Rajoninis 7-8 klasių tradicinis renginys ,, Gamtos kodų labirintai”

2023-06-06 (antradienį) vyko  rajoninis 7-8 klasių tradicinis renginys ,, Gamtos kodų labirintai”, kurį organizavo Žagarės gimnazija. Renginį vedė ir fizikos turui užduotis kūrė fizikos mokytoja Asta Radžvilienė. biologijos užduotis kūrė  mokytoja Daiva Skirienė, Lietuvos geografijos turui- mokytoja Jūratė Mitrikienė, chemijos užduotis parengė  mokytoja Renata Vaineikytė.

Šiais metais šis renginys  ,,Gamtos kodų labirintai” buvo jubiliejinis ir jame jėgas išmėgino 42  moksleiviai iš 5 rajono mokyklų: Saulės pagrindinės, M. Slančiausko progimnazijos, Joniškio r. pagrindinės, Skaistgirio ir Žagarės gimnazijų. Dalyviai  atliko užduotis iš biologijos, fizikos, chemijos ir Lietuvos geografijos bei ornitologijos. Šio paskutinio turo metu mokiniai klausėsi paukščių balsų ir turėjo atpažinti, kurio tai giesmininko.

Susumavus visų turų rezultatus paaiškėjo, kad I vietą užėmė M. Slančiausko progimnazijos komanda, II  vieta atiteko Saulės pagrindinei mokyklai , o III vieta atiteko dviem komandoms: iš Joniškio r. pagrindinės mokyklos Gasčiūnų skyriaus ir iš Žagarės gimnazijos. 

Renginyje dalyvaujančius moksleivius ir jų mokytojus sveikino Žemaitijos saugomų teritorijų direktorius Mindaugas Balčiūnas bei Žagarės gimnazijos direktorė Edita Aukselienė.

`               Dėkojame renginio rėmėjui Žagarės regioniniui parkui, džiaugiamės gausiai renginyje dalyvavusiais moksleiviais ir mokytojais.