Žagarės gimnazijos direktorės pareigoms penkerių metų kadencijai paskirta Edita Aukselienė

Ketvirtadienį Joniškio rajono savivaldybės meras Vitalijus Gailius pristatė ir pasveikino konkursą laimėjusią, Žagarės gimnazijos direktorės pareigoms penkerių metų kadencijai paskirtą Editą Aukselienę. Naujoji Žagarės gimnazijos direktorė yra sukaupusi svarbios vadovavimo švietimo įstaigai patirties – nuo 2013-ųjų metų sėkmingai eina Joniškio r. Skaistgirio gimnazijos direktorės pareigas.

E. Aukselienė 1995 m. baigė Šiaulių Universitetą ir įgijo Edukologijos bakalauro kvalifikacinį laipsnį, specialiojo pedagogo kvalifikaciją. 2009 m. Šiaulių Universitete įgijo vadybos ir verslo administravimo magistro kvalifikacinį laipsnį.

Praeityje E. Aukselienė dirbo ir kitose Žagarės įstaigose, tad vietinei bendruomenei yra gerai pažįstama.

Meras V. Gailius direktorei linkėjo sklandaus starto naujose pareigose, ryžto priimant reikalingus sprendimus ir kantrybės įgyvendinant įstaigos tikslus. 

Joniškio rajono savivaldybės administracija