Išsamiau:

Joniškio r. Žagarės gimnazija
Duomenys kaupiami
juridinių asmenų registre
Kodas 190565388
Kęstučio1, Žagarė
Joniškio r.
LT-84325
Tel./fax. 8-426 60872
zagaresgimnazija@gmail.com

Šį penkatdienį (kovo 17 d.) Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) kviečia į Vilnių, kur vyks informacinis, pažintinis renginys „VDU studijų Vilniuje patyrimai“. Pagrindinė šių metų moksleiviams skirtos atvirų durų dienos Vilniuje idėja – universitetą ir jo bendruomenę pažinti per patirtį. „VDU studijų Vilniuje patyrimai" vyks LEU patalpose, T. Ševčenkos g. 31, Vilniuje. Čia renginio dalyvių lauks studijų programų pristatymai, pokalbiai su VDU absolventais, pasimatymas su VDU bendruomenės nariais ir priėmimo į studijas informacija. Daugiau informacijos: http://www.vdu.lt/lt/vdu-studiju-vilniuje-patyrimai/. Programą rasite prisegtame faile.

Veiklų ir lektorių pristatymai bus paskelbti čia: http://bit.ly/VDU-VILNIUS

 „VDU studijų Vilniuje patyrimai“ metu Ekonomikos ir vadybos fakulteto dekanė doc. dr. Rita Bendaravičienė kartu su mokytojais bandys įminti lyderystės unikalumo mįslę seminaro „Lyderystės galia: vadovu gimstama ar tampama“ metu. Seminaro tikslas – atskleisti žmogaus galimybes, suteikti žinias, kaip panaudoti savo įgimtą potencialą, kaip jį auginti ir realizuoti, kaip naudoti įtaigią kūno kalbą bei tapti sėkmingu žmogumi, vadovu ir lyderiu.

Taip pat kviečiame dalyvauti ir kituose renginiuose. Informaciją rasite paspaudę šią nuorodą.
ISM kviečia sužinoti kokios yra ateities studijų prognozės!

ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas kviečia 10–12 klasių moksleivius, jų tėvus ir mokytojus jau kovo 18 dieną dalyvauti ISM Atvirų durų dienoje „The Future is in Your Hands“. 

 Renginio metu dalyviai turės išskirtinę galimybę sužinoti, kokios yra ateities studijų prognozės ir tendencijos bei kodėl verta studijuoti ISM universitete!

PROGRAMA

11:00 val. Atidarymo koncertas ir sveikinimo žodis

11:15 val. Stojimo informacija

11:30 val. Alumni sėkmės istorija: Aurelija Petrauskytė (Milk Vilnius)

12:00 val. Studijų programų pristatymas ir panelinė diskusija su programų vadovais

13:00 val. „The Future of Work: Jobs and skills“ Doc. Dr. Maik Huettinger

13:30 val. Kontaktų popietė ir konsutacijos su programų vadovais

14:00 val. Ekskursija „Šiuolaikiškos studijos istorinėje erdvėje“DAUGIAU INFORMACIJOS


 

Šiaulių universitetas kviečia  vyresniųjų klasių moksleivius dalyvauti renginyje

„Diena su studentu“.

Renginio metu mokiniai turės galimybę kartu su studentais dalyvauti pasirinktose veiklose, studentai atsakys į klausimus apie studijas ir studentišką gyvenimą.

Į renginį būtina išankstinė registracija! Kviečiame dalyvauti!

Registracijos forma >>


                                                        
                                             Kovo 3 d. Kazimiero Simonavičiaus universitetas
 (apie jį daugiau galite rasti www.ksu.lt arba pažiūrėti filmuką: https://goo.gl/M5tUqi)
                                                         organizuoja ATVIRŲ DURŲ DIENĄ.

Šios dienos tikslas yra supažindinti vyresniųjų klasių moksleivius su studijų ir karjeros galimybėmis, pristatyti sėkmingai veiklą vykdančias Lietuvos įmones, jų patirtį. Siekiame skatinti moksleivius plačiau žvelgti į ateities perspektyvas, priimti savarankiškus ir atsakingus sprendimus.

Dienos pradžioje planuojamos ekskursijos po geriausias Lietuvos įmones – mokinių būsimas darbo vietas. Norime parodyti jauniems žmonėms, kad Lietuvoje galima siekti karjeros ir turint tikslą jį galima įgyvendinti nepasirinkus emigranto kelio (kas, deja, šiuo metu yra masinė mada).

Po ekskursijų programa persikelia į naujus Kazimiero Simonavičiaus universiteto centrinius rūmus (Dariaus ir Girėno g. 21, Vilnius). Čia lauks praktinė paskaita, kaip išlaikyti lietuvių ir literatūros kalbos egzaminą, taip pat paskaitos apie aviacijos, mados, teisės ir kt. sektorius bei karjeros perspektyvas jose. Žinoma, susipažinsite su sparčiausiai augančiu Lietuvoje universitetu - Kazimiero Simonavičiaus universitetu – ir jo vykdomomis studijų programomis.

Kviečiame aktyviai registruotis. Vietų skaičius yra ribotas!


AUKŠTOSIOS MOKYKLOS KVIES STOJANČIUOSIUS Į MUGĘ KAUNO ŽALGIRIO ARENOJE

2017 m. sausio 18 d. Kauno Žalgirio arenoje vyksiančioje „Aukštųjų mokyklų mugėje“ po vienu stogu susirinkusios 36 šalies aukštosios mokyklos pristatys studijų programas, savo studijų specifiką ir naujoves, išskirtinumus. Mugę organizuoja Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacija bendrajam priėmimui organizuoti (LAMA BPO). Renginyje laukiamas gausus būrys lankytojų iš visos Lietuvos. Laukiami moksleiviai, jų tėvai, mokytojai ir karjeros ugdymo specialistai, padedantys mokiniams apsispręsti renkantis specialybę.

Pirmą kartą ši mugė vyks didžiausioje Lietuvoje arenoje pačiame Kauno centre. Ją sudarys ne tik išradingi ir patrauklūs stendai, kuriuose aukštųjų mokyklų atstovai kvies susipažinti su vykdomomis studijų programomis, dalins informacinę medžiagą ir konsultuos būsimus studentus. Aukštosios mokyklos taip pat pristatys ir savo inovacijas, išradimus, o arenos amfiteatre planuojami renginiai, kurių metu vyks įvairių sričių profesionalų diskusijos.

Lankytojai bus supažindinti su naujovėmis, priėmimo sąlygomis, siūlomomis studijų programomis, dėstomais dalykais, tarptautinėmis mainų programomis, praktikos ir karjeros galimybėmis baigus studijas. Studentai dalinsis įspūdžiais ir papasakos apie studentišką visuomeninę veiklą, laisvalaikį, studijas, galimybes išvykti studijuoti ar atlikti praktiką užsienio partnerių universitetuose. Mugėje bus sudarytos visos sąlygos skleisti žinią ir apie vykdomus mokslinius tyrimus, išradimus, todėl šiemet jų pristatymų bus itin gausu.

Įdomių dalykų bus daug – atvykite, pamatysite. Jau arenos prieigose lankytojai bus kviečiami į infomobilį – įspūdingą laboratoriją ant ratų, kur mobilios STEAM laboratorijos įrangos pagalba bus pristatytos inžinerinės krypties karjeros subtilybės. Taip pat bus galima apžiūrėti Autoklubo lenktyninius automobilius, pabendrauti su klubo nariais.

Savo sugebėjimais stebins robotai, pasitelkiant virtualią realybę bus galima apsižvalgyti iš „paukščio skrydžio“, mobiliuoju telefonu valdyti / keisti meno kūrinį, esantį už 5 km nuo Kauno Žalgirio arenos, intriguos ir kiti interaktyvūs užsiėmimai.

Atvykusieji turės galimybę išbandyti raumenų stimuliatorių, daugiau sužinoti apie raumenų veiklą ir jų skleidžiamus signalus, net pasitikrinti raumens gebėjimą pasipriešinti raumenų stimuliatoriui. Susipažins su sparčiai besivystančia aviacijos sritimi – autonominiais orlaiviais ir jų sistemomis ir galės praktiškai išbandyti virtualioje erdvėje valdyti daugiasraigtį orlaivį (droną).

Diskusijų amfiteatre savo įspūdžiais iš stažuotės NASA dalinsis studentė, kuri kartu su dar trisdešimt atrinktų studentų iš viso pasaulio 10 savaičių stažavosi JAV Nacionalinės aeronautikos ir kosmoso administracijos (NASA) Ameso mokslinių tyrimų centre.

Tai tik maža dalis to, kas laukia „Aukštųjų mokyklų mugė 2017“ lankytojų. Konsultacijomis, sėkmės istorijomis, išradimais ir naujovėmis aukštųjų mokyklų atstovai dalinsis su kiekvienu norinčiu tinkamai pasirinkti savo tolesnį kelią ir ateityje pasinaudoti neribotomis galimybėmis siekti aukštumų savo karjeroje.
 
