Joniškio r. Žagarės gimnazija
Duomenys kaupiami
juridinių asmenų registre
Kodas 190565388
Kęstučio1, Žagarė
Joniškio r.
LT-84325
Tel./fax. 8-426 60872
zagaresgimnazija@gmail.com

Konkursas ,,Sakau žodį paraidžiui“

Gegužės 16 d. Joniškio rajono švietimo centre vyko konkursas ,,Sakau žodį paraidžiui“. Konkurse dalyvavo pirmos klasės  mokinės: Viktorija Šilianskaitė ir Ugnė Šutkutė, trečios klasės mokinė Karolina Grigonytė.

   

Dėkoju mokinukėm už dalyvavimą konkurse, už parodytas žinias ir gerą nuotaiką.

 Spec.pedagogė Rasma Biliūnienė

Kviečiame į renginį skirtą Šeimos dienai

Latvijos mokiniai dalyvavo integruotoje robotikos-istorijos-fizikos pamokoje „Lenktyninių automobilių istorija ir evoliucija”

Balandžio 27 d. į Žagarės gimnaziją   atvyko Latvijos Respublikos Augstkalnės  vidurinės mokyklos informatikos ir biologijos  mokytojai ir dalis 6 - 8 klasės mokinių, kurie dalyvavo integruotoje  robotikos-istorijos-fizikos pamokoje „Lenktyninių automobilių istorija ir evoliucija”.

Moksleiviams buvo papasakota apie pirmuosius lenktyninius automobilius. Jie aktyviai diskutavo,  kaip keitėsi ir didėjo jų greitis. Moksleiviai patys konstravo lenktyninius automobilius, lenktyniavo ir  juos tobulino.

 

Greitai prabėgo integruota pamoka.  Augstkalnės vidurinės mokyklos moksleiviai ir mokytojai žavėjosi moksleiviams suteiktomis ugdymo galimybėmis ir  priemonėmis,  klasės įrangos pritaikymu robotikos užsiėmimams. Kolegos iš Augstkalnės norėtų dar bent vieno edukacinio užsiėmimo šiais mokslo metais.

 

Robotikos pamoką vedė fizikos- robotikos mokytoja metodininkė Asta Radžvilienė, iš ir į latvių kalbą vertė  specialioji pedagogė  Rasma Biliūnienė.

Mokytoja metodininkė Asta Radžvilienė

Kviečiame į susitikimą su Europos Parlamento naria dr. Laima Andrikiene


Pirmasis rajoninis informacinių technologijų konkursas

Balandžio 30 d. Joniškio „Aušros“ gimnazijoje vyko pirmasis rajoninis informacinių technologijų konkursas. Mūsų gimnazijos, 9-10 kl. mokiniai, Paulina Kristinytė, Justina Petkutė, Ema Veikalaitė, Kamilė Valytė, Vilija Miežytė ir Domas Šimaitis, šiame konkurse išbandė savo jėgas.

 

Konkurso užduotys buvo neįprastos ir įdomios. Mokiniai šių užduočių nepabūgo ir puikiai su jomis susidorojo. Vienai iš Žagarės gimnazijos komandų (Paulina Kristinytė, Justina Petkutė, Domas Šimaitis) pavyko užimi 3-ią vietą. Mokiniai parsivežė gerus įspūdžius, bei tikisi tolimesnės sėkmės ateityje.

                                  

Informacinių technologijų mokytoja metodininkė Asta Radžvilienė

„Pavasario krosas Mažeikiuose – 2018“

Balandžio 27 d. patys jauniausieji Žagarės gimnazijos bėgikai dalyvavo tarptautiniame tradiciniame pavasariniame bėgime – „Pavasario krosas Mažeikiuose – 2018“. Varžybos vyko vaizdingoje Juodpelkio parko poilsio zonoje. Nepabūgę stipraus vėjo bėgime dalyvavo šios sporto šakos entuziastai iš Lietuvos ir svečiai iš užsienio – tarptautinio mainų projekto „Count Me In“ dalyviai.

 

Bėgikai varžėsi dešimtyje amžiaus grupių. Atskirai buvo apdovanoti jauniausias ir vyriausias varžybų dalyviai. 9-10 metų berniukų grupėje 500 m bėgimo nuotolyje visas tris vietas laimėjo mūsų gimnazijos atstovai – aukso medalis ir taurė atiteko Aisčiui Grikiui, sidabru pasipuošė Lukas Veikalas ir Kajus Sebežinkovas, kurie finišo liniją kirto vienodai. 9-10 metų mergaičių grupėje aukso medalį ir taurę iškovojo Kristina Goštavičiūtė, bronzos medalis atiteko Saulei Kragaitei. 11-12 metų mergaičių grupėje 1000 m bėgimo nuotolyje antrąją vietą iškovojo Adrija Prokopenko. 40 + vyrų grupėje 4000 m distancijoje antras taip pat liko treneris Ruslanas Prokopenko (15 min 25 sek).

