Solidarumo bėgimas 2020

Rugsėjo 24 d. Žagarės gimnazijos mokiniai prisijungė prie organizacijos „Gelbėkit vaikus“ kvietimo dalyvauti 7 –ame Solidarumo bėgime.

Solidarumo bėgimas 2020 skirtas Pepės Ilgakojinės personažui „Šiandienos Pepė“. Mokiniai skatinami priimti iššūkį ir išlikti stiprūs, kokia buvo Pepė, bei solidarizuotis kilniems tikslams.

Solidarumo bėgimo metu bėgti Solidarumo kilometrai ir suaukoti pinigai bus skirti vaikams augantiems sunkumų patiriančiose šeimose. Taip pat ne tik Lietuvos, bet ir pasaulio vaikams, o ypatingai mergaitėms, kurios dėl visų neramumų patiria ypatingai daug pavojų.

Ačiū, dalyvavusiems mokiniams Solidarumo bėgime ir jų tėveliams  paaukojusiems pinigų kilniems tikslams.

Socialinė pedagogė Diana Vaičiulienė

LIETUVOS ŽYDŲ GENOCIDO DIENOS MINĖJIMAS

Rugsėjo 23 d. Lietuvos žydų genocido aukų atminimo diena. Šią datą, kaip simbolį prisiminti sunaikintą Lietuvoje gyvenusią žydų bendruomenę, 1994 metais Seimas paskelbė Lietuvos valstybės atmintina diena.

Žagarės gimnazijos 6 klasės mokiniai dalyvavo netradicinio ugdymo pamokoje Žagarės Žydų masinių žudynių kapinėse. Istorijos mokytoja Jūratė Mitrikienė mokiniams papasakojo apie Lietuvoje gyvenusią gausią žydų bendruomenę, puoselėjusią savitą kultūrą, tradicijas bei tragišką jų likimą.

Kalbėdami apie vietinės žydų bendruomenės istoriją ir jos tragiškus momentus nacių ir sovietinės okupacijos metais, lankant masinių žudynių vietas ir žydų kapines, tiek mokytojai, tiek mokiniai siekia pagerbti žydų tautą. Juk išnyko žmonės ir jų sukurta unikali kultūra – neįkainojama bendro Lietuvos kultūros paveldo bei pasaulinės žydų istorijos ir kultūrinio palikimo dalis.

Netradicinio ugdymo pamoką organizavo geografijos mokytoja metodininkė Alma Kančelskienė ir istorijos vyr. mokytoja Jūratė Mitrikienė.

Diena be automobilio

Diena be automobilio. Ekologai žaidžia interaktyvų orientacinį žaidimą „Pažink Žagarę“. Orientacinį žaidimą organizavo geografijos mokytoja metodininkė Alma Kančelskienė.

Floristinių kilimų konkursas

Rugsėjo 22 d. Žagarės gimnazijos 2 ir 3 klasių komandos dalyvavo Joniškio rajono vaiko ir gerovės centro organizuotame floristinių kilimų konkurse „Rudens gija“. Antrokų darbelyje „pridygo“ grybų, o trečiokų komanda sukūrė net dvi kompozicijas: „Rudeniniai spinduliai „ ir „Spalvotas ruduo“. Nors dalyviai dar laukia konkurso rezultatų, tačiau grįžo labai patenkinti savo triūso vaisiais.

Psichologo konsultacijos nuotoliniu būdu
Padėka
Mokinių, važiuojančių mokykliniais autobusais dėmesiui!
Policijos šuniuko „Amsio“ saugaus elgesio gatvėje pamokėlė

Šiandien pas Žagarės gimnazijos pirmokus  lankėsi  policijos bičiulis Amsis, mielas didžiaakis šunelis, pasipuošęs policininko kepure. Amsį atlydėjo Joniškio rajono policijos komisariato Bendruomenės pareigūnai Daina Kaminskienė ir Sigitas Petraitis.

Mokiniai atidžiai klausėsi policininkų pamokėlės apie saugų elgesį kelyje, kaip pereiti gatvę per pėsčiųjų perėją, išlipus iš autobuso. Pirmokai atliko testus, kur turėrėjo sudėlioti atšvaitus, šviesaforo spalvas ir saugiai pereiti gatvę. Už žinias ir teisingus atsakymus, kaip saugiai elgtis kelyje, policininkas dalino dovanas- atšvaitus.

Kviečiame į Europos paveldo dienų renginius, vyksiančius Žagarės gimnazijoje

Informaciją apie renginius galite pamatyti paspaudę šią nuorodą.

Mokinių pavežėjimas 09-10d. ketvirtadienį
<< Atgal 11-20 iš 1195 Pirmyn >>