„Aukštųjų mokyklų mugė 2023“

Sausio 19 d. (ketvirtadienį) Kauno „Žalgirio“ arenoje jau 20 – ąjį kartą lankytojams duris atvers „Aukštųjų mokyklų mugė 2023“, kurioje susiburs daugiau nei 30 šalies universitetų, kolegijų, profesinių mokyklų, švietimo institucijų ir nepriklausomų aukštojo mokslo ekspertų. Patyrę darbuotojai ir studentai atsakys į rūpimus klausimus, iš pirmų lūpų bus galima išgirsti apie stojimo sąlygas. Tai proga ne tik gauti visą aktualią informaciją, bet ir palyginti skirtingų profesinių ir aukštųjų mokyklų programas bei kuriamą pridėtinę studijų vertę.

Nuo 10 iki 16 valandos truksiančiame nemokamame renginyje veiks Inovacijų alėja, bus galima išgirsti organizacijų prisistatymus, paskaitas bei diskusijas su išskirtinėmis asmenybėmis, kurios dalinsis savo sėkmės istorijomis.

Kontaktai papildomai informacijai:

Ugnė Kerdokaitė
Rinkodaros projektų vadovė
UAB „Ekspozicijų centras” | Karaliaus Mindaugo pr. 50 | LT-44334  Kaunas
Mob. +370 685 09196 | ugne@expo.lt
www.expo.lt | www.parodos.lt | www.stendai.lt