Išsamiau:

Joniškio r. Žagarės gimnazija
Duomenys kaupiami
juridinių asmenų registre
Kodas 190565388
Kęstučio1, Žagarė
Joniškio r.
LT-84325
Tel./fax. 8-426 60872
zagaresgimnazija@gmail.com

Primename būsimų pirmokų tėveliams!
Padėka
Integruota pasaulio pažinimo ir robotikos pamoka „Kodėl Žemė vadinama Žydrąja planeta?

Pirmadienį trečiokai dalyvavo integruotoje pasaulio pažinimo ir robotikos pamokoje „Kodėl Žemė vadinama Žydrąja planeta?“. Mokiniai žiūrėjo filmą „Mūsų Planeta“, stebėjo video pamoką „Kaip sukonstruoti raketą?“, su animacinio filmuko Kurniuku skrido raketa. Ir pagaliau, patys konstravo raketas iš namuose turimų priemonių. Štai ką mokinukai sukonstravo! Gražu?

 

 

Pradinių klasių mokytoja metodininkė Daiva Navickaitė

LTVK išskirtinės sąlygos ir rėmimo programa stojantiesiems!

Kadangi stojantiesiem kilo klausimų ir neaiškumų, siunčiame papildytą informaciją dėl LTVK rėmimo programos, kuria esant galimybei galėtumėte pasidalinti.


DĖMESIO STOJANTIESIEMS! Ryšiumi su esama situacija šalyje, COVID – 19, pandemija bei karantinu, Lietuvos verslo kolegija atnaujina TIESIOGINIO priėmimo sąlygas.

Lietuvos verslo kolegijoje stojantiesiems nuo šiandien įsigalioja išskirtinės sąlygos ir rėmimo programa, teikiant prašymus studijoms į mokamas studijų vietas tiesioginio priėmimo metu iki birželio 1 d.

Stojantiesiems bus taikoma ši rėmimo programa:

12 klasės abiturientai, gali pildyti prašymus studijoms jau dabar į mokamas studijų vietas - https://www.ltvk.lt/lt/m/Stojantiesiems/prasymo-studijuoti-forma/ dar negavus brandos atestatų, pateikiant 10 – 12 klasių pažymių vertinimo formą patvirtintą mokyklos vadovo arba pavaduotojo ugdymui*, pildant motyvacijos vertinimo formą** su įsipareigojimu pabaigus 12 klasių pateikti vidurinės mokyklos baigimo brandos atestatą.

Ankstesnių metų nei 2020 baigimo abiturientai gali pildyti prašymus studijoms jau dabar į mokamas studijų vietas - https://www.ltvk.lt/lt/m/Stojantiesiems/prasymo-studijuoti-forma/  pildant motyvacijos vertinimo formą**, pateikiant vidurinės mokyklos baigimo brandos atestatą.

Visiems stojantiesiems, teikiant prašymus studijoms Lietuvos verslo kolegijoje, tiesioginio priėmimo metu iki birželio 1 d., bus taikoma 10 % nuolaida studijoms, VISAM studijų laikotarpiui. Labai gerai besimokantiems bus skiriamos MĖNESINĖS 150 eurų dydžio steigėjų vardinės stipendijos.

* 10 – 12 klasių pažymių vertinimo formą galite gauti kreipiantis el. paštais: rinkodara@ltvk.lt ir vilnius@ltvk.lt , karantino laikotarpiu formą gali užpildyti pats stojantysis ir pateikti be mokyklos vadovų patvirtinimo, pasirašytą formą pateikiant kartu su brandos atestatu;
 
** motyvacijos vertinimo formą galite gauti kreipiantis el. paštais: rinkodara@ltvk.lt ir vilnius@ltvk.lt , pridedant pagal LTVK priėmimo taisykles patvirtintus dokumentus, už kuriuos yra pridedami papildomi balai stojant;
 
*** galutinis minimalus stojančiojo konkursinis balas turi būti nežemesnis nei 4,3.
 
Daugiau informacijos - rinkodara@ltvk.lt

 

Kviečiame dalyvauti bakalauro programų „Politikos mokslai“ ir „Pasaulio politika ir ekonomika“ pristatyme būsimiems studentams


Pristatymas vyks gegužės 6 dieną (trečiadienį) / 15:00 val. video konferencijų platformoje.


Pristatymo metu išgirsite apie politologinių programų Vytauto Didžiojo universitete išskirtinumus ir turinį. Programas pristatys dėstytojas dr. Mindaugas Norkevičius. Pristatyme dalyvaus ir savo įžvalgomis dalinsis buvę programų absolventai - LR Komercijos atašė Kinijos Respublikoje Andrius Sankauskas, LR Seime dirbanti ir „Tesla“  kompanijos reklamai UK atstovaujanti Simona Kasmauskaitė bei rašytojas, reklamos agentūros „Whatabout“ vadovas Mantyvas Leknickas.

 Bakalauro programa „Politikos mokslai“ yra vykdoma lietuvių kalba, programa „Pasaulio politika ir ekonomika“ vykdoma anglų kalba.


