Joniškio r. Žagarės gimnazija
Duomenys kaupiami
juridinių asmenų registre
Kodas 190565388
Kęstučio1, Žagarė
Joniškio r.
LT-84325
Tel./fax. 8-426 60872
zagaresgimnazija@gmail.com

Seminaras mokytojams „Konfliktinių situacijų sprendimas taikant aktyvius veiksmo metodus“

Nauji metai - naujos patirtys. Sausio 2 dieną gimnazijos mokytojai rinkosi į seminarą  „Konfliktinių situacijų sprendimas taikant aktyvius veiksmo metodus“, kurį vedė psichologė Audra Bardauskienė.

 

Šiuolaikiniame pasaulyje mus nuolat lydi stresas ir darbe, ir namuose, todėl buvo įdomu  sužinoti, kaip spręsti įvairias konfliktines situacijas, kaip taikyti aktyvius veiksmo metodus darbe ir kasdieniame gyvenime. Ne tik klausėme lektorės, bet ir patys improvizavome, ieškojome išeičių iš įvairių situacijų.

Lietuvių kalbos mokytoja Vilija Arlauskienė

Pamoka Žagarės miesto bibliotekoje

Mes, penktos klasės mokiniai, su lietuvių kalbos mokytoja A.Gedžiene  ėjome į Žagarės miesto biblioteką. Ten vyko netradicinė literatūros pamoka. Mus pasitiko bibliotekininkė Aušra Jonuitytė. Ji supažindino su skaitytojų išrinktomis geriausiomis Metų knygomis vaikams ir paaugliams. Mes galėjome pavartyti mėgstamiausias vaikų knygas, susipažinti su jų autoriais, istorijų veikėjais.

 

Man labiausiai įsiminė Gajos Gunos Eklės knyga ,,Brolis, kurio nereikėjo“.  Po to bibliotekos darbuotoja parodė skaidres apie įspūdingiausias pasaulio bibliotekas.  Visus labai nustebino biblioteka, kurioje knygos surakintos grandine. Taip darydavo senovėje, nes knygos buvo labai brangios ir kad jų nepavogtų. Pabaigoje  galėjome išsirinkti patikusią knygą ir ją perskaityti namuose. Kai kurie mokiniai tapo naujais bibliotekos skaitytojais. Literatūros pamoka mums labai patiko, nes sužinojome įdomių dalykų, buvo linksma, nereikėjo sėdėti klasėje.

 Penktokų vardu Matas Alejūnas

Kalėdinė popietė Žagarės gimnazijoje

Gruodžio 21 d. Žagarės gimnazijoje vyko kalėdinė popietė „Jonukas ir Gretutė“ kvietė į „meduolinio namelio“ pasaką. Nuo 5 iki IV g klasės mokiniai, savo smagiais pasirodymais, vadavo Jonuką ir Gretutę iš baisiosios raganos nelaisvės.

Šventei mokiniai pradėjo ruoštis dar lapkričio mėnėsį, buvo kuriamas klasių interjeras ir kekviena klasė gamino  „meduolinį namelį“. Kalėdinės popietės metu buvo apdovanojamos klasės už gražiausią klasės interjerą, „meduolinį namelį“ ir paruoštą programą.

 

Daugiau nuotraukų galite pamatyti paspaudę šią nuorodą į fotogaleriją.

Socialinė pedagogė Diana Vaičiulienė

 

Kalėdinė akcija „Maži darbai – dideli džiaugsmai“

Gauti dovanų mėgsta visi. O dovanos kaina gali būti visiškai nesvarbi. Tai įrodė IIa g kl. mokiniai.

Šiais metais Žagarės gimnazijos mokiniai, paraginti mokyklos administracijos, organizavo akciją  ,,Maži darbai – dideli džiaugsmai ".

Jos tikslas  parodyti ir priminti  vienišiems miesto senjorams, jog jie visada yra svarbūs mums. Kodėl būtent jiems? Manome, jog sutikti vieniems tokias gražias šventes yra  liūdna. Bandydami tą liūdesį truputį sumažinti, mes iškepėme sausainių, kūčiukų, kuriuos su meile dovanojome  tiems, kuriems rūpesčio ir šilumos labiausiai trūksta.

