Sausio 13 dienos atmintis gyva

Sausio 13-ąją  Žagarės gimnazija minėjo Laisvės gynėjų dieną  „Atmintis gyva, nes liudija“. Sausio 13-oji yra diena, kuri suvienija visus istorinei atminčiai. Minint šią dieną ryte languose degėme žvakutes, III g klasės mokiniai dalyvavo integruotoje lietuvių kalbos, muzikos ir dailės pamokoje. Gimnazistai dainavo, broliai Ervydas ir Adrijus grojo akordeonais, mokiniai užrašė ir skaitė savo mintis apie tai, ką jiems reiškia laisvė, piešė piešinius.
Mokytojai priminė apie 1991 metais sausio 13 dienos įvykius, žiūrėjo iš LRT  sukauptos medžiagos  vaizdo įrašus apie Sausio 13-ąją.  8- IV g klasių mokiniai  jungėsi į nuotolinę pilietiškumo pamoką, kurios metu  mokiniams priminė, kodėl mums svarbi Sausio 13-oji ir kokia ji buvo tą naktį, 1991 metais. Apie tai  pasakojo Lietuvos policijos antiteroristinių operacijų rinktinės „Aras“ vadas Viktoras Grabauskas. Pamoką moderavo  Joniškio rajono savivaldybės meras Vitalijus Gailius.
Vakare gimnazijos mokiniai ir mokytojai prisijungė prie Žagarės kultūros centro organizuoto paminėjimo. Mokytojos Almos Kančelskienės iniciatyva mokiniai skaitė Sausio 13 -osios liudininkės Valerijos Normantienės prisiminimus apie šios dienos įvykius.