Kovo 23 d. Żagarės gimnazijos moksleiviai dalyvavo nacionaliniame Česlovo Kudabos geografijos konkurse. Konkursas yra skirtas żymaus Litetuvos geografo Č. Kudabos darbų, idėjų, geografijos mokslo populiarinimui, kritinio mąstymo, kūrybiškumo ir meilės gimtajam kraštui ugdymui. Simonas Pranciulis (7 kl.), Vakaris Vaičiulis (8 kl.), Skaistė Tautkaitė (IIIg kl.), Elena Gelażiūtė ir Lukas Doviltis (IV g kl.) dvi valandas stengėsi įveikti użduotis. Po konkurso mokiniai lankėsi Vilniaus energetikos ir technikos muziejuje. Dalyvavo edukacijoje, kur buvo pasakojama apie elektros naudą, fizinius jos veikimo principus. Mokiniai galėjo sukonstruoti savo lemputę. Żinias įtvirtino žaisdami ,,Kahoot” . Mokiniai rungėsi su Joniškio rajono mokyklų moksleiviais. Geriausiai sekėsi Vakariui Vaičiuliui, kuris żaidime użėmė antrą vietą, gavo paskatinimo dovanėles teisingai atsakęs į użduodamus klausimus. Po edukacijos mokiniai lankėsi Virsmo salėje. Joje sużinojo apie energijos vartojimą. Patys turėjo galimybę išbandyti kaip veikia interaktyvūs eksponatai. Mokinius į konkursą lydėjo geografijos mokytoja J. Mitrikienė.