Joniškio r. Žagarės gimnazija
Duomenys kaupiami
juridinių asmenų registre
Kodas 190565388
Kęstučio1, Žagarė
Joniškio r.
LT-84325
Tel./fax. 8-426 60872
zagaresgimnazija@gmail.com

Šiaulių P. Višinskio bibliotekoje vyko Respublikinis edukacinis- kultūrinis renginys ,,Laiko ženklai“

Lapkričio 22 dieną Šiaulių P. Višinskio bibliotekoje vyko Respublikinis edukacinis- kultūrinis renginys ,,Laiko ženklai“. Šimtmečio asmenybės ir faktai", kuriame dalyvavo mūsų mokyklos gimnazistai. Susidomėję klausėmės VU Istorijos fakulteto doktoranto D. Indrišonio pamokos ,,Gyvoji istorija ", skirta A. Ramanauskui - Vanagui. Jis mums, žagariečiams, pateikė viltingą žinią, kad yra galimybė rasti Barboros Žagarietės palaikus. Dalyviai pristatė įvairios stilistikos darbus, skirtus Lietuvos , Lietuvos kariuomenės ir skautų judėjimo, Vydūno, S. Daukanto šimtmečiams.

Daugiausiai darbų buvu skirta Tėvui Stanislovui. Apie šią neeilinę asmenybę kalbėjo ir filmą pristatė IV g klasės mokinės Eva Slančiauskaitė ir Ginta Sakalauskaitė ( konsultavo mokytojos A. Kančelskienė ir V. Arlauskienė).

Apie Lietuvos Sąjūdžio iniciatyvinę grupę  Žagarėje kraštotyrinę medžiagą pristatė Elvina Mikalauskaitė ir Justas Pamparas (konsultavo mokytoja A. Kančelskienė). 

Metodinėje dienoje minėjome svarbiausias šimtmečio asmenybes ir datas, patobulinome bendrakultūrines kompetencijas.

 Nuotraukoje Žagarės gimnazijos mokiniai ir mokytojos su D. Indrišoniu, VU Istorijos fakulteto doktorantu.

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Vilija Arlauskienė

 

Knygų pristatymo konkursas

Lapkričio 9 dieną mūsų gimnazijos trečiokai vyko į Joniškio J. Avyžiaus biblioteką, dalyvauti knygų pristatymo konkurse. Pasirengėme ir pristatėme miesto bibliotekininkės A. Jonuitytės  rekomenduotą knygelę „Aštuonetas iš Trepsės namų“. Ją parašė mūsų kraštietis Jonas Avyžius.

Joniškyje gerai pasirodėme, pamatėme kitų pristatymus ir mus išrinko vykti į Šiaulių P. Višinskio viešąją biblioteką.

Lapkričio 15 dieną nuvykome į Šiaulius, į finalinį knygų pristatymo konkursą P. Višinskio biblioteką. Ten labai gražioje, iškilmingoje aplinkoje klausėmės muzikos, stebėjome kitų vaikų pasirodymus.

Pasirodėme ir mes, žiuri komisija mus ne tik pagyrė, tačiau gavome ir pamokymų, kurie bus naudingi ateity.

Grįžtant namo užsukome prie Talšos ežero, nes ten patinka Lapė, akmenų labirintas, pabaisa.

Konkursas patiko, įgijome patirties, žadame dalyvauti ir kitąmet.

Pradinių klasių mokytoja metodininkė Nijolė Vadapalienė

Renginys „Paguodos skrynelė”

Lapkričio 9d. 4 klasės mokiniai dalyvavo renginyje „Paguodos skrynelė, kurį pravedė visuomenės sveikatos priežiūros specialistė I. Malinauskienė.

                                          

Renginio pagrindinis tikslas – supažindinti moksleivius su įvairiomis emocijomis, kalbėtis su vaikais apie jausmus – džiaugsmą, liūdesį, baimę, pyktį. Buvo skaitoma pasaka apie Skrynelę, Baimę, Pyktį, Liūdesį. Vaikai puikiai įvertino, kaip jaučiasi pasakos veikėjai, ką jiems tuo metu reikėtų daryti, diskutavo,kaip elgtųsi patys.