Kviečiame užpildyti dalyvavimo formą, kad galėtume atsiųsti informaciją apie prisijungimą prie video konferencijos: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdqFNbM1ttM-96k_UN4eyy5sZodci8u6O1cWcO1aM9vFl3upg/viewform


Mokinių pasiekimai tarptautiniame konkurse „Olympis“

Smagu, kad mokiniai aktyviai dalyvauja tarptautiniuose edukaciniuose konkursuose. Siekdami skatinti mokinių domėjimąsi informacinėmis technologijomis, Olympis organizacinis komitetas pavasario sesijos visų klasių (1-12 kl.) mokiniams dalyvavimą informacinių technologijų konkurse dovanojo nemokamą. 

Dėl paskelbto karantino konkurse „Olympis“ mokiniai galėjo dalyvauti visuose konkursuose neišeinant iš namų.

Informacinių technologijų testus  sprendė 35 5-10 kl. mokiniai. Mokiniai, ne tik pasitikrino žinias, bet ir gavo 3 pirmo laipsnio diplomus ir medalį,  4 -  antro laipsnio diplomus,  6 - trečio laipsnio diplomus.

Džiaugiuosi, kad 8 klasės mokinys Daniel Cerezuela Petrusaitiene pateko į geriausiųjų respublikoje šimtuką ir užėmė 59 vietą. Pirmo laipsnio diplomais džiaugiasi ir šeštokas Edvinas Petkus bei aštuntokas Rokas Keturakis. Antrojo laipsnio diplomus iškovojo septintokai Aivikas Gricius, Skaistė Tautkaitė, devintokė Santa Devėnaitė ir Justina Petkutė, 3g kl.  Trečiojo laipsnio diplomus pasidalino aštuntokai Urtė Navickaitė ir Lukas Doviltis, devintokės Roberta Dragūnaitė, Rusnė Prokopenko, Eva Petrylaitė, dešimtokas Justas Stabrauskas.

Sveikinu visus dalyvius ir linkiu sėkmės dalyvaujant ,,Olympis 2020 – Rudens sesija“ konkurse.

 

Vida Paulauskienė, informacinių technologijų mokytoja-metodininkė

Lietuvos verslo kolegija, kaip socialiai atsakinga aukštoji mokykla reaguoja į susidariusią situaciją

DĖMESIO STOJANTIESIEMS! Ryšiumi su esama situacija šalyje, COVID – 19, pandemija bei karantinu, Lietuvos verslo kolegija atnaujina TIESIOGINIO priėmimo sąlygas.

 Lietuvos verslo kolegijoje stojantiesiems nuo šiandieną įsigalioja išskirtinės sąlygos ir rėmimo programa, teikiant prašymus studijoms į mokamas studijų vietas tiesioginio priėmimo metu iki birželio 1 d.

Stojantiesiems bus taikoma šį rėmimo programa:

12 klasės abiturientai, gali pildyti prašymus studijoms jau dabar į mokamas studijų vietas - https://www.ltvk.lt/lt/m/Stojantiesiems/prasymo-studijuoti-forma/ dar negavus brandos atestatų, pateikiant 10 klasių baigimo pažymėjimą, pildant motyvacijos vertinimo formą su įsipareigojimu pabaigus 12 klasių pateikti vidurinės mokyklos baigimo brandos atestatą.

Ankstesnių metų nei 2020 baigimo abiturientai gali pildyti prašymus studijoms jau dabar į mokamas studijų vietas - https://www.ltvk.lt/lt/m/Stojantiesiems/prasymo-studijuoti-forma/  pildant motyvacijos vertinimo formą, pateikiant vidurinės mokyklos baigimo brandos atestatą.

Visiems stojantiesiems, teikiant prašymus studijoms Lietuvos verslo kolegijoje, tiesioginio priėmimo metu iki birželio 1 d., bus taikoma 10 % nuolaida studijoms, VISAM studijų laikotarpiui. Labai gerai besimokantiems bus skiriamos MĖNESINĖS 150 eurų dydžio steigėjų vardinės stipendijos.

Daugiau informacijos - rinkodara@ltvk.lt
VšĮ Klaipėdos laivų statybos ir remonto mokykla

Kviečiame ir prašome užpildyti nuorodą dėl nuotolinės atvirų durų dienos.

 

Atmintinė „Kaip tu gali padėti sau“

Švietimo pagalbos departamento Psichologijos skyriaus specialistai parengė atmintinę mokiniams Kaip tu gali padėti sau!", kurioje pateikiama informacija, kaip mokiniai gali pasirūpinti savimi ir savo emocine gerove karantino metu. Atmintinė visada pasiekiama Nacionalinės švietimo agentūros interneto puslapyje skiltyje „Rekomendacijos".

,,Atvirų durų diena - ,,STUDIJOS-KARJERA'20“

 

<< Atgal 11-20 iš 1168 Pirmyn >>

Canadian pharmacy mail order