Išsamiau:

Joniškio r. Žagarės gimnazija
Duomenys kaupiami
juridinių asmenų registre
Kodas 190565388
Kęstučio1, Žagarė
Joniškio r.
LT-84325
Tel./fax. 8-426 60872
zagaresgimnazija@gmail.com

Informacija tėvams apie saugų internetą vaikams

Šių metų vasario 10 d. Lietuvoje startuoja Saugesnio interneto savaitė. Akcija, inspiruota jau 17–us metus Europoje minimos Saugesnio interneto dienos, kviečia jaunuolius atkreipti dėmesį į atsakingą elgesį skaitmeninėje erdvėje, mokytis bendravimo etikos socialiniuose tinkluose, susipažinti su internete iškilusių problemų sprendimo būdais (kaip atpažinti grėsmes? Kur kreiptis? Kaip jų išvengti? Ir t.t.).

Pagrindinis šios iniciatyvos tikslas – informuoti itin daug laiko skaitmeninėje erdvėje praleidžiančius vaikus ir jaunuolius apie grėsmių įvairovę internete. Tik žinodami pavojus išliksime saugūs!

Dėl vaikų ir socialinių tinklų

Lietuvos vartotojų instituto tyrimo duomenimis, kuris buvo atliktas 2010 m. antroje pusėje, socialialiniuose tinkluose, pažinčių portaluose vaikai pateikia per daug asmeninės informacijos. Siekdami įspėti moksleivius apie tykančius pavojus, sukūrė 5 edukacinio pobūdžio filmukus bei parengė medžiagą, skirtą mokytojams.

Su aukščiau minėta šviečiamojo pobūdžio informacija galima susipažinti Lietuvos vartotojų instituto tinklapyje http://www.vartotojai.lt/tapatybe

Vaikų privatumas internete arba http://www.vartotojai.lt/privatumas

Canadian pharmacy mail order