Trečiąjį kartą uždekime „Žalią šviesą gyvenimui“

Spalio 10-ąją – Pasaulinę psichikos sveikatos dieną – Žagarės gimnazijos bendruomenė prisidėjo prie Jaunimo linijos vykdomos socialinės akcijos, kad atkreiptume dėmesį į jaunų žmonių psichinę bei emocinę sveikatą. 

Žalia šviesa, nes žalia yra gyvybės ir vilties spalva, ji reiškia gyvenimą ir norą gyventi bei norą rūpintis savimi ir artimaisiais!

Gyvenimas, nes „Jaunimo linija“ kviečia rinktis pilnavertį gyvenimą, kuriame subalansuota psichinė ir fizinė sveikata, tvariai sugyvena darbas ir laisvalaikis, telpa visi jausmai ir visada yra vietos savistabai. Į

Į gimnaziją mokiniai ir mokytojai atvyko apsirengę žalios spalvos akcentais.  Pradinių klasių mokiniai piešė piešinius, kurių pagrindinė spalva – žalia, gimnazijos duris papuošė žaliais balionėliais.  Mokytojai kalbėjo mokiniams apie psichinę ir emocinę sveikatą. 5- IV g klasių mokiniai 10 val. prisijungė prie nuotolinės pamokos su psichologu Mykolu Kriščiūnu.