Joniškio r. Žagarės gimnazija
Duomenys kaupiami
juridinių asmenų registre
Kodas 190565388
Kęstučio1, Žagarė
Joniškio r.
LT-84325
Tel./fax. 8-426 60872
zagaresgimnazija@gmail.com

Sausio 13 -ąją minint

Laisvės gynėjų dieną minėdami 27-ąsias Sovietų Sąjungos agresijos metines Žagarės gimnazijos bendruomenė prisijungė prie akcijos „Atmintis gyva, nes liudija“ ir  uždegė atminties žvakutes 1991 m. sausio 13-ąją žuvusiems už Lietuvos Laisvę.  Ryte mokiniai pasidalino neužmirštuolės žiedeliu, kurį įsisegė, o  8 val. buvo užgesintos šviesos ir visuose languose dešimčiai minučių uždegtos atminties žvakutės. Pirmos pamokos metu mokytojai mokiniams priminė 1991 m. sausio įvykius ir pagerbė žuvusiuosius bei nukentėjusius valstybės gynėjus.

 

Po keturių pamokų mokiniai lydimi mokytojų padėjo gėlių prie paminklo žuvusiems už Tėvynės laisvę. Prie paminklo pasisakė istorijos vyr. mokytoja J. Mitrikienė, geografijos mokytoja metodininkė A. Kančelskienė. Prisiminimais apie tų dienų įvykius išgirstais iš senelių pasidalino 3 kl. mokinys S. Alejūnas ir 6 kl. mokinys D. Cerezuela. 


   

 

Šeštadienį kultūros centre vyko P. Vainonio knygos pristatymas, skirtas Laisvės gynėjų dienai. Gimnazijos mokiniai ir mokytoja S. Grinienė skaitė ištraukas iš pristatomos knygos.

                                         

                                       

Socialinė pedagogė Diana Vaičiulienė

Pagarbos bėgimas „Gyvybės ir mirties keliu"

Sekmadienį Vilniuje Žagarės gimnazijos lengvaatlečiai kartu su daugiau kaip 8000 žmonių dalyvavo tradiciniame tarptautiniame XXVII pagarbos bėgime „Gyvybės ir mirties keliu", kuris skirtas žuvusiems už Lietuvos laisvę 1991 metais pagerbti. Bėgime dalyvavo bėgikai iš 17 užsienio šalių. Jame taip pat dalyvavo Lietuvoje rezidentuojantys užsienio šalių ambasadoriai, kariai iš JAV, Vokietijos, Olandijos, Prancūzijos, Norvegijos, Kroatijos ir kitų valstybių.

 

 Bėgimas prasidėjo nuo žuvusiųjų poilsio vietos Antakalnio kapinėse ir driekėsi pagrindinėmis Vilniaus gatvėmis iki televizijos bokšto (distancijos ilgis - 9 km). Tradicija tapusio bėgimo tikslas - skiepyti meilę ir pilietinę pareigą Tėvynei kovoje už jos Laisvę ir Nepriklausomybę. Prieš bėgimą karinių dalinių atstovai, bėgimo organizatoriai ir svečiai padėjo gėlių prie žuvusiųjų Laisvės gynėjų kapų. „Gyvybės ir mirties keliu" bėgimai organizuojami ne tik Lietuvoje, bet ir kitose aštuoniose pasaulio šalyse.

„Ačiū“ sakymo diena

Sausio 11 d. švenčiama Tarptautinė žodžio „ačiū“ diena. Pagal nerašytą šventės tradiciją šią dieną draugams ir artimiesiems siunčiami atvirukai su padėkos žodžiais. Pasaulinė žodžio „ačiū“ diena atsirado JTO ir UNESCO iniciatyva. „Ačiū“ – tai mandagiausias žodis bet kokia pasaulio kalba.

 

Antrokai stengiasi būti mandagūs kasdien, tačiau šią dieną nutarėme paminėti ir mes rašydami atvirukus draugams, šeimos nariams, mokytojams, mokyklos darbuotojams. Vaikai noriai spalvino, dailino, piešė atvirukus, išreiškė dėkingumą vieni kitiems negailėdami AČIŪ... Visiems - AČIŪ... už pagalbą, gerumą, nuoširdumą,  geranoriškumą, skanų maistą valgykloje, įdomius renginius... ir už dar daugybę gerų dalykų... Gyvenkime nepamiršdami padėkoti vieni kitiems... buvo visiems smagu juos gauti. Vaikai labiau suprato, kad ,,ačiū“ sakymas nieko nekainuoja, tačiau yra stebuklingas žodis, padaro žmones laimingesnius.

Žodis ,,ačiū“ išsiskiria ne tik savo galia mūsų širdyse, bet ir savo rašyba. Tai vienintelis lietuviškas žodis su ypatinga galūne.

 Gyvenkime nepamiršdami padėkoti vieni kitiems...

