Joniškio r. Žagarės gimnazija
Duomenys kaupiami
juridinių asmenų registre
Kodas 190565388
Kęstučio1, Žagarė
Joniškio r.
LT-84325
Tel./fax. 8-426 60872
zagaresgimnazija@gmail.com

Joniškio rajono lengvosios atletikos pirmenybės
Gasčiūnuose birželio 4 d vyko Joniškio rajono lengvosios atletikos pirmenybės. Varžybose nebuvo amžiaus grupiü, jose galėjo dalyvauti visi buvę ir esami Joniškio rajono gyventojai. Jose puikiai pasirodė buvę ir esami Žagarės gimnazijos auklėtiniai. Net tris medalius iškovojo Gintarė Misevičiūtė, kuri 3 kg rutulio stūmimo sektoriuje buvo antra (11,37 m), 400 m bėgimo takelyje ji laimėjo taip pat sidabro medalį, o 100 m bėgime jai atiteko bronza! Taurę ir aukso medalį 3000 m bėgime iškovojo Egidijus Balsys (11 min 06 sek), sidabras atiteko treneriui Ruslanui Prokopenko (11 min 49 sek), o bronza - Aleksandrui Mirončuk (12 min 52 sek). 1000 m bègimo takelyje trečià vietã iškovojo Airidas Mituzas (3 min 26 sek). Šuolio į aukštį sektoriuje trečias taip pat liko Laurynas Laukutis (1,65 m)
Žagarės gimnazijos mokinių būrys kartu su Žagarės gimnazijos mokytojais pasitiko aktyviai ir prisijungė prie pasaulio lietuvių bėgimo – 5 už Lietuvą

Pirmąjį vasaros savaitgalį gausus Žagarės gimnazijos mokinių būrys kartu su Žagarės gimnazijos mokytojais pasitiko aktyviai ir prisijungė prie pasaulio lietuvių bėgimo – 5 už Lietuvą. Žagariečiai pasipuošė tautine simbolika ir su trispalvėmis vėliavomis vieningai ir draugiškai įveikė apsibrėžtą distanciją bei įrodė sau ir kitiems, kad esame vieninga, draugiška, sveika ir laiminga tauta. Toks ir yra šio renginio vienas iš siekių. 5 už Lietuvą - tai renginys, vienijantis visus pasaulio lietuvius, kuris buvo inicijuotas Estijos ir Suomijos lietuvių jaunimo asociacijų. Ši iniciatyva organizuojama jau ketverius metus iš eilės.

Pirmąjį birželio sekmadienį įvairiose užsienio šalyse (daugelyje Europos šalių, JAV, Kanadoje, Indijoje, Australijoje, Naujoje Zelandijoje, Kinijoje, Pietų Afrikos Respublikoje ir kitose valstybėse) judėjimo laisvę pamilę tautiečiai organizuoja ir dalyvauja simboliniame 5 kilometrų bėgime.

Prisimindami tėvynę ir kartu sportiškai (bėgdami ir eidami) praleidžia sekmadienį, linkėdami Lietuvai būti sveikai, aktyviai, kūrybingai ir vieningai. Renginio tikslas – pilietiško ir aktyvaus lietuvio įvaizdžio užsienyje kūrimas, tautiečių bendradarbiavimo ir vienybės skatinimas.

Olimpinės dienos deglas šiemet liepsnojo Alytuje

Olimpinės dienos deglas šiemet liepsnojo Alytuje. Daugiau kaip 40 hektarų plote čia įsikūrė ištisas aktyvaus laisvalaikio ir sporto miestelis. Čia sportiškai, energingai, aktyviai, emocingai dieną praleido ir Žagarės gimnazijos auklėtiniai.

 

Stendai, aikštelės, išbandymų trasos, pirmą kartą Lietuvoje buvo pristatytas pripučiamų kliūčių ruožas ir renginio pabaigoje – „ Lilas@Innomine“ grupės koncertas. Joniškio sporto centro auklėtiniai pirmiausia prasibėgo lietuvišką olimpinę mylią, o tada jau prasidėjo „laisva“ programa: kas bėgo 5 km, kas dalyvavo „Cross-training challenge“ turnyre, kas šiaip bandė visas rungtis iš eilės (rungčių buvo virš 40) ir rinko taškus į dalyvio pasą, o vėliau tuos taškus buvo galima pasikeisti į puikius prizus: Olimpinės dienos marškinėlius, medalius, „LTeam“ kuprines, Audimas kepuraites ir net profesionalius lėkščiasvydžio diskus.

 

Žagarės gimnazijos auklėtiniai puikiai pasirodė „consept2“ (irklavimo varžybose), kur iki 14-os metų mergaičių grupėje pirmąją vietą iškovojo Gintarė Misevičiūtė (300 m – 1 min 07 sek), antroji vieta atiteko Rusnei Prokopenko (300 m – 1 min 08 sek) ir trečioji vieta – Elvinai Mikalauskaitei (300 m – 1min 15 sek). Vyresnių merginų grupėje antrąją vietą laimėjo Viltė Prokopenko (1 min 02 sek).

