Žagarės gimnazija mini 105 –tuosius metus

Šiais metais Žagarės gimnazija mini 105 –tuosius metus. Birželio 7 dieną visa gimnazijos bendruomenė, mokytojai senjorai ir garbūs svečiai  rinkosi  į gimnazijos salę švęsti garbaus jubiliejaus.

Susirinkusius pasveikino gimnazijos direktorė Edita Aukselienė, sveikinimo žodžius tarė LR Seimo narys Liudas Jonaitis, Joniškio rajono savivaldybės meras Vitalijus Gailius, Žagarės parapijos klebonas Andrius Valčiukas, Žagarės specialiosios mokyklos direktorė Sniegutė Kukanauskienė, Joniškio rajono vaiko ir šeimos gerovės centro direktorė Alma Bačianskienė.

 Sulaukėme sveikinimų ir iš brangių draugų  Latvijos Respublikos Austkalnės mokyklos.

Jubiliejaus proga padėkos raštais apdovanotos  mokytojos Nijolė Vadapalienė, Vida Doviltienė, Aušra Petrauskienė, Justė Puipaitė-Žabarauskienė, socialinė pedagogė Diana Vaičiulienė,  buhalterė Gražina Liakienė, apdovanotas ūkvedys Saulius Gedžius.

Savo  šokiais , dainomis susirinkusius sveikino gimnazijos mokiniai.

O koks gimtadienis be torto? Pasibaigus renginiui juo vaišinosi visi susirinkusieji.