 

Užsiėmimo metu ketvirtokai patys lankstė ir dekoravo iš anksto parengtus kartoninės dėžutės maketus – „paguodos skryneles“, į kurias dėjosi jiems emociškai svarbius daiktus. Aplankius blogai nuotaikai, vaikai galės atsidaryti šias skryneles, apžiūrėti ten sudėtus daiktus bei prisiminti su tais daiktais susijusias šiltas ir laimingas akimirkas.

 

Tokia pamokanti istorija parinkta neatsitiktinai – joje daugybė emocijų, kurias išgyvena ir šiuolaikiniai vaikai.

 

Pradinių klasių mokytoja metodininkė Virginija Briedienė

Džiugi žinia mokiniams ir pedagogams: gaukite 5 vnt. „Office 365 ProPlus“ licencijų nemokamai!

Džiugi žinia mokiniams ir pedagogams: gaukite 5 vnt. „Office 365 ProPlus“ licencijų nemokamai!Kviečiame visus mokinius ir pedagogus naudotis proga, registruotis Švietimo portale www.emokykla.lt ir gauti net penkias nemokamas Microsoft „Office 365 ProPlus“ licencijas savo reikmėms.Jums tereiks užsiregistruoti Švietimo portale (registracijos kortelėje pasirinkite mokinio ar pedagogo tipą, suveskite realius duomenis lietuviškomis raidėmis, nes bus atliekami tikrinai su registrų duomenimis), patvirtinkite naudotoją (į registracijos metu nurodytą pašto dėžutę gausite laišką su patvirtinimo nuoroda) ir po 30 min gausite instrukcijų laišką, kuriame bus nurodyti visi veiksmai, kuriuos turėsite atlikti norint atsisiųsti programinę įrangą.

Drąsiai registruokitės ir naudokitės suteikta galimybe! Tobulinkite klasės draugų ir visų mokyklos mokinių bei pedagogų bendradarbiavimą naudodami nemokamus našumo įrankius.

Taip pat kviečiame jungtis prie mūsų Facebook puslapio, kuriame jau yra susibūrusi nemaža bendruomenė https://www.facebook.com/eMokykla/ .

Skelbimas Office 365 ProPlus mokytojams        Skelbimas Office 365 ProPlus mokiniams

„Halloween party” diskoteka 2018

2018 m. spalio paskutinį penktadienį Žagarės kultūros centre dėjosi keisti dalykai – sutemus pradėjo šmirinėti keisčiausios ir siaubą keliančios būtybės...

Vėliau paaiškėjo, kad tai IIag kl. mokinių surengta “Halloween party” diskoteka.

Diskotekoje susirinkusieji mokiniai ne tik šoko, bet ir buvo nominuojami. Išrinkti gražiausi bei šiurpiausi kostiumai, šokių karalius ir karalienė, geriausias šokėjas.

Vakarėlis buvo siaubingai linksmas! Visi kartu šoko, dainavo ir daug šypsojosi.

Labai džiugu, kad ši neįprasta lietuviams  šventė po truputį, tampa mūsų tradicija.

Mokytojai, kurie budėjo, taip pat buvo apdovanoti padėkos raštais.

IIag  kl. mokiniai

Pradinukai palydi Rudenėlį

Prieš atostogas pradinukai darė Rudenėlio palydas. Mažieji pirmokėliai komandose gamino ežiukus-obuoliukus, kūrė darbeliams pavadinimus ir dėliojo parodėlę.

 

Antrokai kūrė knygutę „Daržovės-vitaminai“, ragavo atsineštas mišraines, mamų keptus pyragus. Trečiokai dalyvavo daržovių, vaisių viktorinoje „Taip ir ne“, o vakare šventė Heloviną. Ketvirtokai vaikščiodami po Žagarės apylinkes, grožėjosi rudenio spalvomis.

