Virtualus fotografijos- piešinio konkursas „Oi tie vabaliukai, vabalai“

Gegužės mėnesį Žagarės gimnazijos pirmos klasės mokiniai dalyvavo respublikiniame 1-4 klasių  mokinių virtualaus fotografijos – piešinio konkurse „Oi, tie vabaliukai vabalai“.

 Konkursu skatinama ugdyti vaikų kūrybinius gebėjimus, meninę saviraišką, vertybines nuostatas. Konkurso tikslas – pasitelkiant fotografavimo meną atskleisti Lietuvos vabalų grožį ir savitumą, sudaryti sąlygas vaikams piešinyje įvairiomis dailės ir technologijų raiškos priemonėmis perteikti žinutę apie vabalų išsaugojimą. Konkursui pateikiami darbai buvo iš 2 dalių: dalyvis turėjo nufotografuoti vabalo nuotrauką ir sukurti piešinį, perteikiantį žinutę apie nuotraukoje užfiksuoto vabalo išsaugojimą.

 Konkursui darbus pateikė trys mokiniai: ANDRĖJA VAITEKŪNAITĖ, DOMINYKAS DUNAUSKAS ir JANIS AUZINŠ.

Visi dalyviai buvo apdovanoti padėkomis, o JANIO AUZINŠ piešinys tapo nominantu! Sveikiname Janį!

Mokytoja Virginija Briedienė