18 – oji Respublikinė 1-12 klasių mokinių konferencija „Aplinka ir žmogus“

Gegužės 17 dieną  Joniškio Mato Slančiausko  progimnazijoje vyko 18 – oji Respublikinė 1-12 klasių mokinių konferencija „Aplinka ir žmogus“. Žagarės gimnazijos mokiniai dalyvavo konferencijoje ir skaitė pranešimus.

„Varlės gyvenimo ciklas gamtoje ir robotikoje“ pristatė 5 kl. mokiniai Simonas Pranciulis ir Patricijus Šimkus, jų darbo vadovės: biologijos mokytoja Daiva Skirienė ir informacinių technologijų mokytoja Asta Radžvilienė.

„Tautos istorija primena miško brolių veidai“ pristatė II g  kl. mokinė Vestina Mereckytė, jos darbo vadovė geografijos mokytoja Alma Kančelskienė.

„Geografinius akinius užsidėjus. Kelionė į Veneciją“ pristatė III g kl. mokinė Adelina Maižiutė, jos darbo vadovė geografijos mokytoja Alma Kančelskienė.