Tradicinė Ig klasės išvyka į Nidą

Birželio 13 d. Žagarės gimnazijos Ig klasės mokiniai lankėsi Neringoje. Ekskursijos metu mokiniai aplankė pakeliui esantį Šaltojo karo muziejų, Lietuvos jūrų muziejų, Raganų kalną Juodkrantėje, Garnių kalne esančias pilkųjų garnių ir didžiųjų kormoranų kolonijas. Mokiniai savo ištvermę išbandė Naglių kopose ir pasigrožėjo Kuršių nerijos kopų gamtine įvairove. Aplankėme ir senąsias liuteronų kapines, pasivaikščiojome po Nidos miestelį, keliavome į Parnidžio kopą, kur apžiūrėjome smėlio laikrodį. Įdomiai ir išsamiai mokiniams viską papasakojo Žagarės gimnazijos skaityklos darbuotoja – gidė A. Maižiutė.

Mokinius lydėjo geografijos mokytoja J. Mitrikienė ir klasės auklėtoja J. Puipaitė-Žabarauskienė. Grįžtant iš pilnos įspūdžių kelionės, mokinių laukė refleksija. Gimnazistai, atsakinėdami į klausimus, prisiminė ką pamatę ir ką sužinoję. Aktyviausi ir sumaniausi buvo apdovanoti saldžiomis dovanėlėmis. J. Mitrikienė