„Paukščiai grįžta namo“

2022-03-09 mūsų gimnazijos 5- 10 klasių mokiniai dalyvavo šventėje „Paukščiai grįžta namo“. Paraginti mokytojos Daivos Skirienės, mokiniai noriai gamino inkilus. Moksleiviai kartu su VĮ Valstybinių miškų urėdijos Žagarės girininkijos girininku Arvydu Leimontu ir su jo komanda bei Žagarės regioninio parko ekologu Sauliumi Mitriku nuvyko į Daukšių mišką, įkėkė paukščių namelius. A. Leimontas ir S. Mitrikas pamokė, kaip reikia tinkamai pakabinti inkilą, papasakojo apie mišką, jo gyventojus, priminė elgesio miške taisykles. Kovas- paukščių grįžimo mėnuo, šį mėnesį senovėje lietuviai šventė Vieversio, Gandro ir kitų paukščių dienas. Grįžta paukščiai, tikėkimės, kad ir ukrainiečiai galės grįžti kaip ir paukščiai į savo namus. Ši „Paukščiai grįžta namo“ šventė buvo skirta Ukrainos ir Lietuvos draugystei.

 

Biologijos mokytoja metodininkė Daiva Skirienė