„Code Week 4 All“ iššūkis

Spalio 9-24 d. vykusioje ES programavimo savaitėje  aktyviai dalyvavo ir Žagarės gimnazijos moksleiviai. Robotikos būrelio nariai konstravo mėnuleigius ir kosmines stotis su Lego Wedo 2 robotais, penktokai džiaugėsi kūrybiniai darbais piešimo programa, II g programavo C++ kalba. Kartu su bendraminčiais iš Graikijos ir Turkijos ir Mato Slančiausko progimnazijos mokiniais buvome susijungę „Code Week 4 All“ iššūkiui.

Iššūkiu „Code Week 4 All“ skatinama susieti savo renginius su kitais renginiais, kuriuos organizuoja draugai, kolegos ar pažįstami, ir kartu gauti Programavimo savaitės meistriškumo pažymėjimą.

Kriterijai meistriškumo pažymėjimui gauti:

  • Susieta 10 renginių (iš 10 skirtingų organizatorių)
  • Dalyvavo 3 šalys.

Mums pavyko. Sausio 25 d. mus pasiekė iššūkio „Code Week 4 All“ meistriškumo pažymėjimai.

 

 

 

 

 

Informacinių technologijų ir fizikos mokytoja metodininkė Asta Radžvilienė