Mokslo metų užbaigimo šventė

Pagaliau baigėsi mokslo metai. Ta proga į Žagarės gimnazijos kiemą rinkosi 5-II g klasių mokiniai. Gimnazijos direktorė Edita Aukselienė padėkos raštais apdovanojo mokinius už dalyvavimą konkursuose, gerą ir labai gerą mokymąsi bei dalyvavimą įvairiose meninėse veiklose. Padėkojo ir mokytojoms Nijolei Vadapalienei bei Vidai Doviltienei, išeinančioms į užtarnautą poilsį, ir Svetlanai Laurinavičienei, paliekančiai mūsų mokyklai. Kaip ir buvo skelbta, net penki moksleiviai, padarę didžiausią pažangą II pusmetyje, buvo apdovanoti 50 eurų premijomis, kurią įteikė E. Vaičiulis ir kiti Joniškio rajono savivaldybės nariai, priklausantys Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungai. Maloniai nustebino Ervidas ir Adrijus Balčiūnai, Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijos mokiniai, savo atliekamus kūrinius skyrę buvusiems bendramoksliams ir visiems susirinkusiems. Tradiciškai didžiausias dėmesys yra skiriamas dešimtokams, kurie turėjo atlikti įvairias improvizuotas užduotis, kurias buvo sugalvoję devintokai, šio renginio organizatoriai. Šoko merginų šokių kolektyvas, skambėjo Evitos ir Ugnės daina. Renginį vedė Aimanta, Elinga ir Šarūnas. Visiems linkime smagių ir saugių vasaros atostogų!