„Rudenėlio šventė“

Šiais metais Žagarės gimnazijos pradinių klasių mokiniai „Rudenėlio šventę“ minėjo kitaip. Jie visą spalio mėnesį ieškojo eilėraščių apie rudenį ir mokėsi juos atmintinai, po to dalyvavo meninio skaitymo konkurse. Grįžę po atostogų, gimnazijos I aukšto erdves puošė originaliais ir labai kūrybiškais darbeliais iš įvairios gamtinės medžiagos. O lapkričio 17 dieną Žagarės regioninio parko gamtos mokykloje dalyvavo viktorinoje apie gamtą. Pradinukai sumaniai atsakinėjo į klausimus, minė mįsles, atpažino medžius ir gyvūnus bei smagiai leido laiką.

Visiems dalyviams buvo įteiktos Žagarės regioninio parko grupės padėkos ir atminimo dovanėlės už dalyvavimą „Rudens viktorinoje 2023“. Dėkojame Žagarės regioninio parko darbuotojoms Gretai ir Modestai už įdėtas pastangas ir darbą siekiant, kad vaikai kuo daugiau sužinotų, patirtų, išmoktų ir puikiai praleistų laiką!

 Pradinių klasių mokytojos