Daugiau informacijos: www.lamabpo.lt

VILNIAUS KOLEGIJA kviečia į Atvirų durų ir Karjeros dieną

STUDIJOS. PRAKTIKA. KARJERA 2016 m. lapkričio 24 d.


Daugiau informacijos ir registracija čia.

Kvietimas rasite čia:
 

Kūno kultūros studijos LEU - 2016

Abiturientams, ketinantiems rinktis šias programas.

 

Paspaudę ant antraštės rasite:

1. Atnaujintą informaciją apie motyvacijos testą bei sąlygas stojantiesiems į valstybės finansuojamas (vf) ir valstybės nefinansuojamas (vnf) studijų vietas, sporto pasiekimų įvertinimą, tiesioginio priėmimo galimybę (nepatekusiems per pagrindinį ir papildomą priėmimą), galimą universiteto pavadinimo pasikeitimą.

2. Motyvacinio testo tvarkaraščius.

3. Bendrojo priėmimo taisykles.

4. Sporto nacionalinių ir tarptautinių pasiekimų vertinimo tvarkos aprašą.

Studijų programų aprašymus abiturientai gali rasti LEU svetainėje:

http://leu.lt/lt/stojantiesiems/stoj_bakalauro_studijos.html  

                                        Šiaulių universitete vyksta priėmimas į unikalias bakalauro studijų programas

Pradinio ugdymo pedagogika ir ikimokyklinis ugdymas bei Integruotų gamtos mokslų pedagogika.

  Norime akcentuoti, jog pirmą kartą  šioms studijų programoms yra  skirtas tikslinis finansavimas. Jį skiria Švietimo ir mokslo ministerija, numatydama, kokių specialistų reikės valstybei ar regionui dabar arba artimiausioje ateityje. Pabrėžtina, jog tikslinę studijų vietą gavusiam studentui ne tik bus apmokamos studijos, bet baigęs mokslus jis bus įdarbintas pagal įgytą specialybę. Registruodamiesi LAMA BPO informacinėje sistemoje stojantieji gali pateikti prašymą tiek į valstybės finansuojamą studijų vietą, tiek į tikslinėmis lėšomis finansuojamą studijų vietą. Tuo atveju, jeigu valstybės finansuojamos vietos stojantysis negauna, jis vis dar turi galimybę užimti tikslinėmis lėšomis finansuojamą studijų vietą. Studijuoti gali ir tie asmenys, kurie yra baigę vidurines mokyklas anksčiau.

Plačiau apie studijas rasite paspaudę nuorodas:

Pradinio ugdymo pedagogika ir ikimokyklinis ugdymas; Integruotų gamtos mokslų pedagogika
   
    Norėtume akcentuoti, kad stojantieji į pedagogines studijas turi būtinai užsiregistruoti LAMA BPO  motyvacijos vertinimui iki birželio 17 d. Motyvacijos vertinimas vyks birželio 28-30 d.

Konsultuoja moksleivius ir jų tėvus, tam kad padėtų atsirinkti ir sėkmingai pateikti paraiškas į užsienio universitetus geriausiai atitinkančius moksleivio gebėjimus, pomėgius, talentus ir tikslus.

http://www.prospecta.lt/ - naudinga nuoroda renkantis studijų programą ir universitetą užsienyje.

Kauno kolegija  informuoja apie rengiamą naująją bendrosios inžinerijos krypties studijų programą "Interaktyvioji kartografija", į kurią studijuoti priimsime nuo 2016 m. rugsėjo 1 d.
Plačiau:
http://gd.kauko.lt/files/INTERAKTYVIOJI%20KARTOGRAFIJA.pdf
http://gd.kaunokolegija.lt/lt/studijos/studij-programa-interaktyvioji-kartografija.html

Jei  moksleiviai norėtų susipažinti ar išmokti kurti su ArcGIS Online technologijomis, mielai padėsime tai padaryti.
Prašome kreiptis  el. paštu  geodezija@go.kauko.lt

Interaktyvioji kartografija:


Firsty.lt pradeda karjeros ugdymo ir profesinio orientavimo projektą „Be Firsty“ ir kviečia žiūrėti nemokamas video paskaitas, kurios padės atsakyti į kylančius klausimus karjeros tema.

Šiuo metu jau paleistos paskaitos:

1. Karjeros planavimas: mitai ir ateities prognozės (lekt. Kęstutis Mikolajūnas)

2. Menas pamilti savo darbą (lekt. Ineta Stasiulytė)

3. Tavo CV – "stand-up comedy" ar "stand-out story"? (lekt. Jūratė Mikaitė)

4. SAVANORYSTĖ arba NICE TO MEET YOU (lekt. Neringa Narsaitė)

Kitas paskaitas ir straipsnių ciklą galite peržiūrėti // skaityti čia:

http://www.firsty.lt/be-firsty

Vytauto Didžiojo universitetas moksleiviams ir mokytojams siūlo daug renginių ir veiklų, kurių dėka atveriamos galimybės geriau pažinti save, mokytis, augti, kurti kartu su VDU studentais, semtis idėjų ir patirties iš geriausių VDU dėstytojų.
Vytauto Didžiojo universitetas Jūsų mokyklai siūlo: 
•    2015 m. lapkričio 13 d. renginį „Matuokis profesiją“ (grupių registracija vyksta telefonu ir el. paštu) 
•    2016 m. sausio 15 d. atvirų durų dieną „Moksleivių diena VDU“.
•     VDU dėstytojų paskaitas  Konsultacijas moksleiviams ir jų tėvams.
•     Ekskursijas Vytauto Didžiojo universitete.
•    Kursus ir mokymus moksleiviams.

Išsamesnę informaciją apie renginius ir veiklas galite rasti VDU leidinyje „Informacija moksleiviams“. VDU Studijų informacijos centras K. Donelaičio g. 52-116, 44244 Kaunas Telefonas(8 37) 323 206 El. paštas info@smt.vdu.lt

 

Lapkričio 16 – 22 d.  Šiaulių universitete organizuojama atvirų durų savaitė

„ATRASK SAVO KARJERĄ“.


Kviečiame Jus ir Jūsų gimnazijos/mokyklos mokinius, tėvelius apsilankyti Universitete, dalyvauti įvairiose veiklose, susipažinti su studijomis ir kartu paminėti Tarptautinę studentų dieną.
Tuo laikotarpiu vyks ir Šiaulių universiteto organizuojamas XVII Lietuvos studentų chorų festivalis. Kviečiame apsilankyti festivalio koncertuose.

Išsamesnę informaciją apie atvirų durų savaitės renginius rasite laiško priede ir Šiaulių universiteto svetainėje.

Daugiau informacijos rasite čia:

Kviečiame 10-12 klasių moksleivius lankyti specialius piešimo ir kompozicijos kursus „Trys laipteliai“. Šie kursai organizuojami taip, kad moksleiviai tikslingai ruoštųsi Architektūros specialybės stojamiesiems egzaminams.
Išsami informacija prisegtuke:
 
Pagarbiai
Dovydas Grigaitis
Studijų informacijos jaunesnysis koordinatorius
 
Kauno technologijos universitetas
Rinkodaros ir komunikacijos departamentas
Studijų informacijos skyrius
K. Donelaičio St. 73, LT-44029
+370 687 53790 (UTC+2) I dovydas.grigaitis@ktu.lt

 


Ar žinojote, „Swedbank“ šiuo metu dirba virš 320 skirtingų profesijų atstovų? O kad kasmet priimame virš 200 praktikantų? Vienas darbuotojas per metus vidutiniškai mokosi 23 valandas? Spalio 7 d. atveriame savo duris visiems norintiems sužinoti, kaip atrodo Banko vidinis gyvenimas, ir susipažinti su Banke dirbančiais profesionalais.
Kviečiame dalyvauti „Swedbank“ Karjeros dienoje!
Pažadame interaktyvias dirbtuves,  diskusijas apie bankinių paslaugų ateitį, susitikimus ir pokalbius su investavimo, verslo klientų, pardavimų, personalo ir kitais specialistais ne tik apie jų, bet ir apie tavo patirtis prie kavos puodelio. Kviečiame pasiklausyti ateities prognozių, įvairių patirčių diskusijos ir nuomonių apie karjeros kelius ir kas gali padėti kryptingai siekti užsibrėžtų tikslų.
Norime, kad Karjeros dienos metu ne tik sužinotumėte naudingos informacijos, dalyvautumėte interaktyviose veiklose, bet ir užmegztumėt naujų pažinčių, todėl Jūsų lauks didelė „Swedbank“ darbuotojų ir draugų kompanija, pasiruošusi atsakyti į Jums rūpimus klausimus.
Daugiau informacijos rasite čia: https://www.swedbank.lt/lt/pages/karjeros-diena
Registruotis į renginį kviečiame čia: http://forms.swedbank.lt/registracija/2015/Vilnius/spalio7/

Karjeros dienos programą rasite čia:

 

Birželio 15-19 d. Vytauto Didžiojo universitetas kviečia moksleivius dalyvauti kasmetiniame renginyje „VDU vasaros mokykla 2015“.
Vasaros mokykla skirta vyresniųjų klasių moksleiviams, norintiems pagilinti žinias juos dominančių sričių paskaitose, kurias ves patyrę VDU dėstytojai. Taip pat bus galimybė ir studentiškai papramogauti.
Atvykstantiems iš kitų miestų bus pasiūlytos vietos VDU bendrabučiuose.
Daugiau informacijos ir registracija universiteto interneto svetainėje http://www.vdu.lt/lt/vdu-vasaros-mokykla-kviecia-pazinti-universiteta/.
Papildoma informacija teikiama telefonu +370 37 323 206 arba el. paštu: info@smt.vdu.lt.

