Kalėdinio atviruko konkurso laureatų apdovanojimai

Sausio 12 d. Joniškio rajono savivaldybėje vyko Kalėdinio atviruko konkurso laureatų apdovanojimai, kurių metu pasveikinti geriausi Kalėdinio atviruko darbų autoriai.

Joniškio rajono savivaldybės vadovai apdovanojimų metu pasidžiaugė joniškiečių aktyvumu, meniškumu, išradingumu, kūrybiškumu bei meile Kalėdinėms šventėms ir Joniškio kraštui.

Visi konkursui pristatyti atvirukai – originalūs, kūrybiški ir labai gražūs, todėl Kalėdinio atviruko konkurso komisijai buvo sunku išrinkti geriausius. Vertinta pagal penkis kriterijus: temos atskleidimą, originalumą, kūrybiškumą, įtaigą ir meninę darbo kokybę.

Pasveikinti jau skelbti konkurso nugalėtojai:

• Joniškio vaikų lopšelio-darželio „Saulutė“ ikimokyklinio ugdymo grupės „Kiškučiai“ ugdytiniai (ikimokyklinukų grupėje);
  • Lėja Jatulytė (1–4 klasių mokinių grupėje);
  • Eligijus Karžinauskas (5–8 klasių mokinių grupėje);
  • Ivanas Artemenko (9–12 klasių mokinių grupėje);
  • Valerija Mankevičienė (19 metų ir vyresnių dalyvių grupėje);
  • Regina Leknickienė (elektroninių atvirukų grupėje).

Dėkojame visiems dalyviams už dalyvavimą, išradingumą ir kūrybiškumą.