Dieninė stovykla „Sveika, vasara“

Birželio 19 d. mokiniai rinkosi į vasaros stovyklėlę „Sveika, vasara“. Susikūrę stovyklautojo užrašinę išvykome į Dargaičių kaime esantį Alpakų ūkį. Šiuo metu Zoologijos sode gyvena daugiau nei 100 gyvūnų. Smagiausia, kad vaikai galėjo paliesti gyvūnėlius, pamaitinti juos. Didelį įspūdi stovyklautojams paliko kupranugariai ir lamos. Gerai praleidę laiką grįžome į gimnaziją.
Birželio 20 d. su stovyklautojais lankėmės Pasvalio baseine. Mokiniai plaukė plaukimo takeliuose, mėgavosi sukūrinės vonios malonumais.

Birželio 21 d.  stovyklautojai dalyvavo kūrybinėse dirbtuvėlėse su mokytoja Roma Stankiene. Vaikučiai mokėsi kaip kūrybiškai pasigaminti drugelį. Vėliau vaikai vaikščiojo po parką, kur susipažino su parke augančiomis vaistažolėmis ir įvairia parko augmenija.

Ketvirtadienį (birželio 22 d.) mokiniai vyko į Ventos lankytojų centrą. Čia pamatė išlikusių juros periodo gyvūnų, tarp jų ir dinozaurų, liekanų. Pasivaikščioję po ekspoziciją pamatė įvairiausių fosilijų: nuo įspūdingų amonitų iki kalmarų protėvių kiautų. Mokiniai interaktyvių stendų pagalba galėjo ne tik pamatyti gyvūnus, bet ie išgirsti jų leidžiamus garsus.
Aplankius ekspoziciją keliavome į Papartynės atodangą, kurioje vyko edukacija „Dinozaurų pėdsakais”. Joje vaikai susipažino su populiariausiomis fosilijomis ir jų paieška. Atodangoje kasinėjo, atpažino fosilijas.
Paskutinė stovyklos diena. Stovyklą įsikūrėme prie Žvelgaičio ežero. Žaidėme sportinius žaidimus, maudėmės ežere. Joninių šventės proga pynėme vainikus. Baigėme pildyti stovyklautojo užrašinę. Palinkėję geros vasaros išsiskirstėme į namus.

Ačiū mokiniams, kurie dalyvavo dieninėje stovykloje. Manau visi patyrėme daug smagių akimirkų. Linkiu visiems gražios ir smagios vasaros! Dėkoju mokytojams, kurie padėjo organizuoti stovyklą, lydėjo išvykose ir kūrybinėse dirbtuvėse.