Negali skaityti? Turime sprendimą!

Garsinės knygos – negalintiems skaityti įprastai

Visus, kurie negali skaityti įprastos knygos, kviečiame rinktis garsinę knygą! Siekdami užtikrinti kuo geresnes paslaugas savo skaitytojams, dirbame su virtualia biblioteka ELVIS, todėl tau galime pasiūlyti tūkstančius pavadinimų populiarių ir moksleiviams rekomenduojamų įgarsintų leidinių.

  • tavo vaikas turi disleksiją ar kitų skaitymo, mokymosi ar raidos sutrikimų?
  • tėvų ar senelių amžius jau toks, kad sveikatos būklė neleidžia skaityti įprastos knygos (negali ilgai sėdėti, sunku perversti puslapius, sunku išlaikyti knygą rankose)?

Nedelsdamas registruokis pats ar registruok artimą žmogų virtualioje bibliotekoje ELVIS (elvis.labiblioteka.lt) – garsinę knygą atsisiųsti paprasta, o stebuklą ji sukuria didelį!  

Jei reikia pagalbos ar turi klausimų – skambink Danguolei Kaktavičienei tel. 8 658 92745 arba rašyk d.kaktaviciene@labiblioteka.lt. Nedvejok – kiekvieną atvejį vertiname individualiai, kiekvienam rasime patogų būdą klausytis garsinių knygų!

Jei negali skaityti įprastai – rinkis virtualią biblioteką ELVIS. Pasigarsink knygą!