Brandos atestatų įteikimo šventė Žagarės gimnazijoje

Liepos 14 d. Žagarės dvaro rūmuose įvyko 77 – osios abiturientų laidos Brandos atestatų įtaeikimo šventė. Abiturientus atvyko pasveikinti Joniškio rajono savivaldybės meras Vitalijus Gailius ir mero pavaduotoja Vaida Aleknavičienė, Lietuvos Respublikos seimo narys Liudas Jonaitis ir Žagarės parapijos klebonas Andrius Valčiukas. Šventinę nuotaiką skleidė Joniškio Algimanto Raudonikio jaunosios smuikininkės ir jų mokytoja Zita Gaškauskaitė ir Žagarės gimnazijos mokinė Elena Mitrikaitė,  Gimnazijos direktoriaus pavaduotoja, laikinai einanti direktoriaus pareigas  Rita Milenčienė šiltu žodžiu kreipėsi į abiturientus ir linkėjo sėkmingo tolimesnio kelio. Absolventai padėkos žodžius skyrė administracijai, mokytojams, mokyklos darbuotojams ir tėvams. Renginį vedė gimnazijos III g klasės mokinė Gabrielė  Mitrikaitė ir mokytojas Andrius Petkauskas.

Sveikiname abiturientus, įgijusius brados atestatus ir linkime drąsos sprendžiant gyvenimo iššūkius ir viso ko geriausio!