Paskutinio skambučio šventė 79 -ai Žagarės gimnazijos laidai

Gegužės 31 dieną nuskambėjęs paskutinis skambutis į šventę pakvietė Žagarės gimnazijos 79 –os laidos abiturientus. Po paskutinės pamokos su klasės auklėtoja Aušra Dunauskiene į salę abiturientus simboliškai palydėjo pirmokai. Gimnazijos salėje susirinko tėveliai, mokytojai ir svečiai. Renginio metu abiturientus sveikino Žagarės miesto seniūnas Saulius Kužmarskis, sėkmės palinkėjo klebonas Andrius Valčiukas. Nuoširdžius palinkėjimus pasakė tėvelių vardu tarė Vitalija Petrušaitienė. Gimnazijos direktorė Edita Aukselienė ir pavaduotoja ugdymui Rita Milenčienė abiturientams įteikė suvenyrus su gimnazijos logotipu. Pirmoji mokytoja Nijolė Vadapalienė linkėdama kiekvienam susirasti savo kėdę įteikė po simbolinę kėdutę.

Renginio metu skambėjo mokinių dainos, eilėraščiai, smagų šokį sušoko pirmokai. Paskutinio skambučio švente abiturientai užbaigė vieną svarbų etapą ir pasiruošė priimti naujus iššūkius.

Renginį organizavo III g klasės mokiniai ir auklėtoja Aušra Dunauskienė.

 Linkime sėkmės abiturientams laikant egzaminus!