77 abiturientų laidos „Paskutinio skambučio“ šventė

Išeisi, palikęs vaikystę,
Pirmąsias klaidas, paauglystę,
Čia meilė pirmoji dar dūsaus ilgai,
Liūdės pamiršti sąsiuviniai.

Trumpos pertraukos, jų šurmulys,
Lentoje nebaigta užduotis,
Laiko upė tekės, jos užtvenkt negali,
Paukščiai grįžta, o tu išeini.

Gegužės 25 d. Žagarės gimnazijoje 77 abiturientų laidai nuskambėjo „Paskutinis skambutis“. Paskutinis skambutis šiemet skambėjo penkiolikai abiturientų, kuriuos į gimnazijos salę po paskutinės pamokos atlydėjo 1-  os klasės mokinukai.  Graudinosi mokiniai dalyvaujant paskutinėje auklėtojos dėstomoje pamokoje, jaudinosi klausydami gimnazijos direktorės,  mokytojų ir svečių sveikinimų.

Renginį organizavo III klasės mokiniai, kuriems padėjo jų auklėtoja Alanta Maižiutė. Šventės metu skambėjo eilėraščiai, mokinių dainos, taip pat buvo galima pasidžiaugti pirmokų šokamu šokiu. Šiltus ir prasmingus žodžius  vaikams tėvelių vardu perdavė Lineta Pranciulienė.

Dvyliktokai nudžiugino sušoktu valsu ir gimnazijai padovanotomis rožių sodinukais, kurie dar ilgai primins šią mokinių laidą.

Mokyklinis skambutis 77-ai abiturientų nuaidėjo paskutinį kartą. Todėl su pačiais nuoširdžiausiais linkėjimais sveikiname visus, pradedančius naują gyvenimo kelio etapą.