Taip pat kviečiame dalyvauti ir kituose VDU renginiuose, daugiau informacijos rasite čia:http://www.vdu.lt/lt/moksleiviams-jaunojo-etnologo-akademija/

PATVIRTINTAS 2015 M. GERIAUSIŲJŲ EILĖS TVARKOS APRAŠO PAKEITIMASŠvietimo ir mokslo ministras patvirtino „Geriausiai vidurinio ugdymo programą baigusiųjų eilės sudarymo 2015 metais tvarkos aprašo“ pakeitimą, kuriame išdėstė dokumentą nauja redakcija. Geriausiai vidurinio ugdymo programą baigusiųjų eilės sudarymo 2015 metais tvarkos aprašas nustato asmenų, įgijusių vidurinį išsilavinimą pagal Lietuvos vidurinio ugdymo programas ir 2015 metais pretenduojančių į Lietuvos aukštųjų mokyklų pirmosios pakopos ir vientisųjų studijų valstybės biudžeto lėšomis finansuojamas studijų vietas arba studijų stipendijas atrankos kriterijus ir šių asmenų geriausiųjų eilės sudarymo principus.

Naujoje tvarkos aprašo redakcijoje pakoreguoti metinių pažymių ir mokyklinių brandos egzaminų įvertinimų perskaičiavimo principai; numatyta, jog papildomame priėmime gali dalyvauti ir stojantieji, nedalyvavę pagrindiniame priėmime; pagrindiniai kriterijai skaičiuojant konkursinį balą yra keturių (išskyrus menų studijų sritį ir sporto studijų programas) skirtingų dalykų brandos egzaminų įvertinimai arba atitinkamai perskaičiuoti metiniai pažymiai (išskyrus lietuvių kalbos ir literatūros bei pirmojo dalyko).

Švietimo ir mokslo ministro 2015 m. balandžio 17 d. patvirtintą įsakymo „Dėl Geriausiai vidurinio ugdymo programą baigusiųjų eilės sudarymo 2015 metais tvarkos aprašo“ pakeitimą rasite „Teisės aktų skiltyje.Informuojame apie VDU vykstančius renginius ir kursus.

  

 

 

Kviečiame dalyvauti Kauno Kolegijos Geodezijos katedros organizuojamame kasmetiniame renginyje 
"GIS Diena 2014". 
Maloniai lauksime 10-12 klasių moksleivių. Norinčius dalyvauti prašome registruotis iki š.m. lapkričio 15 dienos. Dalyvių skaičius ribotas. Plačiau apie renginį skaitykite prisegtame kvietime.

Kvietimas čia: 

Moksleivi,

Nepraleisk progos sudalyvauti geriausiuose renginiuose šiais metais!
 
 
Studijuok nemokamai! Apsilankyk Moksleivių universiteto paskaitose ir gauk papildomų balų stojant į ISM.

"ISM Moksleivių universitetas" - puiki galimybė susipažinti su specialybe, kurią norėsite studijuoti ateityje. Kviečiame moksleivius rinktis paskaitas, pagal juos dominančias sritis!

Programą ir daugiau informacijos rasite čia.

Registruotis galite ČIA >>>

PASKAITOS NEMOKAMOS!
 
 


Rudens atostogas I Seek More komanda kviečia 11-12 klasių moksleivius praleisti prasmingai ir išbandyti Design Thinking metodiką draugų rate! Registruokitės į vienos dienos sesijas Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose bei Panevėžyje!

Programą ir daugiau informacijos rasite čia.

Registruotis galite ČIA >>>

 

 

 


Lietuvos edukologijos universiteto Socialinės edukacijos fakulteto Socialinio darbo ir sociologijos katedroje akredituota nauja Socialinio darbo bakalauro studijų programa, kurią Studijų kokybės vertinimo centras patvirtino penkeriems metams.

Socialinio darbo studijų programos išskirtinumas - dvi specializacijos:

Socialinis darbas su jaunimu – specializacija susijusi su aktualia socialinės politikos dalimi – jaunimo politika, kuria „sprendžiamos jaunimo problemos ir siekiama sudaryti palankias sąlygas formuotis jauno žmogaus asmenybei bei jam  integruotis  į visuomenės gyvenimą“.

Socialinis darbas su specialiųjų poreikių asmenimis – specializacijos paskirtis – parengti kvalifikuotus darbuotojus, gebančius padėti neįgaliesiems socializuotis ir integruotis į visuomenę.

Baigusiems Socialinio darbo bakalauro studijų programą bus suteikiamas Socialinio darbo bakalauro laipsnis,socialinio darbuotojo kvalifikacija. Studentai, sėkmingai baigę Socialinio darbo studijas galės dirbti socialiniais darbuotojais socialinėse, švietimo, sveikatos priežiūros institucijose, jaunimo, laisvalaikio bei dienos centruose, nevyriausybinėse organizacijose, menų terapijos centruose. Naujai parengtų socialinių darbuotojų įgytos žinios bus naudingos socialinės veiklos vadybai bei organizavimui, dirbant socialinių ir jaunimo institucijų vadovais, socialinio darbo specialistais savivaldybės socialinės paramos ir vaikų teisių apsaugos skyriuose bei tarnybose, bendruomeniniuose, jaunimo bei nevyriausybiniuose centruose. Iki šiol nėra pakankamai paruoštų socialinių darbuotojų, dirbančių socialinių ligų (psichotropinių medžiagų, alkoholio, smurto ir prievartos ir kt.) prevencijos ir reabilitacijos srityse, specialios paskirties jaunimo ir globos institucijose, darbui su suaugusiais ir vaikais, turinčiais psichinių bei fizinių specialiųjų poreikių bei elgesio sutrikimų, taip pat su asmenimis, kuriems laikinai atimta arba apribota laisvė perauklėjimo arba bausmės atlikimo vietose, todėl išlieka didelis poreikis tokio pobūdžio specialistų.

Studentų priėmimas į Socialinio darbo studijų programą pradedamas šiais metais. Studijos bus vykdomos nuolatine (3,5 metų) ir ištęstine (4,5 metų) formomis.

Aprašas: https://ssl.gstatic.com/ui/v1/icons/mail/images/cleardot.gif

 

 

                    Būsimasis studente,

        Nepraleisk puikios galimybės studijuoti nemokamai ir turėti garantuotą darbo vietą po studijų.

Šiaulių universitetas, gavęs valstybės užsakymą parengti Lietuvos švietimo įstaigoms ir sporto klubams specialistus, siūlo Tau abituriente rinktis valstybės tiksliniu būdu finansuojamą paklausią studijų programą – KŪNO KULTŪRĄ – ir grįžti dirbti į savo kraštą arba rinktis kitą šalies regioną.

Užpildyk išankstinę kandidatų į tiksliniu būdu finansuojamas studijų vietas anketą, kurią rasi prisijungęs interneto adresu: www.su.lt → Stojantiesiems → Tikslinis finansavimas ir gauk konkretų pasiūlymą.               Jeigu turi klausimų, kreipkis į Šiaulių universitetą

Tel. 841 595755 / El. p. studijuok@su.lt

 

PRASIDEDA BENDRASIS PRIĖMIMAS Į AUKŠTĄSIAS MOKYKLAS

Sekmadienį, birželio 1 d. pradedami registruoti prašymai studijuoti Lietuvos universitetuose ir kolegijose. Bendrojo priėmimo prašymai teikiami ir koreguojami tik internetu Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacijos bendrajam priėmimui organizuoti (LAMA BPO) informacinėje sistemoje iki liepos 21 d. 17 val.
 
