Žagarės gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyriaus prisijungė prie „Judumo savaitės“ veiklų

Kiekvienais metais rugsėjo 16-22 dienomis Europos šalyse vyksta Europos judumo savaitės renginiai. Tai didžiausia tvaraus judėjimo skatinimo kampanija. Žagarės gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyriaus bendruomenė, tęsdama prasmingą tradiciją, buvo pasirengusi daug ir aktyviai judėti. Kiekvieną savaitės dieną skyrėme skirtingoms veikloms: judriesiems žaidimams, visuotinei mankštai, smagiems žaidimams su kamuoliu.

Prisijungėme prie jau puikia tradicija tapusios organizacijos „Gelbėkit vaikus“ socialinės iniciatyvos – Solidarumo bėgimas.  Iniciatyvos tikslas – skatinti solidarumą tarp skirtingų kultūrų, socialinės aplinkos ir įvairaus amžiaus vaikų bei rinkti paramą veikloms, padėsiančioms sunkumų patiriantiems vaikams. Gero tikslo vedini, plačiomis šypsenomis bei pasipuošę iniciatyvai skirta atributika, mūsų mažieji bėgimo dalyviai įveikė numatytas trasas.