Kelmėje vyko tradicinis bėgimas „Graužikai – Kelmė, Vladui Rimkui atminti”

2022 m spalio 22 d Kelmėje vyko tradicinis bėgimas „Graužikai – Kelmė, Vladui Rimkui atminti”. Čia susirinko virš 300 bėgimo entuziastų iš visos Lietuvos.

Dalyviai pagal amžiaus grupes varžėsi dvejuose nuotoliuose – suaugę bėgikai jėgas išmėgino 8 km distancijoje, o jaunesnieji dalyviai įveikė 3 km.

Varžybose startavo ir gausus būrys Žagarės gimnazijos auklėtinių. Ir čia geriausiai sekėsi 2005-2006 m. g. sportininkų grupėje besivaržantiems AIVIKUI GRICIUI ir ADRIJAI PROKOPENKO, kurie 3 km distancijoje iškovojo aukso medalius.

Visiems finišavusiems dalyviams buvo įteikti proginiai atminimo medaliai, o išdegintas varžybų kalorijas mūsų gimnazistai atstatė organizatorių įteiktu šakočiu už gausiausią klubą. Nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti taurėmis, medaliais bei vokeliais su piniginiais prizais.