Tarptautinę mokytojų dieną minint

Spalio 5-osios vakarą Joniškio rajono pedagogai susirinko į Joniškio kultūros centro koncertų salę, kur paminėjo Tarptautinę mokytojų dieną.

Meras Vitalijus Gailius vienu aukščiausiu savivaldybės apdovanojimu – padėkos ženklu apdovanojo Joniškio r. Žagarės gimnazijos geografijos mokytoją metodininkę Almą Kančelskienę.

Renginio metu  Joniškio rajono savivaldybės ugdymo įstaigų pedagogams įteikti mero padėkos raštai už atsakingai ir kūrybingai organizuojamą ugdymo procesą, dėmesį vaikams, iniciatyvas ir aktyvumą. Jų tarpe mero padėkos raštą gavo Žagarės gimnazijos lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Vilija Arlauskienė.

LR finansų viceministrė Rūta Bilkštytė ir LR Seimo narės Gintarė Skaistės padėjėja Vilija Bartašienė pasveikino konkurso „Metų mokytojas 2022“  pretendentus.  Į „Metų mokytojos 2022“  titulą iš Žagarės gimnazijos pretendavo pradinių klasių mokytoja metodininkė Daiva Navickaitė.

Sveikiname mokytojas!