Šiemet priėmime dalyvauja 43 aukštosios mokyklos. Preliminarus valstybės finansuojamų vietų skaičius universitetinėms studijoms šiemet yra 7 576, koleginėms studijoms – 6 874. Iš viso numatoma skirti 14 450 valstybės finansuojamų studijų vietų. Be to, šiemet aukštosioms mokykloms patvirtinta 716 tiksliniu būdu valstybės finansuojamų studijų vietų, iš jų priėmimui į pirmą kursą – net 665 (583 universitetinėms studijoms ir 82 vietos koleginėms studijoms), iš kurių 121 vieta skirta meno studijoms.
 
Pagrindinio priėmimo metu, stojantysis į prašymą gali įtraukti iki 12 pageidavimų, kuriuos galima papildyti ar išbraukti, keisti jų eiliškumą, pasirinkti studijų formą ir finansavimo pobūdį. Jei prašymas koreguojamas kelis kartus, galioja paskutinė koreguoto prašymo versija.
 
LAMA BPO informacinėje sistemoje stojantysis ras ir tikslinio finansavimo prašymo formą, kur galės nurodyti iki 3 tikslinės vietos pageidavimų. Kai kurios aukštosios mokyklos čia pateikia informaciją ir apie darbdavius, kurie taip pat rinksis sau būsimus darbuotojus iš prašymą užpildžiusių kandidatų.
 
Liepos 25 d. iki 15 val. stojančiajam bus pateiktas vienas kvietimas į valstybės finansuojamą vietą, vienas kvietimas – į valstybės nefinansuojamą vietą ir pranešta apie galimybę pasirašyti tikslinio finansavimo sutartį, jeigu tokį prašymą pildė.
 
Šiemet pagrindinis priėmimas jau neskaidomas į etapus. Bendrąjį priėmimą sudarys pagrindinis (2014-06-01–2014-07-25) ir papildomas (2014-08-01–2014-08-06) priėmimai. Rugpjūčio 26 d. bus paskelbtas išeivių iš Lietuvos ir lietuvių kilmės užsieniečių, nespėjusių bendrojo priėmimo metu gauti savo vidurinį išsilavinimą patvirtinančių dokumentų, papildomas priėmimas.

PATVIRTINTA 2014 M. BENDROJO PRIĖMIMO Į LIETUVOS AUKŠTĄSIAS MOKYKLAS TVARKA

Š. m. gegužės 15 d. LAMA BPO valdybos posėdyje buvo patvirtintas 2014 m. bendrojo priėmimo į Lietuvos aukštųjų mokyklų pirmosios pakopos ir vientisąsias studijas tvarkos aprašas.

Stojantieji prašymus studijuoti Lietuvos aukštosiose mokyklose galės pildyti ir koreguoti LAMA BPO informacinėje sistemoje nuo birželio 1 d. iki liepos 21 d. 17 val. Į prašymą bus galima įtraukti iki 12 pageidavimų, kuriuos bus galima papildyti ar išbraukti, keisti jų eiliškumą, pasirinkti studijų formą ir finansavimo pobūdį. Jei prašymas bus koreguojamas kelis kartus, galios paskutinė koreguoto prašymo versija.

Pagrindinio priėmimo metu stojantysis galės užpildyti ir tikslinio finansavimo prašymą pasirenkant iš studijų programų, gavusių valstybės tikslinį finansavimą, sąrašo. Į tikslinio finansavimo prašymą bus galima įterpti iki 3 pageidavimų.

Laikantiems stojamuosius egzaminus ir/arba motyvacijos vertinimą, registruotis informacinėje sistemoje ir į prašymą įtraukti atitinkamas studijų programas reikės ne vėliau nei likus 24 val. iki stojamojo egzamino arba motyvacijos vertinimo. Pagrindinė stojamųjų egzaminų ir motyvacijos vertinimo sesija vyks birželio 19 d. – liepos 4 d. Visas 2014 m. bendrojo priėmimo datas rasite „Bendrojo priėmimo“ skiltyje „2014 m. datos“.

Į vieną iš LAMA BPO punktų nuo birželio 2 d. iki liepos 21 d. 17 val. dokumentus turės pristatyti stojantieji:

Visą 2014 m. bendrojo priėmimo tvarką rasite „Stojantiesiems 2014 m.“ skiltyje.

LAMA BPO

Tikslines studijų vietas pasirinkę studentai su Universitetu ir darbdaviu pasirašys trišales sutartis, pagal kurias studijuos nemokamai visą studijų laikotarpį, o baigę studijas turės garantuotą darbo vietą ne trumpiau kaip 3 metus.
Daugelis klaidingai mano, kad jeigu nepretenduoji į studijų krepšelį, negali mokytis nemokamai. Netiesa, tikslinis studijų finansavimas suteikia tokią galimybę kiekvienam abiturientui ar anksčiau mokyklą baigusiam jaunuoliui. Svarbiausia būti apsisprendusiam, motyvuotam konkrečioms studijoms ir puikiai žinoti, ko sieki.
Susidomėjusius kviečiame jau dabar apsilankyti adresu www.su.lt → Stojantiesiems → Tikslinis finansavimas ir užsiregistruoti kandidatu į tiksliniu būdu valstybės finansuojamas studijų vietas.

Daugiau informacijos apie tikslinį finansavimą teikiame tel. (8 41)  595 878 arba el. p. studijuok@su.lt.

 VDU jau trečius metus ragina Lietuvos moksleivius vasarą pasitikti drauge ir turiningai praleisti laiką. Jau dabar visi norintys gali registruotis į birželio 9–13 d. Kaune vyksiančią „VDU vasaros mokyklą 2014“ ir susipažinti su naujais žmonėmis bei patirti daug įdomių akimirkų. Registracija vyksta iki birželio 6 d.  

Daugiau informacijos galite rasti: http://www.vdu.lt/lt/moksleivius-kviecia-vdu-vasaros-mokykla-2014/

Taip pat norime informuoti  apie akademinės anglų kalbos vasaros kursus besiruošiantiems studijoms anglų kalba VDU arba kituose Lietuvos ar užsienio universitetuose. Daugiau informacijos rasite prisegtuke arba http://uki.vdu.lt/?p=6451.

 

 

Abiturientus* kviečiame dalyvauti motyvaciniuose pokalbiuose. Tai unikali galimybė po sėkmingo motyvacinio pokalbio gauti papildomą 1 tašką prie konkursinio balo stojant į VU TVM mokamą studijų vietą! 

Ką reikia daryti?

1. Iki gegužės 27 d. atsiųsti motyvacinį laišką (iki 3000 vnt. ženklų).  Motyvacinio laiško forma
2. Gegužės 29 d. informuosime apie motyvacinio laiško įvertinimą. Teigiamai įvertintų motyvacinių laiškų autorius pakviesime į motyvacinį pokalbį.
3. Gavus kvietimą, gegužės 31 d. atvykti į motyvacinį pokalbį.
4. Priėmimo komisijos rezultatai bus skelbiami birželio 3 d. 

Abiturientai, gavę kvietimą atvykti į motyvacinį pokalbį gegužės 31 d., turi pristatyti pažymą apie visus, 11-12 klasėse išklausytus dalykus ir jų rezultatus (su mokyklos vadovo parašu bei antspaudu).
Daugiau informacijos:
El. p. priemimas@tvm.vu.lt  
Tel. 852366191

Norime priminti, kad Vytauto Didžiojo universitetas vykdo išankstinį priėmimą į pirmosios pakopos (bakalauro) nuolatines ir vientisąsias (teisės) studijas.

 Išankstinis priėmimas vykdomas iki 2014 metų gegužės 14 dienos.

Prašymai studijuoti rašomi ir reikalingi dokumentai pristatomi į Vytauto Didžiojo universitetą adresu Vytauto Didžiojo universiteto Studijų informacijos centras K.Donelaičio 52-116 kab.arba siunčiami elektroniu paštu darbuotojai@smt.vdu.lt

Daugiau informacijos galite rasti čia: http://www.vdu.lt/lt/studijos/bakalauro-studijos/isankstinis-priemimas-i-pirmos-pakopos-ir-bakalauro-studijas/

Gegužės 5 dieną 14 val. naujienų portalo „Etaplius.lt“ tiesioginėje vaizdo konferencijoje
dalyvaus Šiaulių universiteto atstovai


Studijų prorektorius doc. dr. Juozas Pabrėža ir Priėmimo komisijos atsakingoji sekretorė Lina Bivainienė pristatys
studijų programas, priėmimo tvarką, tikslinį finansavimą bei studijų naujienas, atsakys į stojantiesiems aktualius klausimus.

Kviečiame žiūrėti prisijungus adresu http://etaplius.lt/rubrika/video-konferencija ir dalyvauti diskusijoje.

