FIRST LEGO lygos misijos „Cargo Connect“ nacionalinės varžybos

Panevėžio robotikos centro „RoboLabas“ erdvėse net po dvejų metų pertraukos – pandeminio laikotarpio — FIRST LEGO lygos misijos „Cargo Connect“ nacionalinės  varžybos. Tai svarbiausios šešerių–dešimties metų vaikų, „EXPLORE“grupės, robotikos metų varžybos, į kurias patenka tik praėjęs zoninę atranką. Tokios varžybos vyksta  visame pasaulyje. Norint jose dalyvauti, reikia įsigyti tų metų iššūkio rinkinį, suburti komandą ir, svarbiausia, konstruoti, kurti, programuoti laikantis pagrindinės vertybės — dirbti komandoje.

Tarp 15 geriausių respublikos komandų šiais metais pateko iš Žagarės gimnazijos 2 klasės komanda „Žvelgaičio anūkai“, sukūrę projektą „Pieno kelias”. Moksleivių projekto užpildymas, konstravimo ir programavimo įgūdžiai, meilė savo kraštui, klasės įtraukimas į projektą, nuoširdus bendravimas sužavėjo komisiją. Žagariečiai tapo robotiados prizininkais, susirado naujų draugų, renginyje patyrė gerų emocijų. 

Sveikinimai komandai: Viliui, Estelai, Emilijui, Joriui, Rebekai, Agnei!

Nuoširdus  AČIŪ už bendradarbiavimą mokytojai Nijolei ir padėjėjai Raimondai.

Informacinių technologijų mokytoja metodininkė Asta Radžvilienė