Kartais taip nedaug reikia, kad žmogui suteiktum nors mažutę viltį, nors trumpam praskaidrintum jam nuotaiką, išklausytum ir paguostum. Net tie, kurie atrodė niūrūs ir pikti, šypsojosi. Buvo gera jausti, kad mūsų nešami sveikinimai suteikia tiek daug gerų jausmų.

VIENAS ATLIKTAS DARBAS YRA GERIAU UŽ TŪKSTANTĮ SUMANYMŲ!

 IIa g kl. mokinys Justas Pamparas

RAJONINIS EDUKACINIS RENGINYS ,,ANT ANGELO SPARNŲ‘‘

Gruodžio 13 dieną mūsų gimnazijoje vyko rajoninis anglų kalbos mokytojų edukacinis renginys ,,Ant angelo sparnų‘‘. Susirinkusias koleges šokiu, daina, eilėmis su artėjančiomis nuostabiomis metų šventėmis šv. Kalėdomis pasveikino 4  ir II a g klasių mokiniai.

 

Po šiltos įžangos pasivaišinome tradiciniu senolių valgiu:  virtomis bulvėmis su lupena, linų sėmenų pagardu bei šaltais barščiais.

Pasidžiaugusios mūsų jau beveik renovuota ir gražiai papuošta mokykla, išėjome į Lėlių namus. Čia mus svetingai pasitiko mokytoja-tautodailininkė Aušra Petrauskienė.  Mokytoja papasakojo, kas Žagarę sieja su angelais, pristatė savo gausią lėlių kolekciją. Jaukioje žvakių aplinkoje prasidėjo edukacinė pamoka, kur mokėmės gaminti angelus.

Iš mokytojos Aušros  paruoštų medžiagų ir jai įtaigiai aiškinant, o kolegėms susikaupus, kaip mokiniams per pamokas, netrukus pradėjo ryškėti pirmieji lėlių-angelų bruožai: balti gražūs plaukai, sparneliai, pūsti sijonukai. Kai kurios lėlytės netgi buvo ,,nuvestos‘‘ į grožio saloną, kuriame  joms  buvo padarytos šukuosenos. Kadangi renginys vyko adventiniu laikotarpiu, tikiu, kad mūsų pačių pagaminti angelai įkvėps mums tvirtybės, gėrio, ramybės, suteiks kūrybinių minčių. Po užsiėmimo  prie arbatos puodelio pasidalijome gerąja darbo patirtimi, rajono anglų kalbos mokytojų metodinio būrelio ateities planais.

Nuoširdžiai dėkojame iš ,,Aušros‘‘ ir  Skaistgirio gimnazijų, ,,Saulės‘‘ ir Gasčiūnų  pagrindinių mokyklų atvykusioms kolegėms už šiltą ir prasmingą bendravimą. Labai ačiū mokytojai Aušrai, Linai, Staselei už nuoširdžią pagalbą, ruošiant ir vedant renginį.

Jaukių, šiltų artėjančių šv. Kalėdų.

Anglų kalbos mokytojos Aldona Bagdonienė ir Vida Doviltienė

Kviečiame į Kalėdinę popietę

Ugnės mama antrokams padarė staigmeną-pažintinę ekskursiją

Ugnės mama antrokams padarė staigmeną-pažintinę ekskursiją. Mokiniai lankėsi Joniškio krepšinio muziejuje ir Joniškio priešgaisrinėje tarnyboje.

 

Muziejuje susipažino su krepšinio istoriją, pasimatavo A. Sabonio sportinį batelį, apsirengė krepšininkų marškinėliais, mėtė baudas į krepšį. 

Priešgaisrinėje tarnyboje klausėsi pasakojimo apie gaisrų gesinimą, sužeistųjų gelbėjimą iš mašinų, susipažino su gelbėtojų pamainos buitimi ir darbu. Vaikams labai patiko įlipti ir išlipti iš specialiosios mašinos, užsidėti deguonies kaukę, apžiūrėti ir paliesti specialią įrangą.

