Tarptautinis Erasmus+ projektas „Propaguojame gamtos kalbą“

Žagarės gimnazija kartu su Žagarės regioniniu parku dalyvauja Erasmus+ projekte Žagarės gimnazija kartu su Žagarės regioniniu parku dalyvauja Erasmus+ projekte „Propaguojame gamtos kalbą“. Šio projekto tikslas – jaunimo atsakomybės prieš gamtą stiprinimas. Siekdami išsaugoti aplinką ne tik sau, bet ir ateities kartoms, privalome daryti viską, kad mažiau šiukšlintume gamtą. Kartu su Žagarės gimnazijos komanda šiame mūsų projekte dalyvauja jaunimo komandos iš Maltos (Nadur), Čekijos (Praha), Lousada (Portugalijos) ir Turkijos (Stambulas).

Vasario 18 d. Žagarės gimnazijoje projekto dalyviai pristatė savo šalių patirtis, kaip yra puoselėjama žmogaus ir gamtos darna. Projekto dalyvius pasveikino Joniškio rajono  mero pavaduotoja Vaida Aleknavičienė, administracijos direktorius Tomas Armonavičius. Žagarės gimnazijos pavaduotoja ugdymui laikinai einanti direktoriaus pareigas Rita Milenčienė pasveikino projekto dalyvius ir įteikė simbolines dovanas. Sveikinimo žodį tarė Žagarės regioninio parko direktorius Mindaugas Balčiūnas ir Žagarės klebonas Andrius Valčiukas.

Vakare projekto dalyviai degustavo lietuviškus patiekalus.