PASKIRSTYTAS TIKSLINIS STUDIJŲ FINANSAVIMAS

2014 m. aukštosioms mokykloms paskirstyta 716 tiksliniu būdu valstybės finansuojamų studijų vietų, iš jų priėmimui į pirmą kursą - 655. Tikslinis studijų finansavimas skiriamas konkrečioms aukštosioms mokykloms ir studijų programoms, atsižvelgiant į trūkstamų specialistų poreikį.

Daugiausia tikslinių studijų vietų numatyta Aleksandro Stulginskio universitetui – 142 ir Mykolo Romerio universitetui – 132. Kauno technologijos universitetui patvirtinta 74, Šiaulių universitetui – 52, Lietuvos sveikatos mokslų universitetui – 35, Lietuvos sporto universitetui – 27, Kazimiero Simonavičiaus universitetui – 25, Vilniaus Gedimino technikos universitetui – 14, Klaipėdos universitetui – 13 ir Vytauto Didžiojo universitetui – 11 tikslinių studijų vietų. Tarp kolegijų daugiausiai tikslinių studijų vietų skiriama Utenos kolegijai – 27. Šv. Ignaco Lojolos kolegijai ir Vilniaus verslo kolegijai numatyta po 10, Lietuvos verslo kolegijai – 8, Šiaulių valstybinei kolegijai ir Socialinių mokslų kolegijai po 5, Vilniaus kolegijai – 3, Lietuvos aukštajai jūreivystės mokyklai – 2 tikslinės studijų vietos.

Taip pat paskirstyta 121 menų studijų srities granto vieta – tikslinis finansavimas menų studijoms. Grantus į konkrečias menų studijų programas priims Lietuvos muzikos ir teatro akademija – 32, Vilniaus dailės akademijos Kauno fakultetas – 13, Telšių fakultetas – 12, Vilniaus fakultetas – 17, Klaipėdos fakultetas – 6, Klaipėdos universitetas  – 15, Vytauto Didžiojo universitetas – 2, Šiaulių universitetas – 2. Kauno kolegijai numatyta 12, Vilniaus kolegijai - 8 ir Šv. Ignaco Lojolos kolegijai 2 tikslinės menų studijų vietos.

LR švietimo ir mokslo ministro 2014 m. balandžio 18 d. įsakymą Nr. V-338 „Dėl preliminarių tiksliniu būdu valstybės finansuojamų studijų vietų skaičių paskirstymo 2014 metais pagal aukštąsias mokyklas, studijų programas ir studijų kursus“ galite rasti „Teisės aktų“ skiltyje.

VU TVM kartu su partneriais plečia projektą "Karjeros testas" ir visus 10-12 klasių moksleivius kviečia atvykti į artimiausią punktą bei užpildyti Karjeros testą

Karjeros testo punktai:

Balandžio 29-30 dienomis lauksime knygyne "Pegasas" (Akropolis, Ozo g. 25, Vilnius) nuo 12 iki 18 val.

Gegužės 5-9 dienomis lauksime Vilniaus universiteto Tarptautinio verslo mokykloje (Saulėtekio al. 22, Vilnius) nuo 9 iki 17 val.

Daugiau informacijos apie projektą rasite: www.karjerostestas.lt

Balandžio mėnesį, atsižvelgę į nuotolinių pamokų populiarumą, Šiaulių universiteto dėstytojai kviečia moksleivius gyvai stebėti tokias pamokas (žr. priedą). 

Prisijungę interneto adresu http://distance.su.lt/tv/ išoriniai vartotojai nurodytą dieną 11 valandą gali stebėti tiesiogines transliacijas, o tą dieną pažiūrėti nespėjusieji ar pamiršusieji, gali tai padaryti sau patogiu laiku – pamokų įrašai skelbiami universiteto „Youtube“ kanale.

Džiaugiamės galėdami prisidėti prie mokymo turinio tobulinimo ir tikimės, kad Šiaulių universiteto dėstytojų parengtos įdomios, naudingos, papildančios ugdymo programą nuotolinės pamokos  padarys mokymą patrauklesnį.

 

PATVIRTINTAS 2014 M. GERIAUSIŲJŲ EILĖS SUDARYMO TVARKOS APRAŠO PAKEITIMAS

Š. m. balandžio 2 d. švietimo ir mokslo ministras patvirtino įsakymą „Dėl  Geriausiai vidurinio ugdymo programą baigusiųjų eilės sudarymo 2014 metais tvarkos aprašo patvirtinimo“ pakeitimo.

Atkreipiame dėmesį, kad pasikeitė metinių pažymių ir mokyklinių brandos egzaminų įvertinimų perskaičiavimo atitikmenys bei motyvacijos vertinimo (stojantiesiems į švietimo ir ugdymo studijų krypčių grupės studijų programas) balai.

Šiaulių universiteto Menų fakulteto Odos dizaino studija kviečia aukštesniųjų klasių gimnazistus besidominčius dailės studijomis  ir jų mokytojus apsilankyti atvirų durų dienoje, praktinio seminaro metu pasigaminti suvenyrą iš odos, padiskutuoti aktualiais stojamųjų klausimais, apžiūrėti veikiančią studentų kūrybinių darbų parodą.

Atvirų durų dienos Odos dizaino studijoje lankytojus prašome registruotis el. paštu menufakultetas@mf.su.lt iki 2014 m. balandžio 23 d.

Platesnę informaciją apie Odos dizaino studiją ir renginį rasite ir socialiniame tinklapyje facebook/Taikomoji dailė ir verslas
Išsamesnę informaciją besidomintys menų studijomis Šiaulių universitete gali rasti internetiniame tinklapyje:
http://www.su.lt/menu-fakultetas/bakalauro-studij-programos/naujienos-informacija-stojantiesiems-kursai

 

Tūkstančiai jaunų žmonių svarsto ir kuria ateities planus, ieško tinkamiausio sprendimo, kur mokytis. Būtent jiems skirta Švietimo ir mokslo ministerijos inicijuota visuotinė Atvirų durų diena Lietuvos profesinėse mokyklose. Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras, viena didžiausių ir moderniausių profesinio mokymo įstaigų Vilniaus regione, prisideda prie profesinio mokymo galimybių sklaidos ir profesinio mokymo įvaizdžio gerinimo bei kviečia Jus, Jūsų mokyklos mokytojus ir mokinius apsilankyti Atvirų durų dienoje š. m. balandžio 10 d.

 

Klaipėdos universitetas kviečia į Menų fakulteto Atvirų durų dieną

bei Jauno teatro festivalį

 

 

ISM plakatas

Klaipėdos siuvimo ir paslaugų verslo mokykla

Kviečia bendrojo ugdymo mokyklų mokinius ir mokytojus ir visus, besidominčius mūsų mokykla, 2014 m. kovo 24–28 d. dalyvauti metodiniuose ir profesinio veiklinimo renginiuose „Žinių savaitė: smalsumą žad(in)antis mokymas(is).

Ketinančius atvykti, prašome registruotis.

Daugiau informacijos apie mokyklą: www.kspvm.lm.lt

Daugiau informacijos moksleiviui:   Daugiau informacijos mokytojui: 

Informacija apie registracijos užduotis:

 

   

ATMINTINĖ ABITURIENTUI

https://jumpshare.com/v/B0WD6Y9z5QY7Ab3K3kDX?b=Psbfc4SIWvm9kZtHWKiF

 

PIRMĄ KARTĄ PER PENKERIUS METUS PRIĖMIMO Į AUKŠTĄSIAS MOKYKLAS FINANSAVIMAS NEMAŽINAMAS

 

 Straipsnį skaitykite čia:

Moksleiviams kyla daug neatsakytų klausimų:

Kokias studijas pasirinkti?  Kuo skiriasi ekonomikos studijos nuo finansų studijų? Kokius egzaminus pasirinkti?

Į visus kylančius klausimus, atsakysime vasario 25 d. 15 val. virtualioje konferencijoje.
Konferencijos trukmė - 2 val.

Kviečiame dalyvauti visus moksleivius, mokytojus ir moksleivių tėvelius.

Jei nespėsime į visus klausimus atsakyti iš karto, į juos atsakysime raštu.
Atsakymus galėsite rasti  www.facebook.com/KTUmoksleiviams

Konferenciją transliuosime tiesiogiai http://ktu.edu/turinys/virtuali-konsultacija

Prie konsultacijos galima prisijungti Jums patogiu metu. Daugiau informacijos rasite laiško priede.

 

 

Norime  pakviesti 10-11 klasių geriausiai besimokančius moksleivius dalyvauti konkurse stipendijai laimėti prestižiniame Didžiosios Britanijos Londono koledže - Cambridge Tutors College. Dokumentus konkursui prašome pateikti iki š.m. kovo 1 dienos. Dalyvavimo konkurse sąlygas rasite prisegtame faile.