Berniukų iki 14-os metų tarpe antrą vietą laimėjo Aironas Zubkovas (500 m – 1 min 52 sek). puikius prizus ir gražuoles taures vaikai laimėjo ir „Crossfit training challenge“ varžybose: mergaičių tarpe nugalėtojomis tapo vėl visos žagarietės: pirma vieta – Gintarei Misevičiūtei, antra – Rusnei Prokopenko ir trečia – Robertai Šilianskaitei. Vaikinų tarpe antrą vietą laimėjo Airidas Mituzas.

   

Sveikatingumo diena „Judėk daugiau, valgyk sveikiau“

Birželio 1 d. Žagarės gimnazijos bendruomenė, mokiniai, mokytojai, tėvai ir Joniškio visuomenės sveikatos priežiūros biuras organizavo sveikatingumo dieną „Judėk daugiau, valgyk sveikiau“.Iš ryto mokiniai išklausę instruktažų, kaip saugiai elgtis gamtoj,e ir po pusvalandžio patraukė pėstute iš  gimnazijos kiemo į Žvelgaičio ežero poilsio zonos aikšteles.

 

Sveikatingumo dieną pradėjo aerobika, kuriai vadovavo šokių mokytoja Rita Raubickienė. Po mankštos mokiniai pasiskirstė po įvairias rungtis. Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Irena Malinauskienė pakvietė  Joniškio visuomenės sveikatos priežiūros biuro koleges, kurios atsivežė Šiaurietiško ėjimo lazdų, taip pat įvairios įrangos lauko žaidimams. Kol vieni mokėsi  šiaurietiško ėjimo, kiti galėjo išbandyti taiklumą mėtydami į smiginį,o „lėkštes“ -i į tinklelį, „kopetėlių“ rungtyje reikėjo užmesti virvutę ant kopetėlių, taip pat buvo mėtomi baudiniai. Rungtis atliko ne tik mokiniai, bet ir mokytojai, tėveliai. Smagiausia rungtis buvo virvės traukimas, čia  daugiausia kilo emocijų. Kol klasių kapitonai išėjo ieškoti lobio, likę klasės draugai ruošė sveikuolišką patiekalą. Jį turėjo pristatyti komisijai. Pasirodė mokinių išradingumas , net komisijai buvo sunku nuspręsti, kuris patiekalas  vertas apdovanojimo. Mokiniams berungtyniaujant  tėveliai virė sveikuolišką košę. Skani košė neužsiliko lėkštėse. Sveikatingumo dieną užbaigėme apdovanojimais ir dienos įspūdžių aptarimu. Po to visi saugiai grįžome namo.Dėkojame tėvų tarybai už dalyvavimą ir skanią košę, taip pat Visuomenės sveikatos specialistėms už priemones ir pagalbą organizuojant sveikatingumo dieną, o mokytojams už įdomią paskutinę šių mokslo metų dieną.

Daugiau nuotraukų galite pamatyti paspaudę šią nuorodą, arba fotogalerijoje.

Socialinė pedagogė Diana VaičiulienėSveika Vasarėle,Pirmokai rimtai dirbo, visi 25 sėkmingai pabaigė mokslo metus. Paskutinio skambučio šventėje kartu su visais draugais pradinukais salėje rodė ir žiūrėjo meninę programėlę, pagal muziką šoko, dūko, linksminosi scenoje. Labai džiaugėsi gavę diplomus už labai gerą ir gerą mokymąsį, spaudė rankas gimnazijos direktoriui. Visus apdovanojau padėkomis už pastangas, įvairius kitus gerus darbus.Paruošiau pirmokėliams „lobio ieškojimą“. Pradėjome nuo Naryškino rūmų. Papasakojau apie įvairias dvaro vietas, tada galėjo ieškoti „lobių“, atsakę į klausimus apie parką, jo statinius.

 

Kelias buvo ilgas, bet vaikai nepavargo, su daina žygiavo iki Žirgyno, Malūno, „Bliūdo“, tvoros, fontano. Laimingi skanavo saldžius „lobius“. Kartu su vaikais žygiavo treneris Ruslanas ir mokytojos padėjėja Inga.Visi nuoširdžiai atsisveikinome, palinkėję geros saugios vasaros ir išsiskirstėme namo.

Pradinių klasių mokytoja metodininkė Nijolė Vadapalienė

MOKINIŲ, VAŽIUOJANČIŲ MOKYKLINIAIS AUTOBUSAIS DĖMESIUI!

MOKINIŲ, VAŽIUOJANČIŲ MOKYKLINIAIS AUTOBUSAIS DĖMESIUI! 

                 2017 m. birželio 1 d. (ketvirtadienį) mokykliniai autobusai važiuos – 14.00 val.

