Dailaus rašto konkursas

Joniškio rajono pradinių klasių mokinių dailaus rašto konkursas Kovo mėnesį Joniškio rajone buvo paskelbtas 1-4 klasių mokinių dailaus rašto konkursas, skirtas Lietuvių kalbos dienoms. Konkursas vyko dviem etapais. I etapas vyko mūsų gimnazijoje. Dailiausiai tekstą parašė šios pradinukės: pirmokė Ugnė Navickaitė, antrokė Deimena Stupuraitė, trečiokė Vakarė Sinevičiūtė ir ketvirtokė Gabija Bagdanovaitė. Jos ir atstovavo mūsų gimnazijai II etape, kuris vyko Joniškio rajono pagrindinės mokyklos Kriukų skyriuje. 24 d. nemažas būrys Joniškio rajono dailiausiai rašančių pradinukų sugužėjo į Kriukus. Mokiniai rašė ištrauką iš Žemaitės apsakymo „Kaip Jonelis raides pažino“. Vertinant darbus buvo atsižvelgiama į Pradinio ugdymo bendrųjų programų reikalavimus, rašto aiškumą, tvarkingumą ir tolygumą, darbo estetiką ir atidumą. Visi dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais. Nors prizinių vietų žagarietės nelaimėjo, tačiau grįžo pakilios nuotaikos, susipažinusios su naujais draugais ir patyrusios daug džiugių emocijų!

Mokytoja Virginija Briedienė