LIETUVIŲ KALBOS DIENŲ RENGINIŲ PLANAS

MOKYTOJŲ METODINIŲ DARBŲ, MOKYMO(-SI) PRIEMONIŲ, MOKINIŲ BRANDOS DARBŲ, PROJEKTŲ PATEIKIMO BENDRIEJI REIKALAVIMAI

JONIŠKIO R. ŽAGARĖS GIMNAZIJOS MOKYTOJŲ METODINĖS VEIKLOS ORGANIZAVIMO TVARKOS APRAŠAS

Fizikos mokytojos metodininkės Astos Radžvilienės parengta metodinė medžiaga :https://sodas.ugdome.lt/metodiniai-dokumentai/perziura/2802

Biologijos mokytojos metodininkės Daivos Skirienės mokinių vertinimo kriterijai biologijos pamokoje.

Fizikos mokytojos metodininkės Astos Radžvilienės mokinių vertinimo kriterijai fizikos pamokoje.

Informacinių technologijų mokytojos metodininkės Astos Radžvilienės mokinių vertinimo kriterijai IT pamokoje.

PRADINIŲ KLASIŲ MOKYTOJŲ METODINĖ MEDŽIAGA

(Norėdami pamatyti kokią medžiagą yra sukaupę ir gali pasidalinti mokytojai paspauskite ant mokytojo pavardės)

Pradinių klasių mokytoja metodininkė  Daiva Navickaitė

Pradinių klasių mokytoja metodininkė Nijolė Vadapalienė