Pirmokų Kalėdinis rytmetis

Pirmokų klasėje papuošta didžiulė eglė buvo įrodymas, kad mažieji labai laukia Kalėdų, o labiausiai Kalėdų senelio. Vaikų svajonė išsipildė. Kalėdinio rytmečio metu pas juos apsilankė svečias iš tolimosios Laplandijos. Jį lydėjo nykštukė. Trumpai pasisvečiavę, pabendravę su mokinias ir palikę didžiulį maišą dovanų, svečiai išskubėjo pas kitus jų laukiančius vaikučius.

Pirmokų linksmybės tuo nesibaigė. Vaikai kartu su savo mamytėmis ir tėveliais puošė imbierinius sausainius, viktorinoje gilino žinias apie Kūčių, Kalėdų papročius ir tradicijas, šoko, dainavo ir vaidino pasaką apie Pagranduką, kuris ieškojo Kalėdų. Po spektaklio „Pagrandukas“ visus pakvietė prie vaišių stalo.

Ačiū tariame visiems, kurie dalyvavo šventėje ir padėjo jai pasiruošti.

Pirmos klasės mokytoja Laima Radvilienė