„Šauniausio gimnazisto rinkimai 2022“

Vasario 22 dieną Žagarės gimnazijoje vyko „Šauniausio gimnazisto rinkimai 2022“. Į šauniausią gimnazistą pretendavo penki gimnazijos klasių mokiniai. I g klasės mokinė Skaistė Tautkaitė, II g klasės mokinys Dainius Liasutis, III g klasės mokinys Tadas Slančiauskas, IV g klasės mokinė Viltė Pranciulytė  ir IV g klasės mokinys Justas Stabrauskas.

Šauniausias gimnazistas buvo renkamas pagal 4 kriterijus: savęs pristatymas, žinios, sumanumas ir kūrybiškumas. Visi gimnazistai puikiai buvo pasiruošę iššūkiams. Juos vertino kompetentinga  komisija, tai 2021 m. šauniausia gimnazistė Elvina Mikalauskaitė, svečias iš Švedijos Jarmo Matintalo, seimo narys Liudas Jonaitis, Žagarės seniūnas Saulius Kužmarskis ir gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui, laikinai einanti direktoriaus pareigas Rita Milenčienė.

Konkurso metu muzikinį kūrinį atliko  8 klasės mokinė Deimilė Jasutytė, 6 klasės mokinys Vakaris Vaičiulis deklamavo eilėraštį. 4 klasės mokinės Elena Mitrikaitė ir Ema Stonkutė padainavo dainą.

Konkurso metu gimnazijoje svečiavosi Erasmus+ dalyviai iš Maltos, Portugalijos, Čekijos ir Turkijos, jie buvo pakviesti stebėti konkurso.

Susumavus komisijos rezultatus direktoriaus pavaduotoja ugdymui, laikinai einanti direktoriaus pareigas Rita Milenčienė paskelbė 2022 metų Šauniausią gimnazistą, juo tapo IV gimnazijos klasės mokinys Justas Stabrauskas. Tik vienu tašku nuo jo atsiliko I gimnazijos klasės mokinė Skaistė Tautkaitė.

Nugalėtojai ir dalyviai buvo apdovanoti rėmėjų dovanomis.

Šauniausio gimnazisto 2022 rėmėjai: Swedbankas, Aistė ir Raimondas Pamparai, seimo narys Liudas Jonaitis, Žagarės seniūnas Saulius Kužmarskis, Daiva Gustienė  ir Žagarės gimnazija.