RAJONINĖ GEOGRAFIJOS OLIMPIADA

Kovo 17 dieną visoje  Lietuvoje vyko rajoninė geografijos olimpiada. Mums mokytojams ir dalyvaujantiems joje mokiniams tai didelis iššūkis, kaip kokia metinė ataskaita. Olimpiados tema „Poliarinės sritys“. Joje gali dalyvauti tik 9-12 klasių mokiniai. Norėdamas pasiekti ypač aukštų rezultatų turi daug dirbti papildomai ir atsakingai ruoštis, nes užduotys visiems vienodos. Nesvarbu ar devintokas ar dvyliktokas esi. Ir štai rezultatas!!!

Žagarės gimnazijos devintokė SKAISTĖ TAUTKAITĖ absoliuti antros vietos laimėtoja. O tarp devintokų – dešimtokų pirma. Sveikinu šią gabią mergaitę ir didžiuojuosi ja.

 Džiaugiuosi ir kita savo mokine vienuoliktoke SANTA DEVĖNAITE. Ji taip pat puiki geografė. Tiesiog šį kartą pritrūko sėkmės.

Geografijos mokytoja metodininkė Alma Kančelskienė