 

Mūsų Ugnės laukė staigmena. Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos komanda pasveikino mergaitę su gimtadieniu: įteikė dovanų, uždėję gelbėtojo šalmą, pakilnojo kėdėje aštuonis kartus ir uždainavo „Su gimimo diena...“

 

Ačiū L. Karoliūnui ir Priešgaisrinės gelbėjimosi pamainos komandai už nuoširdų priėmimą.

Ačiū Ugnės mamai, mano buvusiai mokinei Vilmantei, už įdomią ir turiningą ekskursiją.

Pradinių klasių mokytoja metodininkė Daiva Navickaitė

 

Kalėdų belaukiant

Artėjant šventoms Kalėdoms gimnazijoje tapo tradicija organizuoti renginį „Kalėdų belaukiant“.  Renginys vyko gruodžio 14 d. Renginį organizavo specialioji pedagogė Rasma Biliūnienė. Į renginį buvo pakviesti pirmos ir ketvirtos klasių mokiniai, atvyko svečių iš Skaistgirio gimnazijos.

Mokiniai burtų keliu pasiskirstė į tris komandas. Komandų laukė skirtingos užduotys. „Žaliųjų“ komanda gamino ir kepė kūčiukus. „Mėlynųjų“ – spaudė įvairių formų kalėdinius meduolius, kepė juos, o iškepusius, padedant specialiajai pedagogei, dekoravo. Trečioji „Rudųjų“ komanda gamino kalėdinę dekoraciją.

Kol kepė kalėdiniai kepiniai, mokiniai su mokytojomis padengė šventinį stalą, kurį vėliau papuošė savo keptais skanėstais.

Renginio metu mokiniai susipažino su Kūčių stalo tradiciniais valgiais, ragavo senovinį patiekalą: virtų bulvių su lupenomis, pagardintų sėmenimi., skanavo svečių atsivežto spanguolių kisieliaus.

Smagu buvo mokiniams susirasti naujų draugų, pasisemti gerų emocijų, pedagogams – pabendrauti, pasidalinti savo gerąja patirtimi.

Logopedė Laima Radvilienė

Žagarės gimnazijos ketvirtokai ir šeštokai vyko į „Kalėdinių darbelių akademiją“

Gruodžio 12d. Žagarės gimnazijos ketvirtokai ir šeštokai vyko į „Kalėdinių darbelių akademiją“, kurią organizavo Skaistgirio gimnazija. Mokinių komandos paruošė pristatymus  kalėdine tematika. Po prisistatymų  vyko darbas kūrybinėse dirbtuvėse: vieni puošė stiklinius žibintus, kiti-keramikinius angelus, gamino kalėdinį sietyną iš kankorėžių, dar kiti puošė atvirukus šventiniais simboliais. Mokytojų komanda puošė imbierinius sausainius.

Smagiai pabendravę, kūrybiškai padirbėję, apdovanoti kalendoriais ir saldainiais, grįžome namo.

Specialioji pedagogė Rasma Biliūnienė

Viktorina – protmūšis – „AIDS: geriau žinoti 2018“

Gruodžio 1-ji – Pasaulinė AIDS diena, kuri pasaulyje minima jau 30-tą kartą. Šių metų Pasaulinės AIDS dienos kompanijos šūkis „Gyvenk pozityviai – žinok savo būklę dėl ŽIV.

Pažymėdami šią datą mūsų gimnazijos mokiniai gruodžio 6 d.  8-IIg. klasių komandos dalyvavo viktorinoje – protmūšyje – „AIDS: geriau žinoti 2018“. Mokinių komandos varžėsi, kas teisingiau atsakys į klausimus apie žmogaus imunodeficito virusą (ŽIV), jo plitimo būdus, prevenciją, gydymą, mokslo naujienas ŽIV ir AIDS srityje.

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Irena Malinauskienė

<< Atgal 21-30 iš 1000 Pirmyn >>

Canadian pharmacy mail order