Išsamiau:

Joniškio r. Žagarės gimnazija
Duomenys kaupiami
juridinių asmenų registre
Kodas 190565388
Kęstučio1, Žagarė
Joniškio r.
LT-84325
Tel./fax. 8-426 60872
zagaresgimnazija@gmail.com

NASA misija „Pasiruoškite paleidimui“


LEGO Education ir NASA  dėkoja Joniškio r. Žagarės gimnazijai,
kad dalyvavo STEAM tyrinėjimų serijoje „Pasiruoškite paleidimui su NASA. STEAM mokymasis pasiekė naujas aukštumas! LEGO® Education susivienijo su NASA ir Artemis I (liet. Artemidė I) komanda, kad moksleiviai ir mokytojai galėtų sudalyvauti STEAM mokymosi serijoje, kuri tiesiogine to žodžio prasme – už šio pasaulio ribų. Pasiruoškite paleidimui – tai Artemis I misijos į Mėnulį technologijų, STEAM koncepcijų ir karjeros galimybių tyrimas. Mokytojai su savo mokiniais prisijungė prie visiškai naujos ir unikalios LEGO® kosmoso komandos ir jų Artemis I komandos kolegų ir 10 savaičių dalyvavo interaktyvaus skaitmeninio mokymosi kelionėje. Kiekvienos misijos metu mokiniai atsidūrė NASA inžinierių, mokslininkų ir, žinoma, astronautų vietoje. Per atviras pamokas mokiniai įgijo praktinių įgūdžių ir išsprendė panašias problemas, su kuriomis susiduria Artemis I komanda.

Fizikos ir informacinių technologijų mokytoja Asta Radžvilienė su savo klase sprendė užduotis ir susipažino su kosmoso tyrinėjimais, o dabar mes siūlome realiai susipažinti su kosmoso technologijomis! Turime prizą jauniesiems tyrinėtojams. Mūsų partneriai NanoAvionics kviečia tris aktyviausias klases pas save į ekskursiją susipažinti su kosmoso technologijų kūrimu iš arti! Ekskursijos būtų organizuojamos gegužės-birželio mėn., esant geresnei Covid situacijai šalyje.


Emocijų ir jausmų pamokėlė 3 klasės mokiniams

Lapkričio 26 dieną 3 klasės mokiniams vyko Emocijų ir jausmų pamokėlė, kurios metu buvo aptarta Baimė. Visuomenės sveikatos specialistė Irena Malinauskienė mokiniams papasakojo, kokių yra Baimių, kas yra Fobijos, Nerimas.

Socialinė pedagogė Diana Vaičiulienė paskaitė ištrauką iš Šarūnės Baltrušaitienės knygutės „Kaip zuikis jausmus pažino“. Diskutavo su mokiniais apie baimes ir kaip reikia jas nugalėti.

Mokiniai iš modelino lipdė voriukus ir bandė su jais „susidraugauti“, taip pat piešė savo emocijų veidukus, kurie atspindėjo vaikų dabartinę nuotaiką.Socialinė pedagogė socialinė pedagogė Diana Vaičiulienė
Pyrago diena Žagarės gimnazijoje

Lapkričio 25 dieną Žagarės gimnazijos savivaldos mokiniai organizavo „Pyrago dieną“. Mokiniai už simbolinę kainą pardavinėjo pačių keptus pyragus. Apklausos būdu bus sprendžiama, kam panaudoti surinktus pinigus.

Pyrago dieną organizavo mokinių savivalda
Akcija „Atšvaitą turi - matomas esi“

Lapkričio 18 dieną Žagarės gimnazijoje buvo vykdoma akcija „Atšvaitą turi - matomas esi“. Ši akcija skirta spręsti kasmetinę tamsaus paros meto problemą - vakarais gatvėse vaikai tiesiog nematomi. Atšvaitus nešiojame visi, vaikai dažnai juos pameta. Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Irena Malinauskienė organizavo šią akciją, dekoravo viršutinius drabužius specialia šviesą atspindinčia plėvele. Priemonėmis aprūpino Joniškio r. viesuomenės sveikatos biuras.


Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Irena Malinauskienė
Mokinių savarankiškas testavimas

Lapkričio 15 -19 dienomis gimnazijoje  profilaktiškai savikontrolės greituoju antigeno testu testavosi  203 mokiniai. Iš jų vienas mėginys teigiamas.

Džiaugiamės mokyklos bendruomene, kad aktyviai testuojasi – saugo savo ir aplinkinių sveikatą!

