Pasveikinti gabiausi rajono moksleiviai

Birželio 4 dieną, Joniškio kultūros centre vyko rajono dalykinėse olimpiadose ir konkursuose atstovavusių mokinių bei juos rengusių mokytojų, meno kūrėjų, sportininkų ir komandų vadovų pagerbimo šventė. Pasveikinti gabiausių mokinių ir mokytojų, trenerių atvyko rajono savivaldybės vadovai, kolegos, draugai, tėvai ir seneliai.

Džiugu, kad į šventę buvo pakviestas dalyvauti gausus Žagarės gimnazijos mokinių ir mokytojų būrys:

 Simonas Pranciulis ir jo fizikos mokytoja Asta Radžvilienė, Skaistė Tautkaitė  ir istorijos mokytoja Jūratė Mitrikienė, Adrija Strelčiūnaitė ir  gamtos mokytoja Daiva Skirienė, Ema Stonkutė  ir lietuvių kalbos mokytoja Laima Mitrulevičiūtė, Karolina Šutkutė  ir chemijos mokytoja Renata Vaineikytė. 

Didžiuojamės mokiniais ir nuoširdi  pagarba juos ruošiantiems mokytojams!