Pradinių klasių mokytoja metodininkė Nijolė Vadapalienė

Kviečiame į sausio 13-osios paminėjimą
Kalėdinė popietė „Kelionė laiku“

Gruodžio 22 d. Žagarės gimnazijos mokiniai ir mokytojai palydėjo senus metus. Popietės tema buvo „Kelionė laiku“. 5-IV g klasių mokiniai keliavo nuo XIII a iki XXII amžiaus. „Laiko mašiną“ sukūręs profesorius Snaigius su TV pagalbos vedėja ir dviem kaimo „bobutėmis“  spaudė mygtukus ir perkėlė visus žiūrovus ir veikėjus iš vieno amžiaus į kitą.Klasėms buvo skelbiamas gražiausiai papuoštos klasės, senio besmegenio ir geriausio pasirodymo konkursai. Kalėdų senis apdovanojo šių konkursų nugalėtojus saldžiomis dovanėlėmis.Iš pačio ryto pradinių klsių mokiniai dalinosi kalėdiniu paštu ir sveikinimais, vaišinosi arbata ir pyragais, žaidė žaidimus, šoko.Mokinių taryba dar lapkričio mėnesį organizavo „Pyrago dieną“. Mokiniai buvo skatinami išsikepti pyragų ir jais prekiauti. Už surinktus „Pyrago“pinigus buvo nuspręsta nupirkti kalėdinių dovanėlių dešimčiai mokinių, iš nepasiturinčių šeimų. Mokinių tarybos nariai po kalėdinio karnavalo įteikė dovanėles su reikalingomis mokymo priemonėmis.

Daugiau nuotraukų iš Kalėdinės popietės galite pamatyti fotogalerijoje, arba paspaudę šią nuorodą:

Socialinė pedagogė Diana Vaičiulienė

Fotografijų konkurse „Mano atostogos gamtoje“
                        
 II gimnazijos klasės mokinė Filomena Urencaitė dalyvavo Joniškio ekologinio švietimo centro organizuotame fotografijų konkurse
„Mano atostogos gamtoje" ir laimėjo II vietą, buvo įteiktas padėkos raštas ir asmeninė dovanėlė.                                                                                                                                   

Chemijos vyr. mokytoja Renata Vaineikytė 

Pirmokai organizavo akciją „Kalėdos mažajam draugui“

Pirmokai organizavo akciją „Kalėdos mažajam draugui“. Pradinukai atnešė savo žaislų, knygučių, rūbelių. O prieš šv. Kalėdas pirmokai su dovanėlėmis apsilankė Žagarės vaikų lopšelio-darželio „Vyšniukas“ globos grupėje „Voveriukai“.

 

Vaikams padovanojo surinktas dovanas, kūčiukų maišelį, lietuvių liaudies pasakų, bei rankdarbių knygutes.

Ačiū pirmokams Viktorijai, Ugnei, Jurgiui,  trečiokams Karolinai, Mantui ir jų šeimoms, ketvirtokei Deimilei ir mokytojai Elenai už dalyvavimą šioje akcijoje.

Pirmokų mokytoja metodininkė Daiva Navickaitė

Pirmokai gimnazijoje atšventė pirmas savo šv. Kalėdas

Pirmokai gimnazijoje atšventė pirmas savo šv. Kalėdas. Į Kalėdinę vakaronę susirinko vaikai ir tėveliai. Pirmokai su muzikos mokytoja L. Margyte parodė muzikinę programėlę. O atėjus Kalėdų Seneliui, vaidino spektakliuką „Kas namelyje gyvena“. Kalėdų Senelis įteikė dovanas.

Pirmokų mokytoja metodininkė Daiva Navickaitė
12 pakopų

Gruodžio mėnesį mokinių taryba išleido laikraštį „12 pakopų“. Norintys paskaityti spauskite šią nuorodą:„12 pakopų“.


2017 m gruodžio 23 dieną Kaune vyko XIV-asis Kauno Kalėdinis bėgimas
2017 m gruodžio 23 dieną Kaune vyko XIV-asis Kauno Kalėdinis bėgimas bei Lietuvos bėgimo mėgėjų asociacijos paskutinis, XII-asis, tarpklubinės taurės etapas, į kurį susirinko gausus būrys bėgikų (apie 700) iš visos Lietuvos. Kaune startavo ir Žagarės gimnazijos jaunieji bėgikai. Dalyviai varžėsi 2.3, 5.8 ir 11.6 km nuotoliuose. Vaikai varžėsi įveikdami mažesnį ratuką kalvotais ir slidžiais Panemunės šilo takeliais ir grįžtant palei vaizdingąjį Nemuną, o vyresniųjų rato ilgis buvo 5.8 km po visą Panemunės šilą.


 2.3 km distancijoje mergaičių, gimusių 2005 m ir jaunesnių, grupėje aukso medalį iškovojo Adrija Prokopenko (rez. 11:48), sidabras atiteko Skaistei Tautkaitei (rez. 12:00). Penktą vietą laimėjo Fausta Steponaitytė (rez. 13:00). 2.3 km distancijoje berniukų, gimusių 2002-2004 m., grupėje šeštas atbėgo Lukas Danilevičius (rez. 9:57). Į dešimtukus savo amžiaus grupėse taip pat pateko Jonas Radionovas, Ernestas Kavoliūnas.


Visi bėgimo dalyviai, sėkmingai įveikę bėgimo nuotolius gavo atminimo dovanėles, medalius ir bėgimo sertifikatus bei galėjo susišildyti karšta arbata su sausainiais ir kūčiukais. Visiems prizininkams buvo įteikti atitinkamo laipsnio medaliai, taurės, kalendoriai ir raudonos kepuraitės. Po varžybų dalyviai galėjo 2 h mėgautis baseino ir pirtelės malonumais.


<< Atgal 11-20 iš 889 Pirmyn >>

Canadian pharmacy mail order