Autobusai mokinius išveš iš renginio, kuris vyks prie ežero.

2017 m. birželio 2 d. (penktadienį) mokykliniai autobusai važiuos – 11.30 val.

1 - 5 klasių mokslo metų užbaigimo šventė

Gegužės 30 d. Žagarės gimnazijos pradinių klasių mokiniams įvyko mokslo metų užbaigimo šventė. 3 klasės mokiniai Deimilė Jasutytė ir Matas Alejūnas vedė renginį.


Šventės metu savo paruoštas programėles parodė visos pradinės klasės. Gražiais šokiais ir dainelėmis užbaigė mokslo metus ir  palydėjo 4 klasės mokinius į penktą klasę.


Direktorius pasveikino visus mokinius su sėkmingai užbaigtais mokslo metais  ir įteikė padėkos raštus už labai gerą ir gerą mokymąsį, o ketvirtokams buvo įteikti pradinio išsilavinimo pažymėjimai.Taip pat direktorius pristatė būsimą 5 klasės auklėtoją - mokytoją Aušrą Dunauskienę.

Daugiau nuotraukų galite pamatyti paspaudę šią nuorodą, arba fotogalrijoje.

Socialinė pedagogė Diana Vaičiulienė

Abiturientų paskutinio skambučio šventė

Gegužės 25 dieną Žagarės gimnazija palydėjo 72 laidos abiturientus į Paskutinio skambučio šventę. Ją organizavo III g klasės mokiniai ir jų auklėtoja Vida Doviltienė.

 

Pirmokėliai atsidėkodami , kad juos rugsėjo 1-ąją IV g klasės mokiniai pakvietė į gimnaziją,  palydėjo abiturientus į salę. Sveikinimo žodžius savo buvusiems mokiniams tarė ir geros kloties palinkėjo jų pirmosios mokytojos Daiva Navickaitė, Rasma Biliūnienė, Pranutė Gervienė.

 

Pasveikinti mūsų gimnazijos absolventų atvyko Žagarės miesto seniūnas Saulius Kužmarskis ir Gaižaičių seniūnė Stanislava Andriulaitienė. Taip pat sveikino  ir įteikė padėkos raštus už pasiekimus moksle, sporte ir meninėje veikloje gimnazijos direktorius Virgilijus Kančelskis.

 

Teatro studijos mokiniai, vadauvaujami mokytos Stasės Grinienės, vedė renginį. Menine programėle džiugino Lindihopo grupė, vadovaujama mokytojos A. Petrauskienės, šiuolaikinių šokių grupės nariai,vadovaujami mokytojos Ritos Raubickienės,  vokalinis ansamblis, vadovaujamas Linos Margytės, taip pat  gitaristės Daina Miežytė ir Gabrielė Galkauskaitė. Abiturientams skirtą dainą atliko III g klasės mokinė Dovainė Sičiovaitė.
Renginį baigė abiturientų daina ir  valsas, o III g klasės mokiniai savo vyresniems draugams padovanojo tortą.

Daugiau nuotraukų galite pamatyti paspaudę šią nuorodą, arba fotogalerijoje.

Socialinė pedagogė Diana Vaičiulienė

Joniškio M. Slančiausko gimnazijoje vyko rajoninis pradinių klasių mokinių dailės pleneras „Mano pasaulis“

Gegužės 17 dieną Joniškio M. Slančiausko gimnazijoje vyko rajoninis pradinių klasių mokinių dailės pleneras „Mano pasaulis“. Šiame plenere dalyvavo mūsų ketvirtokė Fausta Sargiūnaitė ir antrokė ElingaUogelytė.

 

Mergaitės apdovanotos diplomais.

 

Pradinių klasių mokytoja metodininkė Daiva Navickaitė

Būsimieji pirmokėliai pasikvietė ketvirtokus ir jų mokytoją į darželį

Būsimieji  pirmokėliai pasikvietė ketvirtokus ir jų mokytoją į darželį, į renginį „Ir aš buvau pirmokas“.

 

Šauniai bendravome. Pūtėme muilo burbulus, mokėmės suprasti mažųjų draugų tylų pasisveikinimą, mimikos kvietimą sėsti šalia. Mes pasakojome, ko galima išmokti mokykloje, demonstravome savo gabumus... būsimieji pirmokėliai padovanojo mums Draugystės apyrankes, bei krepšelį Zuikių Puikių – kiškių pyragėlių.

 

Ketvirtokai, linkėdami sėkmės, paliko Sėkmės širdelę ir mokytojos darytą žėle tortuką (kurį ketvirtokai valgo kartą per mėnesį).

 

 

 

Grįžome puikiai nusiteikę.

Pradinių klasių mokytoja metodininkė Daiva Navickaitė

<< Atgal 11-20 iš 831 Pirmyn >>

Canadian pharmacy mail order