Padėka už dalyvavimą FIRST® LEGO® lygos Cargo Connect Vilnius 700 regioninėse varžybose

 Padėka mokyklai už puikų pasirodymą FIRST® LEGO® lygos Cargo Connect Vilnius 700 regioninėse varžybose. Mokyklos komanda Žvelgaičio anūkai – treneris Asta Radžvilienė , mokiniai – Pakulytė Estela, Valančius Emilijus, Uogelė Joris, Mitrikaitė Rebeka, Urbonaitė Agnė, Navickas Vilius, dalyvavo STEAM robotikos varžybose, gilinosi į logistikos temą, kūrė projektus, kurie keistų pasaulį ir varžėsi robotų varžybose. Kol kas komanda nepateko į nacionalines varžybas, tačiau turi galimybę įveikti komandas II etape ir keliauti į nacionalines varžybas. Čia komanda turės galimybę varžytis su kitomis komandomis dėl grupės nugalėtojo vardo ir įvairių prizų!. Pasižiūrėti, kaip sekėsi Jūsų ir kitoms komandoms galite čia – https://www.youtube.com/watch?v=3xZSzUVgySI