Ketvirtokai aplankė „Meduolių pasaką“

Gruodžio 6 d. ketvirtos klasės mokiniai lankėsi Žagarės regioninio parko lankytojų centre, kur apžiūrėjo pačią tikriausią MEDUOLIŲ PASAKĄ. Tik įžengus į dvaro rūmus ,visus pasitiko kerintis ore tvyrančių meduolių  kvapas. Vaikai susižavėję stebėjo iškeptus, saldžiu glajumi papuoštus Joniškio miesto ir rajono kaimų, gyvenviečių  pastatų  bei paminklų  maketus. O kiek džiaugsmo buvo surasti savo gyvenamąsias vietoves, atrasti  savo bei tėvelių darbus! Dar viena staigmena  laukė ketvirtokų – interviu su TV3 televizijos žurnalistu. Vaikai noriai bendravo, atsakinėjo į klausimus, dalinosi įspūdžiais apie ką tik aplankytą meduolių pasaką. Pažadėjo su nekantrumu laukti TV3 laidos, kurioje išvys ir save. Ačiū Austėjos mamytei Modestai, kuri pakvietė ketvirtokus į šią meduolių pasaką !

Mokytoja Virginija Briedienė