Pirmokus aplankė policijos bendruomenės pareigūnai ir šuniukas Amsis

Rugsėjo 21 d. Joniškio policijos bendruomenės pareigūnai Daina Kaminskienė, Sigitas Petraitis ir visų vaikų numylėtinis šuo Amsis aplankė Žagarės gimnazijos pirmokus. Svečiai kalbėjo apie saugų elgesį gatvėje, kelyje, atšvaitų dėvėjimą tamsiuoju paros metu, supažindino vaikus su kelio ženklais, kartu su vaikais žiūrėjo animacinius filmukus, aptarė įvairias situacijas. Pirmokai aktyviai atsakinėjo į klausimus, noriai atliko praktines užduotis, demonstravo savo žinias ir įgūdžius. Vaikai labai džiaugėsi Amsio draugija: su juo sveikinosi, fotografavosi, žadėjo laikytis saugaus eismo taisyklių gatvėje ir kelyje. Užsiėmimo pabaigoje policijos pareigūnai pirmokams padovanojo atšvaitų ir knygučių apie Lietuvos policiją. Ačiū pareigūnams ir Amsiui – jų apsilankymas vaikams sukėlė daug džiugių emocijų!

Pirmokų mokytoja Virginija Briedienė