  

Visą savaitę, pirmojo aukšto koridoriuje, galėjome matyti pradinukų sukurtus darbelius iš Rudenėlio aruodo, nupieštus rudeniškus piešinius. Smagu!

Pradinių klasių mokytoja metodininkė Daiva Navickaitė

„Tyrėjų naktis“ Žagarės gimnazijoje

Tyrėjų naktis kasmet vyksta daugiau nei 30 Europos šalių, daugiau nei 300 Europos miestų, su tikslu didinti mokslininkų pripažinimą visuomenėje ir sudaryti galimybę iš arti susipažinti su jų darbais ir pasiekimais.

Tyrėjų nakties renginiai jau septinti metai vyksta Žagarės gimnazijoje. Šiais mokslo metais organizuota išvyka klausytis briedžių riaumojimo, tyrėjų naktis Žagarės dvaro rūmuose.

Kaip ir kasmet septintokai rungėsi protmūšyje. Moksleiviai pasidalino į tris komandas. Septintokai atsakinėjo į įvairius klausimus susijusius su gamtos reiškiniais, astronomija. Ar žinote, kad „11+2=1“ tai prietaisas, kurį kasdien matome ir naudojame, sugebate atpažinti svogūno ląstelę ar vandens kristalą? Moksleivių žinios ir noras įveikti užduotis džiugina. Dalis laimėjusių atstovaus progimnaziją rajoniniame konkurse – protmūšyje „Gamtos kodų labirintai“. Sėkmės Jiems!

 

 Fizikos ir informacinių technologijų mokytoja metodininkė Asta Radžvilienė

Kvietimas tėveliams
Skaistgirio gimnazijoje vyko rajoninė prevencinė stovykla „Snaigė“

Skaistgirio gimnazijos mokytoja, SJK prezidentė Edita Burbienė pakvietė Žagarės gimnazijos 10-14 metų moksleivius į organizuojamą prevencinę stovyklą „Snaigė“. Stovykloje dalyvavo Skaistgirio gimnazijos mokiniai, Joniškio „Saulės“ pagrindinės mokyklos mokiniai.


Stovykloje vyko užsiėmimai, kurių metu formuojamas atsparumas bendraamžių spaudimui pradėti vartoti svaigalus, užbėgama už akių galimam mokinių pasirinkimui, kurį gali įtakoti nemokėjimas atsispirti ar tiesiog neįvertinti žalingo poveikio.

Stovyklos metu jaunimas smagiai leido laiką, šiltai bendravo, šoko, rengė pasirodymus, dirbo grupėse. Gerai praleistas savaitgalis, nauji draugai ir įgyta nauja patirtis manau uždegė mūsų gimnazijos moksleives įsijungti į prevencinę veiklą.

Socialinė pedagogė Diana Vaičiulienė
Joniškio rajono metų mokytoja 2018 Asta Radžvilienė

Metų mokytojo vardas teikiamas kiekvienų metų spalio mėnesį Mokytojo dienos paminėjimo iškilmėse. Metų mokytojų titulą pelniusių pedagogių  laukia kelionė į Briuselį.

Šiemet dėl metų mokytojos titulo rinkimuose dalyvavo fizikos ir informacinių technologijų mokytoja Asta Radžvilienė. Metų mokytojo finaliniame etape varžėsi dešimt rajono mokytojų.

Konkursui kiekviena ugdymo įstaiga pristatė po vieną kandidatą. Už juos buvo balsuojama socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje Joniškio rajono Metų Mokytojo rinkimai arba TS- LKD Joniškio skyriaus būstinėje. Konkurso iniciatorė – LR Seimo narė Gintarė Skaistė.

Sveikiname kolegę Astą iškovojus rajono Metų Mokytojos vardą.

<< Atgal 11-20 iš 971 Pirmyn >>

Canadian pharmacy mail order