„Šuolininko diena - 2018”

Balandžio 26 d Kuršėnuose vyko Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijos sporto klubo „Savi” šuolio į aukštį varžybos – „Šuolininko diena - 2018”. Čia puikiai pasirodė dvi Žagarės gimnazijos auklėtinės, abi pelnė pirmąsias vietas ir iškovojo aukso medalius. 2003-2004 m gimusių merginų grupėje pirmąją vietą iškovojo Rusnė Prokopenko (1,30 m). 1999-2000 m gimusių merginų grupėje taip pat nepralenkta liko Aušrinė Peleckytė (1,45 m). Varžybų nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijos sporto klubo „Savi” medaliais.  Sportininkai, pasiekę absoliučiai geriausius rezultatus vaikinų ir merginų grupėse, buvo apdovanoti sporto klubo „Savi” taurėmis.

Absoliučiai geriausią rezultatą merginų tarpe pasiekė ir taurę iškovojo mūsų gimnazijos sportininkė - Aušrinė Peleckytė.

Susitikimas su rašytoju, poetu Dariumi Rekiu

Balandžio 26 dieną Žagarės miesto bibliotekoje vyko susitikimas su rašytoju, poetu  Dariumi Rekiu. Renginio metu buvo pristatyta svečio išleista knyga „Kaip kukiai su gruzdžiais kovojo”. Tai smagi, nuotaikinga istorija apie draugystę, drąsą ir kelionę. Susitikime su rašytoju  dalyvavo Žagarės gimnazijos 2 ir 3 klasės moksleiviai.

 

Rašytojas vaikams papasakojo apie save ir savo veiklą, atsakinėjo į moksleivių klausimus, pasakojo apie savo vaikystę, ateities planus. Kartu su moksleiviais inscenizavo  ir žaidė. Tačiau labiausiai moksleivius sudomino tai, kad rašytojas gyvena Joniškio rajone, Gaižaičių kaime ir yra pažįstamas net keliems klasės draugams.

 

Moksleiviai turėjo progą  įsigyti  knygutes su rašytoju palinkėjimu ir parašu.

Pradinių klasių mokytoja metodininkė Virginija Briedienė

Pirmokėliai pirmą kartą dalyvavo akcijoje „Darom 2018“

Pirmokėliai pirmą kartą dalyvavo akcijoje „Darom 2018“. Vaikai nešini šiukšlių maišais patraukė į kovą su šiukšlėmis. Rinkome popierius, plastiką, stiklą, vėliau rūšiavome į konteinerius. Didžiausias mūsų radinys – kažkieno užmirštos, pamestos slidės.

 

Naudingas ne tik šiukšlių rinkimas, bet ir pirmųjų pavasario žiedų radimas ir pažinimas.

Smagu darbuotis visiems kartu!

 

                                     

Pirmokų mokytoja metodininkė Daiva Navickaitė

„Sveikatą stiprinančių mokyklų banga per Lietuvą 2018“


Žagarės gimnazija prisijungė prie nacionalinio renginio „Sveikatą stiprinančių mokyklų banga per Lietuvą 2018“. Renginys organizuotas minint sveikatą stiprinančių mokyklų veiklos 25 - metį.
Balandžio 19 dieną mokykloje vyko mini projektai. Balandis sveikatos - švaros mėnuo. Pradinių klasių mokiniai tvarkė mokyklos teritoriją.
5 - I g klasių mokiniai buvo sukviesti į gimnazijos sporto aikštelę, kur vyko sportinės estafetės. Tarp klasių vyko komandinės kovos. Stipriausi išbandė savo jėgas virvės traukime. Sveikatos stiprinimo renginys užsibaigė „sveikatos traukinuku“, gera nuotaika ir smagiai praleistu laiku.


 

 

Organizuoti renginį padėjo biologijos mokytoja D. Skirienė, kūno kultūros mokytojas V. Petryla, Joniškio r. visuomenės sveikatos priežiūros specialistė I. Malinauskienė, soc. pedagogė D. Vaičiulienė.

Daugiau nuotraukų iš renginio galite pamatyti paspaudę šią nuorodą:

Joniškio r. visuomenės sveikatos priežiūros specialistė I. Malinauskienė<< Atgal 11-20 iš 935 Pirmyn >>

Canadian pharmacy mail order