Išsamiau:

Joniškio r. Žagarės gimnazija
Duomenys kaupiami
juridinių asmenų registre
Kodas 190565388
Kęstučio1, Žagarė
Joniškio r.
LT-84325
Tel./fax. 8-426 60872
zagaresgimnazija@gmail.com

Informacija dėl koronaviruso

Visa aktualiausia informacija – naujausi švietimo, mokslo ir sporto ministro įsakymai, susiję su koronaviruso sukeltomis aplinkybėmis, atsakymai į dažniausiai užduodamus klausimus, bendros sveikatos specialistų rekomendacijos, naudingos nuorodos – skelbiama Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos interneto puslapio specialiame skyrelyje https://www.smm.lt/web/lt/del-koronaviruso 

DĖMESIO!

Iki 2020 m. kovo 27 d. dėl koronaviruso

(COVID–19) grėsmės stabdoma Joniškio r. Žagarės gimnazijos veikla.

                                   Reikalui esant skambinkite tel. 868256705 arba 861150512.   

Gerbiamieji, prašome Jūsų skirti 1,2 procento GPM (gyventojų pajamų mokesčio) Žagarės gimnazijai

                                                                                                                 Gerbiamieji,        

prašome Jūsų skirti 1,2 procento GPM (gyventojų pajamų mokesčio) Žagarės gimnazijai.

Surinktas lėšas ketinama skirti mokinių ugdymosi sąlygų gerinimui. Investuoti į vaikų ateitį visada prasminga!

Kaip užpildyti paramos formą internetu galite pamatyti paspaudę šią nuorodą:DĖMESIO!!! Mokiniams skelbiamos pavasario atostogos nuo 2020 kovo mėn. 13 d iki kovo 27 d. įskaitytinai.

ŠMSM patvirtino, kad dėl viruso grėsmės, atsižvelgus į kitų šalių patirtį, yra nustatytos privalomos vaikų atostogos ir taip stabdomas ugdymo procesas. Artimiausiu metu bus sprendžiama, kaip bus atnaujinamas ugdymo procesas. Viena iš realiausių alternatyvų – nuotolinis mokymas bendrojo ugdymo mokyklose ir atitinkamai – nuotolinis darbas mokytojams. Instrukcijas/rekomendacijas pateiks ŠMSM.

DĖMESIO!!! Mokiniams skelbiamos pavasario atostogos nuo 2020 kovo mėn. 13 d iki kovo 27 d. įskaitytinai.

Švietimo, mokslo ir kultūros ministerijos informacija apie koronavirusą https://www.smm.lt/web/lt/del-koronaviruso

ŽAGARĖS GIMNAZIJOS DIREKTORIAUS ĮSAKYMAS DĖL SITUACIJOS, SUSIJUSIOS SU KORONOVIRUSU, VALDYMO PRIEMONIŲ

Tautiški pirmokų skirtukai

Žagarės gimnazijos pirmokai Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 30-ąsias metines  paminėjo kitaip. Tautiškumą išreiškė gamindami  trispalvius knygų skirtukus. Skirtukus  pasigaminti padėjo Žagarės miesto bibliotekininkė Vitalija Kurauskienė.

 

Mokiniai ne tik džiaugėsi savo darbo rezultatais, tačiau   gavo ir dovanų E.Launikonytės knygą “Pelėnas,Varlėnas ir Bobo”.Pirmokai bibliotekininkei pasižadėjo greitu laiku apsilankyti miesto bibliotekoje.

 

Po edukacinio užsiėmimo mokiniai, pasipuošę trispalvėmis vėliavėlėmis, sugūžėjo į sporto salę, kurioje vyko vyresniųjų klasių protmūšis “Atkurtai Lietuvai – 30”. Čia mažieji dainininkai sudainavo keletą dainelių apie Lietuvą.

 

Grįžę į klasę pirmokai lankstę popierinius lėktuvėlius, rašė ant jų sveikinimus bei linkėjimus Lietuvai.

 

Puoškime Tėvynę mažais ir dideliais darbais!

