Mokslo ir žinių šventė Žagarės gimnazijoje

Žagarės gimnzijoje Rugsėjo pirmosios šventė prasidėjo šventomis mišiomis Žagarės Šv. Petro ir Povilo bažnyčioje. Kunigas Andriaus Valčiukas palaimino mokinius ir bendruomenę, palinkėjo gerų mokslo metų. Šventė tęsėsi gimnazijos kieme. Su mokslo metų pradžia susirinkusius pasveikino direktorė Edita Aukselienė. Gimnazijos mokiniams ir mokytojams palinkėti sėkmės atvyko Joniškio rajono savivaldybės administracijos direktorius Tomas Armonavičius. Jis perdavė mero Vitalijaus Gailiaus sveikinimą ilgametei gimnazijos mokytojai Elenai Gurskienei, šiemet paliekančiai mokyklą. Šventinę nuotaiką sukūrė brolių Adrijaus ir Ervido Balčiūnų akordeonų muzika, nuotaikinga antrokų daina ir Skaistės Tautkaitės atliktas kūrinys. Sveikinimo žodį tarė ir gimnazijos abiturientai, atvedę už rankučių nedrąsius pirmokus. Renginį vedė II g kl. mokinės Skaistė Tautkaitė ir Morta Čagutė.

Linkime visiems gražių ir prasmingų mokslo metų!