Šventė ,,Sudie, darželi!“

 2024 m. gegužės 28 d. Žagarės gimnazijos ikimokyklinio skyriaus priešmokyklinės ,,Zuikių Puikių“ grupės vaikai atsisveikino su darželiu. Į šventinį ryto ratą vaikai pakvietė tėvelius, gimnazijos direktorę. Visi kūrė pasakojimą apie spalvotą ir linksmą kelionę iš darželio į mokyklą. Gimnazijos direktorė įteikė priešmokyklinio ugdymo programos baigimo pažymėjimus, pasidžiaugė, kad vaikai užaugo, ir patikino, kad jie labai laukiami mokykloje. 15 darželio priešmokyklinukų taps pirmokais. Vaikučių laukia nuostabi kelionė į naujų atradimų, potyrių pasaulį. Tegul ši kelionė bus linksma ir įdomi , o vaikai – laimingi. Darželio bendruomenė dėkoja vaikų tėveliams už pasitikėjimą, pagalbą ir bendrystę. O tėvelių padovanota rožė augs ir primins apie čia vaikų praleistas dieneles.

Pug mokytojos Reda Šakinskaitė ir Irena Virbalienė