Išsamiau:

Joniškio r. Žagarės gimnazija
Duomenys kaupiami
juridinių asmenų registre
Kodas 190565388
Kęstučio1, Žagarė
Joniškio r.
LT-84325
Tel./fax. 8-426 60872
zagaresgimnazija@gmail.com

Akcija „Atšvaitą turi - matomas esi“

Lapkričio 18 dieną Žagarės gimnazijoje buvo vykdoma akcija „Atšvaitą turi - matomas esi“. Ši akcija skirta spręsti kasmetinę tamsaus paros meto problemą - vakarais gatvėse vaikai tiesiog nematomi. Atšvaitus nešiojame visi, vaikai dažnai juos pameta. Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Irena Malinauskienė organizavo šią akciją, dekoravo viršutinius drabužius specialia šviesą atspindinčia plėvele. Priemonėmis aprūpino Joniškio r. viesuomenės sveikatos biuras.


Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Irena Malinauskienė
Mokinių savarankiškas testavimas

Lapkričio 15 -19 dienomis gimnazijoje  profilaktiškai savikontrolės greituoju antigeno testu testavosi  203 mokiniai. Iš jų vienas mėginys teigiamas.

Džiaugiamės mokyklos bendruomene, kad aktyviai testuojasi – saugo savo ir aplinkinių sveikatą!

Tolerancijos dienos paminėjimas

Lapkričio 16 diena Tarptautinė tolerancijos diena Žagarės gimnazija kartu su Spalvoto veido koordinatore Vaida jungiamės prie Lietuvos Respublikos Televizijos ir tarptautinės vaikų draugystės iniciatyvos MATAU TAVE, kuri siekia priminti vaikams, kaip svarbu būti draugiškiems vieniems su kitais, priimti skirtumus ir kviečia šią draugystę išreikšti per bendrą šokį. Mūsų svečiai Žagarės specialioji mokykla.

Šokį galite pamatyti Žagarės gimnazijos Facebook puslapyje, arba paspaudę šią nuorodą.


Klasės valandėlės metu mokiniai piešė plakatus „Tolerancijos miestas“, diskutavo „Kas yra Tolerancija“.Socialinė pedagogė Diana Vaičiulienė
Vaikų svajonės

Mielieji!

ŠIANDIEN startuoja pats gražiausias, pats tyriausias KALĖDINIŲ DOVANŲ projektas!

  www.vaikusvajones.lt, jūsų laukia ypatingi, nuoširdūs mažųjų svajotojų surašyti norai.

Mes jums norime palinkėti atrasti laiko. Laiko išpildyti tokią ypatingą, tokią laukiamą mažos širdelės svajonę! Padarykime viską, kad prieš prasidedant pačioms gražiausioms metų šventėms, prie stalo susėstume išpildę visas svajones.

  www.vaikusvajones.lt

O mylinčius mus už tai ką darome, kviečiame paremti Vaikų svajones, nes tai suteikia mums sparnus šiandien padaryti dar daugiau darbų nei vakar. Patogiausius rėmimo būdus rasite čia: https://vaikusvajones.lt/parama

Mokinių savarankiškas testavimas

Lapkričio 5 -12 dienomis gimnazijoje  profilaktiškai savikontrolės greituoju antigeno testu testavosi  309 mokiniai. Visi mėginiai neigiami.

Džiaugiamės mokyklos bendruomene, kad aktyviai testuojasi – saugo savo ir aplinkinių sveikatą!

2021m. ES programavimo savaitė


Spalio 9-24d vyko ES programavimo savaitė – visuomeninė iniciatyva, kurią vykdo savanoriai, o remia Europos Komisija. #CodeWeek renginį gali organizuoti ir įtraukti jį į codeweek.eu žemėlapį visi (mokyklos, mokytojai, bibliotekos, programavimo klubai, įmonės, valdžios institucijos ir t. t.). Šios iniciatyvos tikslas yra populiarinti programavimą, parodyti, kaip žmonės gali įgyvendinti idėjas programuodami, susipažinti su programavimo įgūdžiais ir suburti motyvuotus žmones mokytis.

Programavimo savaitėje aktyviai dalyvavo ir Žagarės gimnazijos moksleiviai moksleiviai. Robotikos būrelio nariai konstravo mėnuleigius ir kosmines stotis su Lego Wedo 2 robotais, 5-ai džiaugėsi kūrybiniai darbais piešimo programa, IIg programavo C++ kalba.

Robotikos būrelio moksleivių – antrokų komandos laukia naujas iššūkis.  Dalyvausime FIRST LEGO League (FLL) – robotų varžybose, vykstančios visuose pasaulio žemynuose, beveik 80-yje pasaulio šalių. Varžybų partneriai – rėmėjai – Go Vilnius , #Vilnius 700 robotiada, artėjančio Vilniaus 700 metų jubiliejaus proga kvietė įsitraukti kuo daugiau komandų ir pirmosioms 40 kompensavo registracijos mokestį - 150 eurų.   Nekantriai laukiame naujo varžybų rinkinio ir ruošiamės naujoms turiningoms veikloms.

