Joniškio rajono  pradinių klasių mokinių viktorina „Ką žinau apie Lietuvą“

Kovo 7 dieną Žagarės regioninio parko gamtos mokykloje vyko Joniškio rajono  pradinių klasių mokinių viktorina „Ką žinau apie Lietuvą“, skirta kovo 11-ai paminėti. Jos tikslas – ugdyti meilę ir pagarbą savo kraštui. Į viktoriną atvyko1-4 klasių mokiniai iš septynių rajono mokyklų.

Dalyvius pasveikino ir  visiems sėkmės palinkėjo Joniškio r. Žagarės pradinių klasių mokytoja metodininkė Daiva Navickaitė. Gimnazijos mokiniai Augustė ir Emilis padeklamavo eilėraščius, skirtus Lietuvai.  Mokiniai buvo pakviesti dalyvauti viktorinoje, kurią sudarė 4 turai.  Komandos  turėjo atsakyti į įvairius klausimus apie Lietuvą. Kol viktoriną vedė Žagarės regioninio parko gamtos mokyklos specialistė Greta, juos lydėjusios mokytojos dalyvavo ekskursijoje po vieną įspūdingiausių Žagarės kultūros paveldo objektų – dvaro rūmus, kuriuose įsikūręs Žagarės regioninio parko lankytojų centras ir gamtos mokykla. Ekskursijos, kurią vedė Žagarės regioninio parko specialistė Modesta, metu mokytojos ne tik susipažino su dvaro rūmų istorija, bet ir apžiūrėjo lankytojų centro ir gamtos mokyklos ekspozicijas.

Kol buvo sumuojami viktorinos rezultatai, mokiniai turėjo galimybę susipažinti  su Žagarės regioninio parko lankytojų centru, dalyvauti virtualios realybės ture. Mindami mįsles ir perprasdami užuominas, keliavo per skirtingas dvaro erdves ir virtualiai susipažino su išskirtiniais dvaro eksponatais.

 Susumavus taškus, paaiškėjo, kad komandų rezultatai mažai skyrėsi, todėl komisija nusprendė, kad laimėjo draugystė. Visos komandos buvo apdovanotos padėkomis ir saldžiomis dovanomis.

Dėkojame viktorinoje dalyvavusiems Joniškio rajono mokyklų komandų nariams, jų mokytojoms.  Už pagalbą organizuojant viktoriną dėkojame Žagarės regioninio parko specialistėms Gretai Makaveckienei ir Modestai Bielskienei. Viktoriną organizavo Žagarės gimnazijos pradinių klasių mokytojos Virginija Briedienė, Daiva Navickaitė, Nijolė Vadapalienė, Laima Radvilienė.