Gimnazijos WiFi tinklas

WIFI gidas

Mokykloje pasiekiami šie tinklai:

  • eduroam – pedagogams,
  • lm – mokiniams, darbuotojams ir mokyklos mobiliems įrenginiams,
  • svečias – mokyklos svečiams.

Naudotojai, norintys naudotis belaidžiu tinklu, turi būti atlikę savo paskyros aktyvaciją tinklapyje epaslaugos.lm.lt

Prie WiFi tinklo lm gali jungtis mokyklos personalas ir moksleiviai. Prisijungimo duomenis sudaro naudotojo vardas ir slaptažodis, kuris buvo įvestas naudotojo aktyvacijos formoje. Prisijungimui naudojamas naudotojo vardas prirašant @lm.lt. Naudojamas belaidžio WiFi ryšio saugumo protokolas yra WPA2.

Prie WiFi tinklo eduroam gali jungtis pedagogai ir kitų mokslo institucijų nariai. Prisijungimo duomenis sudaro naudotojo vardas ir slaptažodis, kuris buvo įvestas aktyvacijos metu. Prisijungimui naudojamas naudotojo vardas prirašant @lm.lt. Naudojamas belaidžio WiFi ryšio saugumo protokolas yra WPA2.