Baltic council:

Atvirų durų dieną Klaipėdos universitete. Jau vasario 28 d. Visa informacija: http://www.ku.lt/moksleiviams/atviru-duru-diena/

Primename, jog vyksta registracija į ekskursijas Atvirų durų dienos metu!
Vietų skaičius ribotas, tad nesnauskite!

Registracija: http://www.ku.lt/ekskursijos-i-fakultetus-per-atviru-duru-diena/

Kviečia dalyvauti pirmojoje mokslinėje mokinių konferencijoje 
„TOLERANTIŠKA MOKYKLA – SAUGI VISUOMENĖ“.

Visa informacija apie konferenciją: http://www.ku.lt/ivykiai/moksline-mokiniu-konferencija-tolerantiska-mokykla-saugi-visuomene/

MISIJA – STUDENTAS!

Moksleivi, praleisk dieną universitete!
Vasario 24-28 dienomis Jaunimo organizacija DARBAS (JOD) organizuoja naują projektą „Karjeros savaitė“. Projekto tikslas - suteikti daugiau žinių apie įvairias profesijas, studijų programas, universitetus bei supažindinti jaunus žmones su galimybėmis baigus mokyklą.
Jeigu susidomėjai ir nori išbandyti studento gyvenimą užpildyk anketą ir lauk kol su Tavimi susisieks JOD atstovai.

 

Informacija apie Vilniaus universiteto Kauno humanitarinio fakulteto (VU KHF) vykdomas bakalauro (I pakopos) studijų programas ir parengiamuosius kursus, skirtus abiturientams.

Vilniaus universitetas Kaune visada yra atviras besidomintiems studijomis. Kviečiame moksleivius ar organizuotas jų grupes apsilankyti Muitinės g. 8, Kaune. Mes ne tik pristatysime čia vykdomas studijų programas, bet ir surengsime ekskursiją po XVI–XVII a. menančias fakulteto erdves. Esame atviri ir Jūsų pasiūlymams.

Studijų programos: http://www.khf.vu.lt/lt/studijos/bakalauro-studijos

Parengiamieji kursai: http://www.khf.vu.lt/lt/paslaugos/mokymai-kvalifikacijos-kelimas#vilniaus-universiteto-d%C4%97stytojai-abiturientams

 Parengiamieji kursai:

 Vu Kaune I pakopa:

PATVIRTINTOS 2014 M. BENDROJO PRIĖMIMO DATOS

Š. m. sausio 16 d. LAMA BPO valdybos posėdyje buvo patvirtintos 2014 m. bendrojo priėmimo į universitetus ir kolegijas datos.

Stojantieji prašymus studijuoti Lietuvos aukštosiose mokyklose galės pildyti LAMA BPO informacinėje sistemoje nuo birželio 1 d. iki liepos 21 d. 17 val. Prašymo pageidavimų sąraše bus galima keisti ir papildyti ar išbraukti studijų programas, jų eiliškumą, studijų formą ir finansavimo pobūdį. Tačiau nebus galima įrašyti tų studijų programų, kuriose numatytas stojamasis egzaminas, testas arba motyvacijos vertinimas, jau bus įvykę arba iki pagrindinės stojamųjų egzaminų sesijos metu tvarkaraštyje numatyto stojamojo egzamino, testo arba motyvacijos vertinimo liks mažiau kaip 24 valandos. Pagrindinė stojamųjų egzaminų sesija vyks birželio 19 d. – liepos 4 d.
 
Bendrąjį priėmimą į universitetus ir  kolegijas sudaro pagrindinis priėmimas ir papildomas priėmimas. Pagrindinio priėmimo kvietimas studijuoti bus paskelbtas liepos 25 d. iki 15 val. Po pagrindinio priėmimo likus  laisvų studijų vietų, bus organizuojamas papildomas priėmimas, kurio kvietimas studijuoti bus skelbiamas rugpjūčio 6 d. iki 17 val.
 
Visas 2014 m. bendrojo priėmimo datas rasite „Bendrojo priėmimo“ skiltyje „2014 m. datos“.

 

ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas sausio – vasario mėnesiais kviečia moksleivius ir jų tėvelius bei mokytojus dalyvauti šiuose renginiuose:

Daugiau skaitykite čia:

Šių metų vasario 1 d. 11 val. Šiaulių valstybinė kolegija kartu su LR Švietimo ir mokslo ministerijos Regioninės politikos analizės skyriumi organizuoja abiturientų ir jų tėvelių susirinkimą.

Interaktyvų renginio skelbimą rasite adresu: http://www.svako.lt/lt/stojantiesiems/abiturientu-ir-ju-teveliu-susirinkimas

Skelbimą rasite čia:

2014 m. Mažoji menų akademija tęsia veiklą. Kviečiame aukštesniųjų klasių moksleivius geriau pasirengti stojamiesiems egzaminams į Šiaulių universiteto Menų fakulteto studijų programas. Siunčiame naują 2014 m. sausio ir vasario mėnesių  užsiėmimų grafiką (prisegtas dokumentas). Prašome šią informaciją paskelbti ir Jūsų gimnazijos moksleiviams.

Išsamesnę informaciją besidomintys gali rasti internetiniame tinklapyje:
http://www.su.lt/menu-fakultetas/bakalauro-studij-programos/naujienos-informacija-stojantiesiems-kursai

Užsiėmimų tvarkaraštis:

  Vytauto Didžiojo universitetas moksleiviams ir mokytojams siūlo daug įdomių renginių ir naujų veiklų, kurių dėka atveriamos galimybės geriau pažinti save, mokytis, augti, kurti kartu su VDU studentais, semtis įdėjų ir patirties iš geriausių VDU dėstytojų.

 Jau sausio 17 d., 10 – 16 val. VDU kviečia visus moksleivius į kiekvienais metais itin didelio susidomėjimo sulaukiantį renginį „Moksleivių diena VDU“.  Renginio metu moksleiviai ir mokytojai turės galimybę pabendrauti su Vytauto Didžiojo universiteto dėstytojais ir studentais, sužinoti apie studijas ir studijų aplinką, aplankyti VDU erdves, susipažinti su studentų kolektyvais ir klubais. Kviestiniai svečiai pasiūlys dalyvauti diskusijose, paskaitose, veiks eksperimentų oazė, užsienio kalbų mugė ir įvadinės kalbų paskaitos, moksleiviai galės atlikti karjeros bei anglų kalbos žinių pasitikrinimo testus. „Moksleivių diena VDU 2014“ metu bus pratęstas lapkričio mėnesį vykęs renginys “Matuokis profesiją”, kurio metu įvairių sričių specialistai supažindins su savo profesijos subtilybėmis, papasakos apie darbo specifiką, atsakys į visus rūpimus klausimus ir padės moksleiviams apsispręsti dėl būsimos specialybės. Renginio pabaigoje planuojama ekskursija po Kauno „Žalgirio“ areną ir susitikimas su arenos ir „Žalgirio“ klubo vadovu Pauliumi Motiejūnu. Renginio metu mokytojams taip pat bus siūlomi seminarai ir įteikiami dalyvio pažymėjimai.

Moksleivių grupes į šį renginį galite užregistruoti telefonu: +370 37 323206, arba el.paštu: darbuotojai@smt.vdu.lt.

  Šiaulių universiteto Menų fakulteto akademinė bendruomenė kviečia mokytojus, abiturientus, gimnazijų vadovus,  karjeros koordinatorius į Kalėdinius koncertus 2013 metų gruodžio 10 d. „Kalėdinis desertas“ ir 2013 metų gruodžio 12 d. „Karamelė Studium“ (išsamesnė informacija skelbime, prisegti dokumentai).
Po koncertų jūsų lauks Menų fakulteto atstovai pristatysiantys  Menų studijas Šiaulių universitete, supažindinsiantys su fakultete veikiančia Mažąja menų akademija ir galimybėmis geriau pasirengti stojamiesiems egzaminams į Menų fakulteto kuruojamas studijų programas: Muzika, Audiovizualinis menas, Dailė ir dizainas, Dailė (grafika), Taikomoji dailė ir verslas, Estrados menas, Vizualinių komunikacijų menas.
Smagiai praleisite laiką su Muzikos pedagogikos katedros studentais, parsivešite gerą nuotaiką ir kartu naudingą informaciją apie studijų specifiką bei galimybes Šiaulių universiteto Menų fakultete.
Susidomėjusieji šia informacija kviečiami atsiliepti el. paštu menufakultetas@mf.su.lt  pasirinkus dalyvavimą jums patogiu laiku bent viename renginyje.

Atvykite! Maloniai lauksime Jūsų visų.

Kvietimas:

Kalėdiniai koncertai:

 

    Šiaurės Lietuvos kolegija nori pristatyti akademinius renginius  - paskaitas vyresnių klasių mokiniams.

