Tarptautinės KINGS olimpiados rudens lyga

Vos tik prasidėjo tarptautinės KINGS olimpiados rudens lyga, Žagarės  gimnazijos  pirmokai, paskatinti mokytojos Virginijos Briedienės, panoro dalyvauti ir pasitikrinti žinias.  Padedant mokytojai ir tėveliams, jie registravosi lietuvių kalbos, pasaulio pažinimo ir matematikos testams. Visi nekantravo sužinoti, kaip sekėsi atsakinėti į testo formos klausimus, ir laukė rezultatų. Kvalifikacinio etapo dalyviai, surinkę 50 % ir didesnį norminį įvertinimą, buvo pakviesti dalyvauti ir parodyti žinias olimpiados finale. Geriausiai sekėsi Janiui Auzinš, kuris  išdrįso dalyvauti visų trijų mokomųjų dalykų testuose. Janis lietuvių kalbos, pasaulio pažinimo ir matematikos finaliniame etape pasiekė pirmąjį žinių lygmenį savo amžiaus grupėje.       

   Sveikiname Janį, didžiuojamės jo pasiekimais ir žinių įrodymu! KINGS Lietuva organizatorių padėka skirta ir mokytojai V. Briedienei už puoselėjamą mokinių norą papildomai domėtis mokomaisiais dalykais.