Diktanto konkursas

Vasario 28 d. Joniškio r. pagrindinės mokyklos Gataučių M. Katiliūtės skyriuje įvyko Joniškio rajono mokyklų 1–4 klasių mokinių lietuvių kalbos diktanto konkursas „Ką plunksna parašys, tai ir su kirviu neištašys!“ Konkurso tikslas: puoselėti pagarbą gimtajai kalbai, savo krašto kultūrai. Po I etapo mokykloje pradinukės Augustė Pamparaitė (1 kl.), Lėja Veikalaitė (2 kl. ), Deimena Stupuraitė (3 kl.), Vakarė Sinevičiūtė (4 kl.) atstovavo mūsų gimnazijai rajono etape.

Po sveikinimo žodžio ir muzikinio pasirodymo konkurso dalyviai išsiskirstė į klases rašyti diktanto. O kol buvo taisomi diktantai, dalyviai leido laiką šokdami, dainuodami karaoke, žaisdami šaškėmis ir vaišindamiesi.

Komisijos paskelbti rezultatai nudžiugino: tarp bendraamžių mūsų gimnazijos 1 klasės mokinė Augustė Pamparaitė  laimėjo II vietą! Kitos dalyvės buvo apdovanotos padėkos raštais.

Sveikiname visas dalyves, II vietos nugalėtoją Augustę ir didžiuojamės jomis!

  Pradinių klasių mokytoja   Virginija Briedienė