Lietuvos lengvosios atletikos federacija E. Keršį apdovanojo atminimo aukso medaliu už Lietuvos lengvosios atletikos plėtrą

Lapkričio 11 dieną Žagarės gimnazijos bendruomenė pagerbė buvusį gimnazijos neformalaus ugdymo mokytoją, Joniškio sporto centro trenerį, buvusį sportininką Evaldą Keršį. Renginio metu gimnazijos direktorė Edita Aukselienė treneriui įteikė Lietuvos lengvosios atletikos federacijos įsteigtą atminimo aukso medalį už Lietuvos lengvosios atletikos plėtrą.
Žagarės gimnazijoje susirinko būrys buvusių Evaldo Keršio mokinių ir kolegų, Joniškio rajono administracijos direktorius Tomas Armonavičius ir mero pavaduotoja Vaida Aleknavičienė. Visi sveikino praėjusio 80- čio proga ir apdovanojimu. Gimazija šią proga įsteigė Evaldo Keršio pereinamąją taurę, kuri bus perduota klasei, kuri gausiausiai dalyvaus kasmetiniame Evaldo keršio 2 km bėgime. Šiais metais taurė atiteko 3 klasės mokiniams.