Pradinių klasių mokytoja metodininkė Virginija Briedienė

Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos paminėjimo renginiai

Kovo 10 dieną Žagarės gimnazijos bendruomenė skyrė savo renginius Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai. Gimnazijos mokiniai dalyvavo protmūšyje, kur pasitikrino žinias apie Lietuvą.  Kol buvo skaičiuojami rezultatai tarp turų pradinių klasių mokiniai atliko dainas skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo šventei. Pasibaigus protmūšiui visa gimnazijos bendruomenė iškilminga eisena nuėjo prie paminklo „Už Lietuvos laisvę“, kur buvo uždegtos žvakutės ir padėtas gėlių vainikėlis. 

                                             

Toliau iškilminga kolona patraukė lyg Latvijos sienos, kur mus pasitiko svečiai iš Latvijos. Latvijos Augstkalnės vidurinės mokyklos mokiniai ir mokytojai atvyko pasveikinti su Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo tisdešimtmečiu. Visi susikabinę rankomis sustojome prie valstybės sienos ribų.  

                                               

Daugiau nuotraukų galite pamatyti paspaudę šią nuorodą į fotogaleriją.

Sveikinimas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai
Netradicinio ugdymo pamoka

Mano mokinukai džiaugėsi netradicine darbų pamoka. Mano buvusi mokinė Vilmantė, Ugnės mama, pamokė vaikus piešti akriliniais dažais ant odos ir tekstilės.

 

 

Supažindino su įvairiomis priemonėmis, pasikalbėjo apie taupumą ir ekologiją. Trečiokai pasidarė knygai skirtukus ir išpiešė marškinėlius.

 

 

 

Džiaugiuosi turėdama kūrybingą žmogų - mamą klasėje. Vaikai su nekantrumu laukia kito susitikimo. Ačiū, Vilmante.

Pradinių klasių mokytoja metodininkė Daiva Navickaitė

Mokyklas pasiekė 2019 m vykusios Programavimo savaitės rezultatai

Naujas ES programavimo savaitės rekordas: 4,2 mln. dalyvių ir daugiau nei 72 000 renginių 2019 m. Jau žinomi itin sėkmingos 2019 m. ES programavimo savaitės rezultatai: jos metu buvo suorganizuota daugiau nei 72 000 renginių, pritraukusių 4,2 mln. dalyvių iš daugiau nei 80 pasaulio šalių. Dauguma renginių buvo skirti skaitmeniniam mąstymui ir patraukliam bei linksmam programavimo pagrindų pažinimui, vis dėlto daugėja renginių, kuriuose pagrindinis dėmesys skiriamas pažangioms technologijoms, kaip antai robotikai ir dirbtiniam intelektui.

Iššūkis „Code Week 4 all“ tapo svarbiu 2019 m. programavimo savaitės sėkmės veiksniu. Jis skatina miestų, regionų bei šalių bendradarbiavimą ir gerosios patirties mainus. Organizatoriai sukūrė daugiau nei 2 400 renginių aljansų. 596 aljansai susiejo mažiausiai dešimt renginių, 655 aljansai subūrė daugiau nei 500 dalyvių, o 137 aljansų veikloje dalyvavo trys ar daugiau šalių. Iš viso 1 177 aljansams pavyko pasiekti bent vieną iš trijų nustatytų tikslų, ir jų organizatoriai gaus meistriškumo pažymėjimą. 53 aljansai pasiekė visus tris tikslus.

Žagarės gimnazijos, Mato Slančiausko progimnazijos,  moksleiviai su partneriais iš Graikijos, Turkijos ir Moldovos pasiekė visus 3 tikslus ir tapo vieni iš 53  laimėtojų.


Informacinių technologijų mokytoja Asta Radžvilienė

Dailaus rašto konkurse „Žodžiai gimtinei“

Mūsų gimnazijos pradinukai dalyvavo Joniškio rajono pradinių klasių dailaus rašto konkurse „Žodžiai gimtinei“, Kriukų pagrindinėje mokykloje. Adrija, Justas, Goda ir Roberta rašė dailyraštį. Mokiniai susirado draugų.

Pirmokė Adrija, pirmokų tarpe, užėmė 3 vietą rajone. Jos apdovanojimas bus pavasarį.  O Kriukų pagrindinės mokyklos direktorė įteikė visiems padėkas.

Pradinių klasių mokytoja metodininkė Daiva Navickaitė

<< Atgal 51-60 iš 1181 Pirmyn >>

Canadian pharmacy mail order