Fizikos, informacinių technologijų mokytoja metodininkė Asta Radžvilienė

DIENA BE UNIFORMOS

   Spalio 29 d. (penktadienį) mokinių savivalda organizavo „Dieną be uniformos“. Aprangos kodas – Helovyno  kostiumas, makiažas. Mokiniai, pasipuošę įdomiais, šiurpą keliančiais kostiumais, įsiamžino prie foto sienelės. Pertraukų metu grojo helovyniška muzika. O mokyklos pagrindinį įėjimą puošė kiekvienos klasės išskaptuoti ir šviečiantys moliūgai.

Daugiau nuotraukų galite pamatyti paspaudę šią nuorodą...

 Mokinių savivaldos kuratorė Justė Puipaitė-Žabarauskienė

8-asis Solidarumo bėgimas

Spalio 21 dieną Žagarės gimnazijos mokiniai dalyvavo Solidarumo bėgime. Šiemet Solidarumo bėgimo tikslai yra pozityvios tėvystės programos įgyvendinimas Lietuvoje, kurios dėka vaikai galės džiaugtis saugia vaikyste. Taip pat  pagalba negalią turintiems vaikams Ukrainoje. Jiems bus perkami vežimėliai, įtvarai. Su mokiniais klasių auklėtojai aptarė, kodėl yra svarbu būti vieningiems ir ištiesti pagalbos ranką tiems, kuriems to reikia.

Dėkojame aukojusiems ir bėgusiems Solidarumo kilometrus.

 

 

 

 

 

 

 

Socialinė pedagogė Diana Vaičiulienė  

Vilniaus kolegijos karjeros renginį Studijos. Praktika. Karjera 2021


Tradiciškai kviečiame lapkričio 15-19 d. visus moksleivius, mokytojus ir karjeros konsultantus į nuotolinį Vilniaus kolegijos karjeros renginį Studijos. Praktika. Karjera 2021.

Lapkričio 15 d. PIRMADIENIS. Studijų diena.
Lapkričio 16 d. ANTRADIENIS. Kūrybiškumo diena.
Lapkričio 17 d. TREČIADIENIS. Karjeros diena.
Lapkričio 18 d. KETVIRTADIENIS. Konsultacijų diena.
Lapkričio 19 d. PENKTADIENIS. Seminarų mokytojams diena.

 

Rudenėlio šventė

Žagarės gimnazijoje pradinukai spalio 21 d.šventė Rudenėlio šventės dieną. Visi labai smagiai, naudingai ir sveikai praleido dieną. Pirmokai ryte mankštinosi pagal marsiečius, šoko vaisių ir daržovių šokį. Skaitė knygutę apie skruzdėliuką Nežiniuką.

 

,,Stiklainiuose“ konservavo (piešė) vaisius ir daržoves. Spalvino linksmas mišrainės daržoves. Iš kaštonų sudėliojo ir sulipdė AVIETĘ. Ragavo obuolių, šermukšnių ir kriaušių spanguolių uogienes su pyragu ir pienu, skanavo džiovintus svarainius. Antrokai nuo pat ryto linksminosi žaidimais, šokiais ,dainomis apie rudenį.

 

Kalbėjosi apie metų laikus, kodėl patinka ruduo, kokias žino ir mėgsta daržoves, vaisius. Skaitė ir iliustravo pasaką, išmoko padeklamuoti eilėraštį apie rudenį. Piešė obuolius. Buvo prie rudenėjančios upės, rinko lapus.Tėveliai nepagailėjo įdėti vaikučiams įvairiausių vaisių. Juos ragavome, gaminome vėrinukus. Jų gavosi tiek daug, kad vaikai parnešė pavaišinti namiškius. Trečiokai skaitė ir iliustravo ,,Rudens pasaką“. Klausėsi dainelių apie rudenį. Kūrė įvairius eksponatus iš moliūgų. Jais papuošė koridoriaus palangę.

 

Diskutavo apie vaisių ir daržovių naudą sveikatai. Iš gamtinės medžiagos sukūrė Dėdės Rudenėlio portretą, o iš sudžiovintų klevo lapų – darbelių parodėlę. Smagiausiai buvo gaminti gaivias vaisių salotas ir jomis vaišintis.

 

Ketvirtokai žaidė žaidimus, kūrė įvairius darbelius iš medžių lapų. Gamino vaisių salotas iš obuolių, kriaušių ir vynuogių. Buvo labai skanu. Sulipdė „moliūgą“ iš kaštonų. Sveikatos priežiūros specialistė I.Malinauskienė su pradinukais dažnai kalbasi apie vaisių ir daržovių naudą. Skatina kuo dažniau ragauti, valgyti kuo įvairesnių vaisių ir daržovių. Vaikai ne tik linksmai praleido dieną, tačiau daugiau sužinojo apie rudenį, jo gėrybes, parodė savo kūrybiškumą kurdami įvairius darbelius, daugiau bendravo su klasės draugais ir mokytojomis.

Pradinių klasių mokytoja metodininkė Nijolė Vadapalienė

1-10 iš 1310 Pirmyn >>

Canadian pharmacy mail order