Metodinė diena Žagarėje

Birželio 15 d. Žagarės gimnazijos pradinių klasių mokytojos pasitiko gausų būrį kolegių iš viso Joniškio rajono. Mokytojos atvyko pakviestos į metodinę dieną. Vykstantys pokyčiai ugdymo įstaigose bei visoje švietimo sistemoje ir paskatino susirinkti mokytojas padiskutuoti šia aktualia tema, pasidalyti gerąja patirtimi apie ugdymo proceso tobulinimą, kokybės siekimą, aptarti kitų klausimų ir draugiškai pabendrauti.

   Metodinė diena sulaukė didelio susidomėjimo, nes visa veikla vyko ne diskutuojant prie apvaliojo stalo, o ieškant ,,lobio“ įvairiose Žagarės vietovėse. Po dalyvių prisistatymo gimnazijoje ir suradus pirmąjį „lobį“ – žemėlapius – visos patraukė  ieškoti kitų „lobių“. Gidė – mokytoja Alanta Maižiutė – labai įdomiai ir patraukliai pristatė lankomus objektus, erdves, dar kartą priminė Žagarės miestelio bei gimnazijos istoriją, o viešnios, išsiaiškinusios painias užuominas, labai džiūgavo  atradusios naujus „lobius“. Jie buvo rasti Žagarės dvaro parko ir  rūmų, Žagarės dolomito atodangos teritorijose, prie Švėtės užtvankos, vietinių vadinamos „bliūdu“, Puodų name-muziejuje, Kaliausių fabrikėlyje, prie Barboros Žagarietės paminklo.

  Vėliau puikiai nusiteikusios viešnios susirinko poilsiavietėje ,,Prie ežero“ pasidalyti įspūdžiais, pasigirti „lobių“ gausa, papietauti ir šiltai pabendrauti.

  Dėkojame gausiai susirinkusioms Joniškio rajono pradinių klasių mokytojoms, gidei Alantai, Puodų namo ir Kaliausių fabrikėlio šeimininkams už puikiai praleistą metodinę dieną!

                                                                                                                                                        Žagarės gimnazijos pradinių klasių mokytojos