Tolerancijos dienos paminėjimas

Lapkričio 16 diena Tarptautinė tolerancijos diena Žagarės gimnazija kartu su Spalvoto veido koordinatore Vaida jungiamės prie Lietuvos Respublikos Televizijos ir tarptautinės vaikų draugystės iniciatyvos MATAU TAVE, kuri siekia priminti vaikams, kaip svarbu būti draugiškiems vieniems su kitais, priimti skirtumus ir kviečia šią draugystę išreikšti per bendrą šokį. Mūsų svečiai Žagarės specialioji mokykla.

Šokį galite pamatyti Žagarės gimnazijos Facebook puslapyje, arba paspaudę šią nuorodą.


Klasės valandėlės metu mokiniai piešė plakatus „Tolerancijos miestas“, diskutavo „Kas yra Tolerancija“.Socialinė pedagogė Diana Vaičiulienė
Vaikų svajonės

Mielieji!

ŠIANDIEN startuoja pats gražiausias, pats tyriausias KALĖDINIŲ DOVANŲ projektas!

  www.vaikusvajones.lt, jūsų laukia ypatingi, nuoširdūs mažųjų svajotojų surašyti norai.

Mes jums norime palinkėti atrasti laiko. Laiko išpildyti tokią ypatingą, tokią laukiamą mažos širdelės svajonę! Padarykime viską, kad prieš prasidedant pačioms gražiausioms metų šventėms, prie stalo susėstume išpildę visas svajones.

  www.vaikusvajones.lt

O mylinčius mus už tai ką darome, kviečiame paremti Vaikų svajones, nes tai suteikia mums sparnus šiandien padaryti dar daugiau darbų nei vakar. Patogiausius rėmimo būdus rasite čia: https://vaikusvajones.lt/parama

Mokinių savarankiškas testavimas

Lapkričio 5 -12 dienomis gimnazijoje  profilaktiškai savikontrolės greituoju antigeno testu testavosi  309 mokiniai. Visi mėginiai neigiami.

Džiaugiamės mokyklos bendruomene, kad aktyviai testuojasi – saugo savo ir aplinkinių sveikatą!

2021m. ES programavimo savaitė


Spalio 9-24d vyko ES programavimo savaitė – visuomeninė iniciatyva, kurią vykdo savanoriai, o remia Europos Komisija. #CodeWeek renginį gali organizuoti ir įtraukti jį į codeweek.eu žemėlapį visi (mokyklos, mokytojai, bibliotekos, programavimo klubai, įmonės, valdžios institucijos ir t. t.). Šios iniciatyvos tikslas yra populiarinti programavimą, parodyti, kaip žmonės gali įgyvendinti idėjas programuodami, susipažinti su programavimo įgūdžiais ir suburti motyvuotus žmones mokytis.

Programavimo savaitėje aktyviai dalyvavo ir Žagarės gimnazijos moksleiviai moksleiviai. Robotikos būrelio nariai konstravo mėnuleigius ir kosmines stotis su Lego Wedo 2 robotais, 5-ai džiaugėsi kūrybiniai darbais piešimo programa, IIg programavo C++ kalba.

Robotikos būrelio moksleivių – antrokų komandos laukia naujas iššūkis.  Dalyvausime FIRST LEGO League (FLL) – robotų varžybose, vykstančios visuose pasaulio žemynuose, beveik 80-yje pasaulio šalių. Varžybų partneriai – rėmėjai – Go Vilnius , #Vilnius 700 robotiada, artėjančio Vilniaus 700 metų jubiliejaus proga kvietė įsitraukti kuo daugiau komandų ir pirmosioms 40 kompensavo registracijos mokestį - 150 eurų.   Nekantriai laukiame naujo varžybų rinkinio ir ruošiamės naujoms turiningoms veikloms.

Fizikos, informacinių technologijų mokytoja metodininkė Asta Radžvilienė

DIENA BE UNIFORMOS

   Spalio 29 d. (penktadienį) mokinių savivalda organizavo „Dieną be uniformos“. Aprangos kodas – Helovyno  kostiumas, makiažas. Mokiniai, pasipuošę įdomiais, šiurpą keliančiais kostiumais, įsiamžino prie foto sienelės. Pertraukų metu grojo helovyniška muzika. O mokyklos pagrindinį įėjimą puošė kiekvienos klasės išskaptuoti ir šviečiantys moliūgai.

Daugiau nuotraukų galite pamatyti paspaudę šią nuorodą...

 Mokinių savivaldos kuratorė Justė Puipaitė-Žabarauskienė

<< Atgal 11-20 iš 1323 Pirmyn >>

Canadian pharmacy mail order