Daugiau informacijos rasite čia:

Šiaulių universiteto Menų fakulteto bendruomenė  skelbia naujausią informaciją gimnazijos moksleiviams apie studijų galimybes. Menų fakultete penktadieniais veikia Mažoji menų akademija, kurios tikslas ; padėti geriau pasirengti stojamiesiems egzaminams, visi menų srities užsiėmimai yra nemokami. Norintiems susipažinti su kuruojamomis studijų programomis, susidarius tikslinei grupei galime organizuoti įvairių meno krypčių užsiėmimus, kūrybines dirbtuves, pažintines ekskursijas Menų fakulteto rūmuose, studijose, auditorijose, kur eksponuojami ir mūsų studentų kūrybiniai darbai, pirmadieniais Mokomajame teatre vyksta filmų peržiūros, organizuojami studentiškų kolektyvų pasirodymai ir koncertai.

Prisegtuose dokumentuose išsami Menų fakulteto informaciją apie 2014 metams skelbiamą priėmimą į studijų programas ir jau veikiančią Mažąją menų akademiją.

Išsamesnę informaciją besidomintys gali rasti internetiniame tinklapyje:
http://www.su.lt/menu-fakultetas/bakalauro-studij-programos/naujienos-informacija-stojantiesiems-kursai

Mažoji menų akademija:

Mažosios menų akademijos tvarkaraštis:

Studijuos 2014:

Informuojame, kad lapkričio 26-27 dienomis Klaipėdoje ir Vilniuje vyks kasmetinė didžiausia studijoms užsienyje skirta paroda „IŠSILAVINIMAS IR KARJERA 2013“ (EDUCATION AND CAREER 2013). Jau 10-us metus „Kalba.Lt” rengiamoje parodoje dalyvaus daugiau, kaip 40 užsienio universitetų, pristatysiančių savo studijų galimybes. Moksleiviai visos parodos metu turės galimybę pabendrauti su universiteto atstovais priėję prie jų stendų bei apsilankyti universitetų rengiamose seminaruose atskiroje konferencijų salėje pagal numatytą tvarkaraštį.

   Daugiau informacijos rasite čia:

  Plakatą rasite čia:

  

 Vilniaus Gedimino technikos universitetas jau penktąjį sezoną kviečia moksleivius į nemokamas temines paskaitas Jaunojo inžinieriaus mokykloje (JIM). Profesoriai, docentai ir lektoriai išsamiai supažindins atvykusiuosius su studijų programomis, papasakos, ką reikės mokytis universitete, kokios perspektyvos gavus diplomą, kokios karjeros galimybės ir kt.

Šiais metais JIM paskaitas organizuojame ne tik šeštadieniais, bet ir penktadieniais, ketvirtadieniais, tad paskaitose gali apsilankyti ir visa klasė. Paskaitėlės yra nemokamos, tereikia tik užsiregistruoti: http://stojantiesiems.vgtu.lt/moksleiviams/jaunojo-inzinieriaus-mokykla/teminiu-paskaitu-tvarkarastis-2013-2014-m-m/.

Pirmosios paskaitėlės prasideda jau lapkričio 14 d. Pilną paskaitų tvarkaraštį galite rasite čia: http://stojantiesiems.vgtu.lt/media/files/failu_modulis/5937/VGTU-JIM-2014.pdf.

Maloniai prašome – informuokite savo vyresniųjų klasių moksleivius apie galimybę daugiau sužinoti ne tik apie studijas universitete, bet ir gauti įdomių žinių iš įvairių inžinerinių, vadybinių temų.

 

Lapkričio mėnesį yra numatyti keli internetiniai seminarai ( vebinarai)

Lapkričio 04 d. 14,30 val. – Studijos Skandinavijos šalyse (trukmė – 45 min.)

Lapkričio 11 d. 14,30 val. – Studijos Jungtinėje Karalystėje (trukmė – 45 min.)

Lapkričio 13 d. 09.00 val. – Studijos Vokietijoje (trukmė – 45 min.)

Norinys dalyvauti vebinare iš anksto turi informuoti mokytoją R. Milenčienę.

Tikiuosi, jau dauguma Jūsų esate girdėjusios apie MOOC (Massive Open Online Courses) kursus. Tai nuostabi galimybė lankyti garsiausių pasaulio universitetų paskaitas (internetu).

Vienas MOOC kursas galėtų būti aktualus vyresnių klasių moksleiviams. Berklio universitetas siūlo penkių savaičių kursą “College Writing 2.1x: Priciples of Written English”. Labai kviečiame jungtis prie kurso ir moksleivius ir mokytojus.

Galite savo mokyklose suburti netgi grupeles moksleivių, kurie lankys tuos kursus, ir kartą per savaitę susitiktų  visi kartu ir vadovaujami pvz. anglų k. mokytojos ar PIT mokytojos, dalintųsi patirtimi, aiškintųsi iškilusius klausimus.

Jei organizuotai gilintis į kursą sudėtinga – tuomet tiesiog išplatinkite nuorodą ir paraginkite moksleivius jungtis ir mokytis savarankiškai.

Kursas prasideda lapkričio 8 d. ir yra visiškai nemokamas.

Jungtis reikia čia: https://www.edx.org/course/berkeley/colwri2-1x/college-writing-2-1x-principles/1194.

 

 

          Kviečiame skaityti naują laikraščio „Klaipėdos universitetas“ numerį. Jį rasite paspaudę šią nuorodą.

 

2013 – 2014 mokslo metais  Kauno technologijos universitetas Jums pasiūlys daugybę renginių, konkursų, edukacinės veiklos. Artimiausi renginiai – 2013 m. spalio 24 d. ir spalio 26 d. Juose bus nemokamai dalinamos „informacinės piliulės“ moksleiviams ir jų tėvams kaip produktyviai mokytis ir pasiekti teigiamų rezultatų. Detalesnę informaciją rasite čia ir prisegtame faile.

Kviečiu bendrauti visais Jums rūpimais klausimais.

 

 

Jums rašo Kotryna Tomkevičiūtė, priėmimo skyriaus vedėja iš Lietuvos muzikos ir teatro akademijos. Siunčiame informaciją, kuri tikrai yra naudinga jūsų mokiniams, svajojantiems apie teatro režisūros ir vaidybos studijas Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje. Lietuvos režisūros ir teatro pedagogikos patriarchas Jonas Vaitkus nuo paskutinio spalio mėnesio šeštadienio rengia konsultacijas būsimiems savo studentams. Daugiau informacijos - skelbime, kurį prašome iškabinti matomoje vietoje ir pasidalinti su moksleiviais. Dėkojame. Labai laukiame būsimų studentų!

Registracija į mokamas konsultacijas internetu: http://konsultacijos.lmta.lt/

 

Norime maloniai pranešti, kad jau prasidėjo registracija į šių metų renginį "Matuokis profesiją". Visa informacija prisegtuose failuose. Taip pat siunčiame nuorodą į naujieną apie renginį internete, kur rasite ir nuorodą į registracijos anketą:

http://www.vdu.lt/lt/vdu-absolventai-pades-moksleiviams-rinktis-profesija/

Matuokis profesiją VDU 2013

VDU dėstytojų paskaitos moksleiviams

  Informuojame apie galimybę vyresniųjų klasių mokiniams susipažindinti  su Šiaulių profesinio rengimo centre rengiamomis specialybėmis, dalyvaujant praktiniuose užsiėmimuose pagal mokymo programas. 

Ekskursijos skyriuose ir užsiėmimai (8-12 klasių mokiniams, jų skaičius yra ribotas), organizuojami pagal išankstinę registraciją.

Prašytume registruotis iki spalio 25 d.     Smulkesnė informacija  pridedama.

Dėl užsiėmimų ir ekskursijų visuose Šiaulių PRC skyriuose, maloniai prašytume teirautis:

Šiaulių profesinio rengimo centras, Ugdymo karjerai centras
Gardino g. 4, LT -78231 Šiauliai

Informacija apie užsiėmimus

 

Jaunimo verslumą skatinantis  renginys „Vilnius Fashion &Textile Avenue“, kurį  spalio 18-19 d. organizuoja  Lietuvos aprangos ir tekstilės įmonių asociacija ir  Lietuvos parodų centras „Litexpo“ kartu su Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija.

Vienas iš šios parodos renginių, vyksiantis spalio 18 d. nuo 14:00 iki 15:00 val. „Litexpo“ Konferencijų salėje 3 yra skirtas profesinio informavimo atvirai diskusijai kartu su Lietuvos aukštosiomis bei profesinėmis mokymo įstaigomis ir tekstilės įmonėmis. Šiame renginyje bus pristatoma informacija apie tekstilės darbo rinkos tendencijas, profesinio mokymo galimybes, studentų priėmimą į aukštąsias mokyklas, paramą studentams. Taip pat renginio metu vyks Kūrybinės ir gamybinės dirbtuvės; Sėkmės akademijos renginiai; Jaunųjų kūrėjų darbų pristatymai; Profesijos konkursai.

