-inzinerijos-fakultetas/studijos/

el. paštu: zuif@vdu.lt arba tel. +370 687 83458

Fizinio-sveikatos ugdymo bakalauro studijas Vytauto Didžiojo Universitete, Kaune ir Vilniuje


11-12 klasės mokiniai siekiantys tapti fizinio-sveikatos-sporto pedagogais kviečiami registruotis į webinarą, kurio metu bus pristatoma VDU fizinio-sveikatos ugdymo studijų programa:

 • Data: Gegužės 28 d. 15 val;

 • Bus pristatyta VDU Fizinio-sveikatos studijų programą Kaune ir Vilniuje;

 • Aptartos galimybės studijuoti, stojimo sąlygos;

 • Bus aplankytos (virtualiai) sporto bazės, ir erdvės kurios yra paruoštos būsimiems studentams;

 • Webinaro metu pirmakursis Arūnas Gelažninkas - motokroso ir Dakaro ralio profesionalus lenktyninkas - papasakos, kodėl jis pasirinko būtent šią studijų programą;

 • 4 kurso studentas Rimvydas Balčiūnas pasidalins savo studijavimo patirtimi;

 • Webinarą ves VDU dėstytojai fizinio-sveikatos-sporto mokslo specialistai.
Registracija į webinarą yra būtina: https://forms.gle/8xvXos3DWSfAu1sL8


Daugiau informacijos: https://www.facebook.com/VDU.svietimo.akademija.


Virtualios moksleivių dienos@VDU

Artėjant kiek kitokiems nei įprasta valstybiniams brandos egzaminams, turbūt daugelio abiturientų galvose dūzgia įvairiausios mintys, susijusios su ateities pasirinkimais ir klausimu – ką daryti, kad priimtas sprendimas būtų teisingas?

Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) kviečia moksleivius dalyvauti Virtualiose moksleivių dienose. Nuo gegužės 21 d. iki birželio 4 d. vyksiančiuose susitikimuose su fakultetų atstovais moksleiviai galės daugiau sužinoti apie studijas universitete, susipažinti su studijų programomis, užduoti visus rūpimus klausimus. 

Į virtualius susitikimus kviečia VDU Švietimo akademija, Politikos mokslų ir diplomatijos, Teisės, Gamtos mokslų, Menų ir kiti VDU fakultetai. Susipažinti su susitikimų datomis ir užsiregistruoti į norimą susitikimą kviečiame čia

Taip pat, Vytauto Didžiojo universitetas siekdamas, kad priėmimas į studijas būtų paprastas kaip 2×2, kviečia abiturientus birželio 4 d. ir 11 d. dalyvauti virtualiuose susitikimuose ir sužinoti viską apie bendrąjį priėmimą į Universitetą 2020 metais. Registracija į susitikimus bus vykdoma nuo gegužės 25 dienos. Daugiau informacijos. 

Vytauto Didžiojo universiteto informacija

<< Atgal 11-20 iš 1181 Pirmyn >>

Canadian pharmacy mail order