Renginio programa prisegama.

 

Esame ne pelno siekianti organizacija – viešoji įstaiga. Mūsų veikla apima tris sritis: akademinį konsultavimą, stipendijų programų administravimą ir testavimą (esame tarptautinių egzaminų testavimo centras).

Kad būtume labiau pasiekiami, kuo daugiau bendros informacijos talpiname internete:

·         mūsų įstaigos interneto svetainė – www.studinfo.lt (čia galima užsisakyti individualias konsultacijas, rasti mūsų teikiamas paslaugas, kontaktus).

·         kuriame ir akademinį portalą BALTICSTUDENT, kur galima rasti nemažai naujienų, straipsnių įvairiomis temomis. Skyrelyje STUDIJOS galima rasti gana detalius aprašus apie studijų galimybes įvairiose šalyse. Čia sudėta informacija moksleiviams ir jų tėvams gali būti puikus atsiprties taškas renkant informaciją. Portale kalbama ne tik apie studijas užsienyje, bet ir apie Lietuvoje vykstančius procesus.

·         Pati naujausia ir aktualiausia informacija apie renginius, konkursus, galimybes, stipendijas ir pan. skelbiama dviejuose mūsų Facebook puslapiuose: https://www.facebook.com/studijuokuzsienyje ir https://www.facebook.com/pages/EducationUSA-Vilnius/194392167269855?fref=ts (čia skelbiama informacija, susijusi tik su JAV).

webinarai.pdf

VEIC.pdf

 

            Kviečiame skaityti naują Klaipėdos universiteto laikraščio numerį. Jį rasite paspaudę nuorodą.

Naujienos moksleiviams: http://www.ku.lt/moksleiviams/

Informacija stojantiesiems: http://www.ku.lt/stojantiesiems/

Klaipėdos universiteto Jaunųjų mokslininkų mokykla (KU JMM) skelbia 10–12 klasių moksleivių priėmimą į 2013/2014 mokslo metų užsiėmimus.

Šiais, ketvirtaisiais, JMM veiklos metais Jus kviečia jau tradicinėmis tapusios sekcijos:

Siūlomos ir dvi naujos sekcijos:

Plačiau apie šias sekcijas − http://www.ku.lt/jmm/studijos/sekcijos-ir-destomi-dalykai/

 

Kviečiame abiturientus studijuoti Lietuvos Sveikatos Mokslų
Universitete, kur jau antrus metus siūloma unikali specialybė:
psichologija, dėstoma sveikatos priežiūros sektoriaus kontekste, su galimybe naudotis LSMU Klinikų baze.

Sveikatos_psichologija2013.PPT

PATVIRTINTA 2013 M. BENDROJO PRIĖMIMO Į LIETUVOS AUKŠTĄSIAS MOKYKLAS TVARKA

 

Praplėtėme mūsų akademinio portalo BALTICSTUDENT turinį. Nuo šiol čia rasite naujausią informaciją ne tik apie studijas užsienyje, bet ir apie studijas Lietuvoje. Portale atsirado ir skyreliai apie Lietuvos piliečiams skirtas stipendijų programas bei Lietuvoje administruojamus tarptautinius egzaminus (IELTS, TOEFL iBT ir kt.). Čia pat galima rasti ir mūsų paslaugų sąrašą.

Baltic _Student_adv.pdf

 

Kauno technikos kolegija organizuoja renginį, skirtą supažindinti mokinius su šiandieninėmis Lietuvos statybos, kelių, elektros, elektronikos, autotransporto, medžiagų apdirbimo specialistų rinkomis, skatinti tikslingą domėjimąsi savo karjera, jos galimybėmis, suteikti mokiniams galimybę pabendrauti su potencialiais darbdaviais, o darbdaviams – su potencialiais darbuotojais. Pagrindinis renginio organizavimo tikslas – populiarinti inžinieriaus specialybę, supažindinant būsimuosius inžinierius su naujausiomis technologijomis, stiprinti ryšius, profesionalų pagalba jauniems žmonėms padėti atrasti profesionalius sprendimus atsakingame inžinieriaus kelyje.

Kvietimas

 

Kazimiero Simonavičiaus universitetas siūlo naujas, unikalias studijų
programas su kuriomis kviečiame susipažinti Jūsų mokyklos moksleivius.
Būtų labai malonu, kad prisegtuose failuose esančias skrajutes
(pasirinktinai) pakabintumėte savo mokykloje ar paplatintumėte moksleiviams
el. paštu ar per mokyklos soc. tinklus.

Jeigu pageidaujate, kad Kazimiero Simonavičiaus universiteto atstovai
atvyktų į Jūsų mokyklą ir patys pristatytų universiteto studijų programas,
lauksime Jūsų kvietimo el. pastu ksu@ksu.lt

Daugiau informacijos www.ksu.lt


     

 

                    

 Informaciją apie priėmimą į Pasieniečių mokyklą.

 Informacija apie Pasieniečių mokyklą.pdf

                        Šiaulių profesinio rengimo centras

   kviečia mokytis

mokinius baigusius 12 klasių arba išklausiusius vidurinės mokyklos kursą.

Kvietimas čia:

Kviečiame studijuoti Mykolo Romerio universiteto Socialinės politikos fakulteto naujose bakalauro studijų programose „Socialinė komunikacija ir mediacija“, „Internetinis valdymas ir komunikacija“, „Sociokultūrinė edukacija“, „Ugdymo karjerai pedagogika“, „Socialinė pedagogika“, „Sociologija“ bei kitose fakulteto parengtose studijų programose.

 Išsamią informaciją apie visas fakulteto siūlomas studijų programas ir detalius jų aprašus rasite čia: http://www.mruni.eu/lt/universitetas/fakultetai/politikos_fakultetas/#tab_3

 

 

 

Aviacijos mokymų centras, „Baltic Aviation Academy“, rūpindamasi Lietuvos jaunimo ateitimi ir gerove, paruošė analogų Lietuvoje neturinčią studijų programą „Aviacijos vadybą“, atveriančią duris į perspektyvios ir sėkmingos karjeros galimybes sparčiai besivystančiame aviacijos sektoriuje.   

Bendradarbiaujant su Kazimiero Simonavičiaus Universitetu „Baltic Aviation Academy“ suteikia galimybę „Aviacijos vadybos“ studentams per 3.5 m. studijų laikotarpį įgyti piloto mėgėjo arba komercinės aviacijos piloto licenciją kartu su aviacijos vadybos bakalauro laipsniu ir sėkmingai įsitvirtinti darbo rinkoje.

 Daugiau informacijos apie studijų programą rasite prisegtame dokumente bei atsisiuntę lankstinuką, kurį rasite paspaudę nuorodą.

Jums pageidaujant „Baltic Aviation Academy“ atstovai mielai atvyktu i Jūsų mokyklą ir pristatytų šią studijų programą Jūsų mokyklos bendruomenei. Mielai kviečiame kreiptis el. paštu info@balticaa.com.

Bakalauro studiju programa - Aviacijos vadyba.pdf

 

 

Informuojame, kad ISM Fondas numato skirti stipendijas, padengiančias visą studijų mokestį ISM Vadybos ir ekonomikos universitete.

Stipendijos skiriamos labai gerai besimokantiems vidurinių mokyklų abiturientams studijuosiantiems pagal 100 talentų programą bei abiturientams iš socialiai remtinų šeimų. Pagal 100 talentų programą šiuo metu ISM Vadybos ir ekonomikos universitete nemokamai studijuoja 117 studentų. Prašome švietimo administracijų švietimo padalinių bei vidurinio lavinimo mokyklų bendradarbiauti pirmajame atrankos etape.

ISM Fondo laiskas Skatinamosios ir 100T stipendijos 2013.pdf:

 

   Kviečia studijuoti Kauno kolegija kraštotvarkos fakultete:

http://www.kaunokolegija.lt


 

 

                                  

Kūno kultūros bakalauro studijų programa

 

Šiaulių profesinio rengimo centras kviečia pasidomėti galimybėmis mokytis bei apsilankyti. Daugiau informacijos rasite prisegtukuose.

Šiaulių PRC pristatymas 2013

Mokymosi galimybės progimnazijos mokiniams Šiaulių PRC TS 2013

     Darbo birža paskelbė, kokios profesijos šiemet bus paklausios

LDB Darbo išteklių skyriaus vyriausioji specialistė Donata Šlekytė pristatė šiems metams sudarytą „Įsidarbinimo galimybių barometrą“. Daugiau skaitykite čia: http://verslas.delfi.lt/verslas/darbo-birza-paskelbe-kokios-profesijos-siemet-bus-paklausiausios.d?id=60778859#ixzz2M6JFJLby

 

 

 

Canadian pharmacy mail order